KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliiga B» MÄNGUDE KALENDER (2017)
I voor
01.03 19:00Nõmme Kalju FC U21Raasiku FC JokerHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
05.03 13:00JK Sillamäe Kalev U21Viimsi JKSillamäe Kalevi kunstmuruväljak - Kesk 30, 40232 Sillamäe
05.03 13:00Kohtla-Järve JK JärveVändra JK VaprusAhtme Gümnaasiumi kunstmurustaadion - Altserva 6, Kohtla-Järve
05.03 13:00Paide Linnameeskond U21JK Tallinna Kalev U21Paide kunstmuruväljak - Kooli 1, Paide
05.03 16:00Keila JK Tartu JK Tammeka U21Keila staadioni kunstmuruväljak - Ehitajate tee 13, Keila, Harjumaa
II voor
08.03 19:00Viimsi JKPaide Linnameeskond U21Viimsi KK staadion - Karulaugu tee 15, Haabneeme alevik, Viimsi vald
11.03 16:00Nõmme Kalju FC U21Keila JK Hiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
12.03 13:00Kohtla-Järve JK JärveJK Tallinna Kalev U21Ahtme Gümnaasiumi kunstmurustaadion - Altserva 6, Kohtla-Järve
12.03 13:00Raasiku FC JokerVändra JK VaprusRaasiku Põhikooli kunstmuruväljak - Kooli 1, Raasiku
12.03 13:00Tartu JK Tammeka U21JK Sillamäe Kalev U21Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
III voor
15.03 19:00JK Tallinna Kalev U21Raasiku FC JokerKalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
19.03 13:00Kohtla-Järve JK JärveViimsi JKAhtme Gümnaasiumi kunstmurustaadion - Altserva 6, Kohtla-Järve
19.03 13:00Nõmme Kalju FC U21Vändra JK VaprusHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
19.03 13:00Paide Linnameeskond U21Tartu JK Tammeka U21Paide kunstmuruväljak - Kooli 1, Paide
19.03 16:00Keila JK JK Sillamäe Kalev U21Keila staadioni kunstmuruväljak - Ehitajate tee 13, Keila, Harjumaa
IV voor
29.03 19:00Raasiku FC JokerViimsi JKRaasiku Põhikooli kunstmuruväljak - Kooli 1, Raasiku
02.04 13:00Keila JK Vändra JK VaprusKeila staadioni kunstmuruväljak - Ehitajate tee 13, Keila, Harjumaa
02.04 13:00Nõmme Kalju FC U21JK Tallinna Kalev U21Hiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
02.04 13:00Tartu JK Tammeka U21Kohtla-Järve JK JärveTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
02.04 16:00JK Sillamäe Kalev U21Paide Linnameeskond U21Sillamäe Kalevi kunstmuruväljak - Kesk 30, 40232 Sillamäe
V voor
05.04 19:00Kohtla-Järve JK JärveJK Sillamäe Kalev U21Ahtme Gümnaasiumi kunstmurustaadion - Altserva 6, Kohtla-Järve
08.04 16:00Raasiku FC JokerTartu JK Tammeka U21Raasiku Põhikooli kunstmuruväljak - Kooli 1, Raasiku
09.04 13:00JK Tallinna Kalev U21Vändra JK VaprusKalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
09.04 16:00Keila JK Paide Linnameeskond U21Keila staadioni kunstmuruväljak - Ehitajate tee 13, Keila, Harjumaa
09.04 19:00Viimsi JKNõmme Kalju FC U21Viimsi KK staadion - Karulaugu tee 15, Haabneeme alevik, Viimsi vald
VI voor
12.04 19:00JK Tallinna Kalev U21Keila JK Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
15.04 13:00JK Sillamäe Kalev U21Raasiku FC JokerSillamäe Kalevi kunstmuruväljak - Kesk 30, 40232 Sillamäe
15.04 13:00Paide Linnameeskond U21Kohtla-Järve JK JärvePaide kunstmuruväljak - Kooli 1, Paide
