KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD JALKA WEB TV ERIS   
Trükivaade
 
ML» MÄNGUDE KALENDER (2014)
I voor
Nõmme Kalju FC-
Tallinna FC Infonet
- : 0 mängu ankeet mängu protokoll
Jõhvi FC Lokomotiv-
Tallinna FC Flora
1 : 3 mängu ankeet mängu protokoll
Tallinna FC Levadia-
Paide Linnameeskond
0 : 1 mängu ankeet mängu protokoll
JK Tallinna Kalev-
JK Sillamäe Kalev
0 : 6 mängu ankeet mängu protokoll
Tartu JK Tammeka-
Narva JK Trans
1 : 1 mängu ankeet mängu protokoll
II voor
Tallinna FC Levadia-
JK Sillamäe Kalev
2 : 2 mängu ankeet mängu protokoll
Jõhvi FC Lokomotiv-
Nõmme Kalju FC
0 : 2 mängu ankeet mängu protokoll
Narva JK Trans-
JK Tallinna Kalev
1 : 1 mängu ankeet mängu protokoll
Tallinna FC Flora-
Paide Linnameeskond
5 : 0 mängu ankeet mängu protokoll
Tallinna FC Infonet-
Tartu JK Tammeka
3 : 0 mängu ankeet mängu protokoll
III voor
Tallinna FC Flora-
Tartu JK Tammeka
3 : 0 mängu ankeet mängu protokoll
Paide Linnameeskond-
Nõmme Kalju FC
0 : 6 mängu ankeet mängu protokoll
JK Tallinna Kalev-
Tallinna FC Levadia
0 : 8 mängu ankeet mängu protokoll
JK Sillamäe Kalev-
Tallinna FC Infonet
3 : 1 mängu ankeet mängu protokoll
Narva JK Trans-
Jõhvi FC Lokomotiv
5 : 0 mängu ankeet mängu protokoll
IV voor
Tallinna FC Infonet-
Paide Linnameeskond
1 : 1 mängu ankeet mängu protokoll
JK Sillamäe Kalev-
Narva JK Trans
1 : 1 mängu ankeet mängu protokoll
Tallinna FC Levadia-
Tartu JK Tammeka
2 : 0 mängu ankeet mängu protokoll
Jõhvi FC Lokomotiv-
JK Tallinna Kalev
0 : 1 mängu ankeet mängu protokoll
Nõmme Kalju FC-
Tallinna FC Flora
1 : 1 mängu ankeet mängu protokoll
V voor
Tallinna FC Flora-
Tallinna FC Infonet
2 : 3 mängu ankeet mängu protokoll
JK Tallinna Kalev-
Tartu JK Tammeka
1 : 6 mängu ankeet mängu protokoll
Paide Linnameeskond-
Narva JK Trans
0 : 0 mängu ankeet mängu protokoll
Jõhvi FC Lokomotiv-
JK Sillamäe Kalev
1 : 3 mängu ankeet mängu protokoll
Nõmme Kalju FC-
Tallinna FC Levadia
0 : 0 mängu ankeet mängu protokoll
VI voor
JK Tallinna Kalev-
Paide Linnameeskond
1 : 1 mängu ankeet mängu protokoll
JK Sillamäe Kalev-
Tartu JK Tammeka
5 : 0 mängu ankeet mängu protokoll
Tallinna FC Infonet-
Jõhvi FC Lokomotiv
2 : 0 mängu ankeet mängu protokoll
Tallinna FC Levadia-
Tallinna FC Flora
1 : 1 mängu ankeet mängu protokoll
Narva JK Trans-
Nõmme Kalju FC
0 : 4 mängu ankeet mängu protokoll
VII voor
Tallinna FC Levadia-
Tallinna FC Infonet
3 : 0 mängu ankeet mängu protokoll
Paide Linnameeskond-
JK Sillamäe Kalev
0 : 3 mängu ankeet mängu protokoll
Nõmme Kalju FC-
JK Tallinna Kalev
2 : 1 mängu ankeet mängu protokoll
Tallinna FC Flora-
Narva JK Trans
1 : 0 mängu ankeet mängu protokoll
Tartu JK Tammeka-
Jõhvi FC Lokomotiv
1 : 1 mängu ankeet mängu protokoll
VIII voor
Narva JK Trans-
Tallinna FC Infonet
1 : 1 mängu ankeet mängu protokoll
Tartu JK Tammeka-
Paide Linnameeskond
2 : 4 mängu ankeet mängu protokoll
Jõhvi FC Lokomotiv-
Tallinna FC Levadia
0 : 4 mängu ankeet mängu protokoll