16.04 16:00Nõmme Kalju FC U21Tartu JK Tammeka U21Hiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
16.04 19:00Viimsi JKVändra JK VaprusViimsi KK staadion - Karulaugu tee 15, Haabneeme alevik, Viimsi vald
VII voor
19.04 19:00Viimsi JKJK Tallinna Kalev U21Viimsi KK staadion - Karulaugu tee 15, Haabneeme alevik, Viimsi vald
22.04 16:00Raasiku FC JokerPaide Linnameeskond U21Raasiku Põhikooli kunstmuruväljak - Kooli 1, Raasiku
23.04 16:00Keila JK Kohtla-Järve JK JärveKeila staadioni kunstmuruväljak - Ehitajate tee 13, Keila, Harjumaa
23.04 16:00Nõmme Kalju FC U21JK Sillamäe Kalev U21Hiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
23.04 16:00Tartu JK Tammeka U21Vändra JK VaprusTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
VIII voor
26.04 18:00JK Sillamäe Kalev U21Vändra JK VaprusSillamäe Kalevi kunstmuruväljak - Kesk 30, 40232 Sillamäe
26.04 18:00Kohtla-Järve JK JärveRaasiku FC JokerAhtme Gümnaasiumi kunstmurustaadion - Altserva 6, Kohtla-Järve
26.04 18:00Paide Linnameeskond U21Nõmme Kalju FC U21Paide kunstmuruväljak - Kooli 1, Paide
26.04 19:00Viimsi JKKeila JK Viimsi KK staadion - Karulaugu tee 15, Haabneeme alevik, Viimsi vald
27.04 19:00JK Tallinna Kalev U21Tartu JK Tammeka U21Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
IX voor
30.04 16:00JK Sillamäe Kalev U21JK Tallinna Kalev U21Sillamäe Kalevi kunstmuruväljak - Kesk 30, 40232 Sillamäe
30.04 16:00Tartu JK Tammeka U21Viimsi JKTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
30.04 19:00Keila JK Raasiku FC JokerKeila staadioni kunstmuruväljak - Ehitajate tee 13, Keila, Harjumaa
30.04 19:00Paide Linnameeskond U21Vändra JK VaprusPaide kunstmuruväljak - Kooli 1, Paide
01.05 16:00Kohtla-Järve JK JärveNõmme Kalju FC U21Ahtme Gümnaasiumi kunstmurustaadion - Altserva 6, Kohtla-Järve
X voor
03.05 19:00Raasiku FC JokerKeila JK Raasiku Põhikooli kunstmuruväljak - Kooli 1, Raasiku
07.05 16:00JK Tallinna Kalev U21JK Sillamäe Kalev U21Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
07.05 16:00Nõmme Kalju FC U21Kohtla-Järve JK JärveHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
07.05 16:00Viimsi JKTartu JK Tammeka U21Viimsi KK staadion - Karulaugu tee 15, Haabneeme alevik, Viimsi vald
07.05 16:00Vändra JK VaprusPaide Linnameeskond U21Vändra staadion - Kalda 6,Vändra
XI voor
10.05 19:00Nõmme Kalju FC U21Paide Linnameeskond U21Hiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
14.05 16:00Keila JK Viimsi JKKeila staadioni muruväljak - Ehitajate tee 13, Keila, Harjumaa
14.05 16:00Raasiku FC JokerKohtla-Järve JK JärveRaasiku Põhikooli kunstmuruväljak - Kooli 1, Raasiku
14.05 16:00Tartu JK Tammeka U21JK Tallinna Kalev U21Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
14.05 16:00Vändra JK VaprusJK Sillamäe Kalev U21Vändra staadion - Kalda 6,Vändra
XII voor
17.05 19:00JK Tallinna Kalev U21Viimsi JKKalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
21.05 16:00JK Sillamäe Kalev U21Nõmme Kalju FC U21Sillamäe Kalevi kunstmuruväljak - Kesk 30, 40232 Sillamäe
21.05 16:00Kohtla-Järve JK JärveKeila JK Kohtla-Järve Spordikeskuse staadion - Spordi 4, Kohtla-Järve