JK Sillamäe Kalev-
Nõmme Kalju FC
0 : 3 mängu ankeet mängu protokoll
JK Tallinna Kalev-
Tallinna FC Flora
1 : 4 mängu ankeet mängu protokoll
IX voor
Tallinna FC Infonet-
JK Tallinna Kalev
6 : 0 mängu ankeet mängu protokoll
Paide Linnameeskond-
Jõhvi FC Lokomotiv
3 : 0 mängu ankeet mängu protokoll
Tallinna FC Flora-
JK Sillamäe Kalev
1 : 1 mängu ankeet mängu protokoll
Tallinna FC Levadia-
Narva JK Trans
1 : 0 mängu ankeet mängu protokoll
Nõmme Kalju FC-
Tartu JK Tammeka
6 : 0 mängu ankeet mängu protokoll
X voor
Tartu JK Tammeka-
Nõmme Kalju FC
0 : 2 mängu ankeet mängu protokoll
JK Tallinna Kalev-
Tallinna FC Infonet
1 : 3 mängu ankeet mängu protokoll
Jõhvi FC Lokomotiv-
Paide Linnameeskond
1 : 2 mängu ankeet mängu protokoll
Narva JK Trans-
Tallinna FC Levadia
0 : 0 mängu ankeet mängu protokoll
JK Sillamäe Kalev-
Tallinna FC Flora
1 : 2 mängu ankeet mängu protokoll
XI voor
Tallinna FC Levadia-
Jõhvi FC Lokomotiv
6 : 0 mängu ankeet mängu protokoll
Tallinna FC Flora-
JK Tallinna Kalev
5 : 1 mängu ankeet mängu protokoll
Tallinna FC Infonet-
Narva JK Trans
4 : 0 mängu ankeet mängu protokoll
Nõmme Kalju FC-
JK Sillamäe Kalev
1 : 0 mängu ankeet mängu protokoll
Paide Linnameeskond-
Tartu JK Tammeka
0 : 4 mängu ankeet mängu protokoll
XII voor
Tallinna FC Infonet-
Tallinna FC Levadia
0 : 4 mängu ankeet mängu protokoll
Narva JK Trans-
Tallinna FC Flora
0 : 1 mängu ankeet mängu protokoll
Jõhvi FC Lokomotiv-
Tartu JK Tammeka
2 : 2 mängu ankeet mängu protokoll
JK Tallinna Kalev-
Nõmme Kalju FC
0 : 3 mängu ankeet mängu protokoll
JK Sillamäe Kalev-
Paide Linnameeskond
3 : 1 mängu ankeet mängu protokoll
XIII voor
Nõmme Kalju FC-
Narva JK Trans
2 : 1 mängu ankeet mängu protokoll
Tallinna FC Flora-
Tallinna FC Levadia
0 : 0 mängu ankeet mängu protokoll
Tartu JK Tammeka-
JK Sillamäe Kalev
0 : 6 mängu ankeet mängu protokoll
Paide Linnameeskond-
JK Tallinna Kalev
6 : 2 mängu ankeet mängu protokoll
Jõhvi FC Lokomotiv-
Tallinna FC Infonet
1 : 1 mängu ankeet mängu protokoll
XIV voor
Tallinna FC Levadia-
Nõmme Kalju FC
1 : 0 mängu ankeet mängu protokoll
Tallinna FC Infonet-
Tallinna FC Flora
2 : 3 mängu ankeet mängu protokoll
Narva JK Trans-
Paide Linnameeskond
1 : 0 mängu ankeet mängu protokoll
JK Sillamäe Kalev-
Jõhvi FC Lokomotiv
6 : 1 mängu ankeet mängu protokoll
JK Tallinna Kalev-
Tartu JK Tammeka
1 : 1 mängu ankeet mängu protokoll
XV voor
Narva JK Trans-
JK Sillamäe Kalev
1 : 4 mängu ankeet mängu protokoll
JK Tallinna Kalev-
Jõhvi FC Lokomotiv
2 : 1 mängu ankeet mängu protokoll
Paide Linnameeskond-
Tallinna FC Infonet
0 : 1 mängu ankeet mängu protokoll
Tartu JK Tammeka-
Tallinna FC Levadia
0 : 7 mängu ankeet mängu protokoll
Tallinna FC Flora-
Nõmme Kalju FC
1 : 0 mängu ankeet mängu protokoll
XVI voor
Tallinna FC Infonet-
JK Sillamäe Kalev
3 : 3 mängu ankeet mängu protokoll
Jõhvi FC Lokomotiv-
Narva JK Trans
0 : 2 mängu ankeet mängu protokoll
Tallinna FC Flora-
Tartu JK Tammeka