21.05 16:00Paide Linnameeskond U21Raasiku FC JokerPaide linnastaadion - Kooli 1, Paide
21.05 16:00Vändra JK VaprusTartu JK Tammeka U21Vändra staadion - Kalda 6,Vändra
XIII voor
24.05 18:00Keila JK JK Tallinna Kalev U21Keila staadioni muruväljak - Ehitajate tee 13, Keila, Harjumaa
24.05 18:00Tartu JK Tammeka U21Nõmme Kalju FC U21Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
24.05 18:00Vändra JK VaprusViimsi JKVändra staadion - Kalda 6,Vändra
25.05 19:00Kohtla-Järve JK JärvePaide Linnameeskond U21Kohtla-Järve Spordikeskuse staadion - Spordi 4, Kohtla-Järve
25.05 19:00Raasiku FC JokerJK Sillamäe Kalev U21Raasiku Põhikooli kunstmuruväljak - Kooli 1, Raasiku
XIV voor
27.05 13:00Vändra JK VaprusJK Tallinna Kalev U21Vändra staadion - Kalda 6,Vändra
28.05 13:00JK Sillamäe Kalev U21Kohtla-Järve JK JärveSillamäe Kalevi kunstmuruväljak - Kesk 30, 40232 Sillamäe
28.05 13:00Paide Linnameeskond U21Keila JK Paide linnastaadion - Kooli 1, Paide
28.05 13:00Tartu JK Tammeka U21Raasiku FC JokerTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
28.05 19:00Nõmme Kalju FC U21Viimsi JKHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
XV voor
31.05 19:00JK Tallinna Kalev U21Nõmme Kalju FC U21Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
03.06 13:00Keila JK Vändra JK VaprusKeila staadioni muruväljak - Ehitajate tee 13, Keila, Harjumaa
03.06 13:00Viimsi JKRaasiku FC JokerViimsi KK staadion - Karulaugu tee 15, Haabneeme alevik, Viimsi vald
04.06 16:00Kohtla-Järve JK JärveTartu JK Tammeka U21Kohtla-Järve Spordikeskuse staadion - Spordi 4, Kohtla-Järve
04.06 16:00Paide Linnameeskond U21JK Sillamäe Kalev U21Paide linnastaadion - Kooli 1, Paide
XVI voor
14.06 19:00Raasiku FC JokerJK Tallinna Kalev U21Raasiku Põhikooli kunstmuruväljak - Kooli 1, Raasiku
18.06 16:00JK Sillamäe Kalev U21Keila JK Sillamäe Kalevi kunstmuruväljak - Kesk 30, 40232 Sillamäe
18.06 16:00Tartu JK Tammeka U21Paide Linnameeskond U21Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
18.06 16:00Viimsi JKKohtla-Järve JK JärveViimsi KK staadion - Karulaugu tee 15, Haabneeme alevik, Viimsi vald
18.06 16:00Vändra JK VaprusNõmme Kalju FC U21Vändra staadion - Kalda 6,Vändra
XVII voor
28.06 19:00Keila JK Nõmme Kalju FC U21Keila staadioni muruväljak - Ehitajate tee 13, Keila, Harjumaa
01.07 16:00Paide Linnameeskond U21Viimsi JKPaide linnastaadion - Kooli 1, Paide
02.07 16:00JK Sillamäe Kalev U21Tartu JK Tammeka U21Sillamäe Kalevi kunstmuruväljak - Kesk 30, 40232 Sillamäe
02.07 16:00Vändra JK VaprusRaasiku FC JokerVändra staadion - Kalda 6,Vändra
03.07 19:00JK Tallinna Kalev U21Kohtla-Järve JK JärveKalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
XVIII voor
05.07 19:00Raasiku FC JokerNõmme Kalju FC U21Raasiku Põhikooli kunstmuruväljak - Kooli 1, Raasiku
08.07 19:00Kohtla-Järve JK JärveVändra JK VaprusKohtla-Järve Spordikeskuse staadion - Spordi 4, Kohtla-Järve
08.07 19:00Viimsi JKJK Sillamäe Kalev U21Viimsi KK staadion - Karulaugu tee 15, Haabneeme alevik, Viimsi vald
09.07 16:00JK Tallinna Kalev U21Paide Linnameeskond U21Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
09.07 16:00Tartu JK Tammeka U21Keila JK Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
XIX voor
12.07 19:00Paide Linnameeskond U21Tartu JK Tammeka U21Paide linnastaadion - Kooli 1, Paide
16.07 19:00JK Sillamäe Kalev U21Viimsi JKSillamäe Kalevi kunstmuruväljak - Kesk 30, 40232 Sillamäe
16.07 19:00Keila JK JK Tallinna Kalev U21Keila staadioni muruväljak - Ehitajate tee 13, Keila, Harjumaa
16.07 19:00Nõmme Kalju FC U21Raasiku FC JokerHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
16.07 19:00Vändra JK VaprusKohtla-Järve JK JärveVändra staadion - Kalda 6,Vändra
XX voor
19.07 19:00Kohtla-Järve JK JärveJK Sillamäe Kalev U21Kohtla-Järve Spordikeskuse staadion - Spordi 4, Kohtla-Järve
19.07 19:00Paide Linnameeskond U21Nõmme Kalju FC U21Paide linnastaadion - Kooli 1, Paide
22.07 19:00Raasiku FC JokerVändra JK VaprusRaasiku Põhikooli kunstmuruväljak - Kooli 1, Raasiku
23.07 19:00JK Tallinna Kalev U21Viimsi JKKalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
23.07 19:00Tartu JK Tammeka U21Keila JK Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
XXI voor
29.07 19:00JK Sillamäe Kalev U21Raasiku FC JokerSillamäe Kalevi kunstmuruväljak - Kesk 30, 40232 Sillamäe
29.07 19:00Viimsi JKTartu JK Tammeka U21Viimsi KK staadion - Karulaugu tee 15, Haabneeme alevik, Viimsi vald
30.07 19:00JK Tallinna Kalev U21Kohtla-Järve JK JärveKalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
30.07 19:00Keila JK Paide Linnameeskond U21Keila staadioni muruväljak - Ehitajate tee 13, Keila, Harjumaa
30.07 19:00Nõmme Kalju FC U21Vändra JK VaprusHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
XXII voor
02.08 19:00Raasiku FC JokerJK Tallinna Kalev U21Raasiku Põhikooli kunstmuruväljak - Kooli 1, Raasiku
05.08 19:00Keila JK Nõmme Kalju FC U21Keila staadioni muruväljak - Ehitajate tee 13, Keila, Harjumaa
05.08 19:00Tartu JK Tammeka U21Kohtla-Järve JK JärveTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
06.08 19:00Paide Linnameeskond U21Viimsi JKPaide linnastaadion - Kooli 1, Paide
06.08 19:00Vändra JK VaprusJK Sillamäe Kalev U21Vändra staadion - Kalda 6,Vändra
XXIII voor
12.08 19:00Kohtla-Järve JK JärvePaide Linnameeskond U21Kohtla-Järve Spordikeskuse staadion - Spordi 4, Kohtla-Järve
13.08 19:00JK Tallinna Kalev U21Vändra JK VaprusKalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
13.08 19:00Nõmme Kalju FC U21JK Sillamäe Kalev U21Hiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
13.08 19:00Tartu JK Tammeka U21Raasiku FC JokerTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
13.08 19:00Viimsi JKKeila JK Viimsi KK staadion - Karulaugu tee 15, Haabneeme alevik, Viimsi vald
XXIV voor
16.08 18:00Keila JK Kohtla-Järve JK JärveKeila staadioni muruväljak - Ehitajate tee 13, Keila, Harjumaa
16.08 18:00Raasiku FC JokerPaide Linnameeskond U21Raasiku Põhikooli kunstmuruväljak - Kooli 1, Raasiku
16.08 18:00Vändra JK VaprusTartu JK Tammeka U21Vändra staadion - Kalda 6,Vändra
16.08 19:00Viimsi JKNõmme Kalju FC U21Viimsi KK staadion - Karulaugu tee 15, Haabneeme alevik, Viimsi vald
17.08 19:00JK Sillamäe Kalev U21JK Tallinna Kalev U21Sillamäe Kalevi kunstmuruväljak - Kesk 30, 40232 Sillamäe
XXV voor
20.08 16:00Keila JK Raasiku FC JokerKeila staadioni muruväljak - Ehitajate tee 13, Keila, Harjumaa
20.08 16:00Kohtla-Järve JK JärveViimsi JKKohtla-Järve Spordikeskuse staadion - Spordi 4, Kohtla-Järve
20.08 19:00Nõmme Kalju FC U21JK Tallinna Kalev U21Hiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
20.08 19:00Paide Linnameeskond U21Vändra JK VaprusPaide linnastaadion - Kooli 1, Paide
20.08 19:00Tartu JK Tammeka U21JK Sillamäe Kalev U21Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
XXVI voor
23.08 18:00JK Sillamäe Kalev U21Paide Linnameeskond U21Sillamäe Kalevi kunstmuruväljak - Kesk 30, 40232 Sillamäe
23.08 18:00Kohtla-Järve JK JärveNõmme Kalju FC U21Kohtla-Järve Spordikeskuse staadion - Spordi 4, Kohtla-Järve
23.08 19:00JK Tallinna Kalev U21Tartu JK Tammeka U21Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
23.08 19:00Viimsi JKRaasiku FC JokerViimsi KK staadion - Karulaugu tee 15, Haabneeme alevik, Viimsi vald
24.08 18:30Vändra JK VaprusKeila JK Vändra staadion - Kalda 6,Vändra
XXVII voor
27.08 16:00JK Sillamäe Kalev U21Keila JK Sillamäe Kalevi kunstmuruväljak - Kesk 30, 40232 Sillamäe
27.08 16:00Raasiku FC JokerKohtla-Järve JK JärveRaasiku Põhikooli kunstmuruväljak - Kooli 1, Raasiku
27.08 19:00JK Tallinna Kalev U21Paide Linnameeskond U21Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
27.08 19:00Nõmme Kalju FC U21Tartu JK Tammeka U21Hiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
27.08 19:00Vändra JK VaprusViimsi JKVändra staadion - Kalda 6,Vändra
XXVIII voor
06.09 19:00Tartu JK Tammeka U21Nõmme Kalju FC U21Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
07.09 16:00Kohtla-Järve JK JärveRaasiku FC JokerKohtla-Järve Spordikeskuse staadion - Spordi 4, Kohtla-Järve
07.09 16:00Viimsi JKVändra JK VaprusViimsi KK staadion - Karulaugu tee 15, Haabneeme alevik, Viimsi vald
10.09 13:00Paide Linnameeskond U21JK Tallinna Kalev U21Paide linnastaadion - Kooli 1, Paide
10.09 16:00Keila JK JK Sillamäe Kalev U21Keila staadioni muruväljak - Ehitajate tee 13, Keila, Harjumaa
XXIX voor
13.09 19:00Nõmme Kalju FC U21Kohtla-Järve JK JärveHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
13.09 19:00Raasiku FC JokerViimsi JKRaasiku Põhikooli kunstmuruväljak - Kooli 1, Raasiku
14.09 17:45Paide Linnameeskond U21JK Sillamäe Kalev U21Paide linnastaadion - Kooli 1, Paide
14.09 17:45Vändra JK VaprusKeila JK Vändra staadion - Kalda 6,Vändra
14.09 19:00Tartu JK Tammeka U21JK Tallinna Kalev U21Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
XXX voor
16.09 13:00Viimsi JKKohtla-Järve JK JärveViimsi KK staadion - Karulaugu tee 15, Haabneeme alevik, Viimsi vald
17.09 13:00Raasiku FC JokerKeila JK Raasiku Põhikooli kunstmuruväljak - Kooli 1, Raasiku
17.09 13:00Vändra JK VaprusPaide Linnameeskond U21Vändra staadion - Kalda 6,Vändra
17.09 16:00JK Sillamäe Kalev U21Tartu JK Tammeka U21Sillamäe Kalevi kunstmuruväljak - Kesk 30, 40232 Sillamäe
18.09 19:00JK Tallinna Kalev U21Nõmme Kalju FC U21Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
XXXI voor
24.09 13:00Nõmme Kalju FC U21Viimsi JKHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
24.09 13:00Paide Linnameeskond U21Raasiku FC JokerPaide linnastaadion - Kooli 1, Paide
24.09 13:00Tartu JK Tammeka U21Vändra JK VaprusTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
24.09 16:00Kohtla-Järve JK JärveKeila JK Kohtla-Järve Spordikeskuse staadion - Spordi 4, Kohtla-Järve
25.09 19:00JK Tallinna Kalev U21JK Sillamäe Kalev U21Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
XXXII voor
27.09 19:00Keila JK Viimsi JKKeila staadioni muruväljak - Ehitajate tee 13, Keila, Harjumaa
30.09 16:00Raasiku FC JokerTartu JK Tammeka U21Raasiku Põhikooli kunstmuruväljak - Kooli 1, Raasiku
01.10 13:00JK Sillamäe Kalev U21Nõmme Kalju FC U21Sillamäe Kalevi kunstmuruväljak - Kesk 30, 40232 Sillamäe
01.10 13:00Paide Linnameeskond U21Kohtla-Järve JK JärvePaide linnastaadion - Kooli 1, Paide
01.10 13:00Vändra JK VaprusJK Tallinna Kalev U21Vändra staadion - Kalda 6,Vändra
XXXIII voor
11.10 19:00Viimsi JKPaide Linnameeskond U21Viimsi KK staadion - Karulaugu tee 15, Haabneeme alevik, Viimsi vald
14.10 16:00Nõmme Kalju FC U21Keila JK Hiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
15.10 13:00JK Tallinna Kalev U21Raasiku FC JokerKalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
15.10 13:00Kohtla-Järve JK JärveTartu JK Tammeka U21Kohtla-Järve Spordikeskuse staadion - Spordi 4, Kohtla-Järve
15.10 16:00JK Sillamäe Kalev U21Vändra JK VaprusSillamäe Kalevi kunstmuruväljak - Kesk 30, 40232 Sillamäe
XXXIV voor
18.10 19:00Raasiku FC JokerJK Sillamäe Kalev U21Raasiku Põhikooli kunstmuruväljak - Kooli 1, Raasiku
22.10 13:00Kohtla-Järve JK JärveJK Tallinna Kalev U21Kohtla-Järve Spordikeskuse staadion - Spordi 4, Kohtla-Järve
22.10 13:00Paide Linnameeskond U21Keila JK Paide linnastaadion - Kooli 1, Paide
22.10 13:00Vändra JK VaprusNõmme Kalju FC U21Vändra staadion - Kalda 6,Vändra
22.10 16:00Tartu JK Tammeka U21Viimsi JKTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
XXXV voor
25.10 19:00Nõmme Kalju FC U21Paide Linnameeskond U21Hiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
28.10 16:00Viimsi JKJK Tallinna Kalev U21Viimsi KK staadion - Karulaugu tee 15, Haabneeme alevik, Viimsi vald
29.10 13:00JK Sillamäe Kalev U21Kohtla-Järve JK JärveSillamäe Kalevi kunstmuruväljak - Kesk 30, 40232 Sillamäe
29.10 13:00Vändra JK VaprusRaasiku FC JokerVändra staadion - Kalda 6,Vändra
29.10 16:00Keila JK Tartu JK Tammeka U21Keila staadioni muruväljak - Ehitajate tee 13, Keila, Harjumaa
XXXVI voor
05.11 16:00JK Tallinna Kalev U21Keila JK Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
05.11 16:00Raasiku FC JokerNõmme Kalju FC U21Raasiku Põhikooli kunstmuruväljak - Kooli 1, Raasiku
05.11 16:00Tartu JK Tammeka U21Paide Linnameeskond U21Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
05.11 16:00Viimsi JKJK Sillamäe Kalev U21Viimsi KK staadion - Karulaugu tee 15, Haabneeme alevik, Viimsi vald
05.11 16:00Vändra JK VaprusKohtla-Järve JK JärveVändra staadion - Kalda 6,Vändra
 















 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.