1 : 0 mängu ankeet mängu protokoll
Nõmme Kalju FC-
Paide Linnameeskond
3 : 0 mängu ankeet mängu protokoll
Tallinna FC Levadia-
JK Tallinna Kalev
9 : 0 mängu ankeet mängu protokoll
XVII voor
Paide Linnameeskond-
Tallinna FC Flora
1 : 5 mängu ankeet mängu protokoll
Jõhvi FC Lokomotiv-
Nõmme Kalju FC
1 : 3 mängu ankeet mängu protokoll
JK Tallinna Kalev-
Narva JK Trans
3 : 1 mängu ankeet mängu protokoll
Tartu JK Tammeka-
Tallinna FC Infonet
0 : 4 mängu ankeet mängu protokoll
JK Sillamäe Kalev-
Tallinna FC Levadia
0 : 2 mängu ankeet mängu protokoll
XVIII voor
Paide Linnameeskond-
Tallinna FC Levadia
0 : 2 mängu ankeet mängu protokoll
Tallinna FC Flora-
Jõhvi FC Lokomotiv
3 : 1 mängu ankeet mängu protokoll
Tallinna FC Infonet-
Nõmme Kalju FC
0 : 0 mängu ankeet mängu protokoll
JK Sillamäe Kalev-
JK Tallinna Kalev
6 : 1 mängu ankeet mängu protokoll
Narva JK Trans-
Tartu JK Tammeka
1 : 2 mängu ankeet mängu protokoll
XIX voor
Jõhvi FC Lokomotiv-
Paide Linnameeskond
0 : 0 mängu ankeet mängu protokoll
Tallinna FC Levadia-
Narva JK Trans
7 : 0 mängu ankeet mängu protokoll
Tallinna FC Infonet-
JK Tallinna Kalev
5 : 0 mängu ankeet mängu protokoll
Nõmme Kalju FC-
Tartu JK Tammeka
3 : 0 mängu ankeet mängu protokoll
Tallinna FC Flora-
JK Sillamäe Kalev
1 : 0 mängu ankeet mängu protokoll
XX voor
JK Tallinna Kalev-
Tallinna FC Flora
0 : 2 mängu ankeet mängu protokoll
Narva JK Trans-
Tallinna FC Infonet
0 : 3 mängu ankeet mängu protokoll
Jõhvi FC Lokomotiv-
Tallinna FC Levadia
1 : 5 mängu ankeet mängu protokoll
Tartu JK Tammeka-
Paide Linnameeskond
0 : 4 mängu ankeet mängu protokoll
JK Sillamäe Kalev-
Nõmme Kalju FC
2 : 3 mängu ankeet mängu protokoll
XXI voor
Tartu JK Tammeka-
Jõhvi FC Lokomotiv
25.07 19:00mängu ankeet
Tallinna FC Levadia-
Tallinna FC Infonet
25.07 19:00mängu ankeet
Tallinna FC Flora-
Narva JK Trans
26.07 19:00mängu ankeet
Paide Linnameeskond-
JK Sillamäe Kalev
28.07 19:00
Nõmme Kalju FC-
JK Tallinna Kalev
28.07 19:00
XXII voor
JK Sillamäe Kalev-
Tartu JK Tammeka
01.08 19:00
Tallinna FC Infonet-
Jõhvi FC Lokomotiv
01.08 19:00
Narva JK Trans-
Nõmme Kalju FC
02.08 16:00
JK Tallinna Kalev-
Paide Linnameeskond
02.08 19:00
Tallinna FC Levadia-
Tallinna FC Flora
04.08 19:00
XXIII voor
Tallinna FC Flora-
Tallinna FC Infonet
08.08 19:00
Jõhvi FC Lokomotiv-
JK Sillamäe Kalev
08.08 19:00
Tartu JK Tammeka-
JK Tallinna Kalev
08.08 19:00
Nõmme Kalju FC-
Tallinna FC Levadia
09.08 16:00
Paide Linnameeskond-
Narva JK Trans
09.08 19:00
XXIV voor
Tallinna FC Levadia-
Tartu JK Tammeka
15.08 19:00
Jõhvi FC Lokomotiv-
JK Tallinna Kalev
15.08 19:00
Nõmme Kalju FC-
Tallinna FC Flora
16.08 16:00
JK Sillamäe Kalev-
Narva JK Trans
16.08 19:00
Tallinna FC Infonet-
Paide Linnameeskond
16.08 19:00
XXV voor
JK Tallinna Kalev-
Tallinna FC Levadia
18.08 19:00
Narva JK Trans-
Jõhvi FC Lokomotiv
19.08 19:00
JK Sillamäe Kalev-
Tallinna FC Infonet
19.08 19:00
Paide Linnameeskond-
Nõmme Kalju FC
19.08 19:00
Tartu JK Tammeka-
Tallinna FC Flora
19.08 21:00
XXVI voor
Nõmme Kalju FC-
Jõhvi FC Lokomotiv
22.08 19:00
Tallinna FC Infonet-
Tartu JK Tammeka
22.08 19:00
Tallinna FC Levadia-
JK Sillamäe Kalev
23.08 16:00
Narva JK Trans-
JK Tallinna Kalev
23.08 19:00
Tallinna FC Flora-
Paide Linnameeskond
23.08 19:00
XXVII voor
Nõmme Kalju FC-
Tallinna FC Infonet
29.08 18:30
Jõhvi FC Lokomotiv-
Tallinna FC Flora
30.08 13:00
JK Sillamäe Kalev-
JK Tallinna Kalev
30.08 16:00
Tartu JK Tammeka-
Narva JK Trans
30.08 19:00
Tallinna FC Levadia-
Paide Linnameeskond
01.09 18:30
XXVIII voor
Paide Linnameeskond-
Tallinna FC Levadia
12.09 18:00
JK Tallinna Kalev-
JK Sillamäe Kalev
13.09 13:00
Narva JK Trans-
Tartu JK Tammeka
13.09 13:00
Tallinna FC Infonet-
Nõmme Kalju FC
13.09 16:00
Tallinna FC Flora-
Jõhvi FC Lokomotiv
13.09 19:00
XXIX voor
JK Sillamäe Kalev-
Tallinna FC Levadia
16.09 17:45
Paide Linnameeskond-
Tallinna FC Flora
16.09 17:45
Nõmme Kalju FC-
Jõhvi FC Lokomotiv
16.09 17:45
JK Tallinna Kalev-
Narva JK Trans
16.09 17:45
Tartu JK Tammeka-
Tallinna FC Infonet
16.09 19:00
XXX voor
Tallinna FC Levadia-
JK Tallinna Kalev
19.09 17:30
Tallinna FC Infonet-
JK Sillamäe Kalev
19.09 19:00
Nõmme Kalju FC-
Paide Linnameeskond
20.09 13:00
Jõhvi FC Lokomotiv-
Narva JK Trans
20.09 16:00
Tartu JK Tammeka-
Tallinna FC Flora
20.09 19:00
XXXI voor
Tartu JK Tammeka-
Tallinna FC Levadia
26.09 19:00
Paide Linnameeskond-
Tallinna FC Infonet
27.09 13:00
JK Tallinna Kalev-
Jõhvi FC Lokomotiv
27.09 13:00
Tallinna FC Flora-
Nõmme Kalju FC
27.09 16:00
Narva JK Trans-
JK Sillamäe Kalev
27.09 19:00
XXXII voor
Tallinna FC Infonet-
Tallinna FC Flora
03.10 19:00
Tartu JK Tammeka-
JK Tallinna Kalev
03.10 19:00
JK Sillamäe Kalev-
Jõhvi FC Lokomotiv
04.10 13:00
Tallinna FC Levadia-
Nõmme Kalju FC
04.10 16:00
Narva JK Trans-
Paide Linnameeskond
04.10 19:00
XXXIII voor
Tartu JK Tammeka-
JK Sillamäe Kalev
17.10 19:00
Jõhvi FC Lokomotiv-
Tallinna FC Infonet
18.10 13:00
Nõmme Kalju FC-
Narva JK Trans
18.10 13:00
Paide Linnameeskond-
JK Tallinna Kalev
18.10 13:00
Tallinna FC Flora-
Tallinna FC Levadia
18.10 16:00
XXXIV voor
Tallinna FC Infonet-
Tallinna FC Levadia
24.10 19:00
JK Tallinna Kalev-
Nõmme Kalju FC
25.10 13:00
JK Sillamäe Kalev-
Paide Linnameeskond
25.10 13:00
Jõhvi FC Lokomotiv-
Tartu JK Tammeka
25.10 13:00
Narva JK Trans-
Tallinna FC Flora
25.10 16:00
XXXV voor
Nõmme Kalju FC-
JK Sillamäe Kalev
01.11 13:00
Paide Linnameeskond-
Tartu JK Tammeka
01.11 13:00
Tallinna FC Flora-
JK Tallinna Kalev
01.11 16:00
Tallinna FC Infonet-
Narva JK Trans
01.11 19:00
Tallinna FC Levadia-
Jõhvi FC Lokomotiv
02.11 13:00
XXXVI voor
JK Tallinna Kalev-
Tallinna FC Infonet
08.11 13:00
JK Sillamäe Kalev-
Tallinna FC Flora
08.11 13:00
Tartu JK Tammeka-
Nõmme Kalju FC
08.11 13:00
Paide Linnameeskond-
Jõhvi FC Lokomotiv
08.11 13:00
Narva JK Trans-
Tallinna FC Levadia
08.11 13:00
 












Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit