KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
ML» MÄNGUDE KALENDER (2015)
I voor
06.03 20:10Tallinna FC LevadiaTallinna FC Infonet0 : 0mängu ankeetprotokoll
07.03 14:00JK Sillamäe KalevPaide Linnameeskond4 : 1mängu ankeetprotokoll
07.03 14:00Nõmme Kalju FCTartu JK Tammeka3 : 0mängu ankeetprotokoll
07.03 16:30JK Narva TransPärnu Linnameeskond5 : 2mängu ankeetprotokoll
07.03 16:30Tallinna FC FloraViljandi JK Tulevik3 : 0mängu ankeetprotokoll
II voor
13.03 20:10Tallinna FC InfonetTallinna FC Flora0 : 2mängu ankeetprotokoll
14.03 14:00Paide LinnameeskondNõmme Kalju FC0 : 3mängu ankeetprotokoll
14.03 14:00Pärnu LinnameeskondTartu JK Tammeka4 : 2mängu ankeetprotokoll
14.03 14:00Viljandi JK TulevikJK Sillamäe Kalev0 : 2mängu ankeetprotokoll
14.03 16:30Tallinna FC LevadiaJK Narva Trans1 : 1mängu ankeetprotokoll
III voor
20.03 19:00JK Narva TransTallinna FC Infonet0 : 0mängu ankeetprotokoll
21.03 14:00Nõmme Kalju FCViljandi JK Tulevik6 : 2mängu ankeetprotokoll
21.03 14:00Pärnu LinnameeskondPaide Linnameeskond2 : 2mängu ankeetprotokoll
21.03 14:00Tallinna FC LevadiaTartu JK Tammeka2 : 1mängu ankeetprotokoll
21.03 16:30Tallinna FC FloraJK Sillamäe Kalev1 : 0mängu ankeetprotokoll
IV voor
03.04 19:00Tallinna FC LevadiaPaide Linnameeskond2 : 1mängu ankeetprotokoll
04.04 14:00Viljandi JK TulevikPärnu Linnameeskond5 : 2mängu ankeetprotokoll
04.04 16:30JK Sillamäe KalevNõmme Kalju FC2 : 3mängu ankeetprotokoll
04.04 19:00JK Narva TransTallinna FC Flora0 : 1mängu ankeetprotokoll
04.04 19:00Tallinna FC InfonetTartu JK Tammeka2 : 2mängu ankeetprotokoll
V voor
10.04 19:00Pärnu LinnameeskondJK Sillamäe Kalev1 : 6mängu ankeetprotokoll
10.04 19:00Tallinna FC LevadiaViljandi JK Tulevik2 : 0mängu ankeetprotokoll
11.04 14:00Paide LinnameeskondTallinna FC Infonet2 : 4mängu ankeetprotokoll
11.04 16:30Tallinna FC FloraNõmme Kalju FC0 : 2mängu ankeetprotokoll
11.04 19:00Tartu JK TammekaJK Narva Trans3 : 1mängu ankeetprotokoll
VI voor
13.04 18:15JK Sillamäe KalevTallinna FC Levadia3 : 3mängu ankeetprotokoll
14.04 18:45Nõmme Kalju FCPärnu Linnameeskond1 : 0mängu ankeetprotokoll
14.04 19:00JK Narva TransPaide Linnameeskond0 : 0mängu ankeetprotokoll
14.04 19:00Tartu JK TammekaTallinna FC Flora1 : 3mängu ankeetprotokoll
14.04 19:15Tallinna FC InfonetViljandi JK Tulevik2 : 0mängu ankeetprotokoll
VII voor
17.04 19:00Tallinna FC InfonetJK Sillamäe Kalev1 : 0mängu ankeetprotokoll
18.04 14:00Tallinna FC FloraPärnu Linnameeskond3 : 1mängu ankeetprotokoll
18.04 14:00Viljandi JK TulevikJK Narva Trans1 : 1mängu ankeetprotokoll
18.04 16:30Tallinna FC LevadiaNõmme Kalju FC0 : 2mängu ankeetprotokoll
18.04 18:45Paide LinnameeskondTartu JK Tammeka2 : 3mängu ankeetprotokoll
VIII voor
24.04 19:00Tartu JK TammekaViljandi JK Tulevik1 : 1mängu ankeetprotokoll
25.04 14:00Paide LinnameeskondTallinna FC Flora0 : 2mängu ankeetprotokoll
25.04 14:00Pärnu LinnameeskondTallinna FC Levadia2 : 2mängu ankeetprotokoll
25.04 16:30Nõmme Kalju FCTallinna FC Infonet1 : 0mängu ankeetprotokoll
25.04 19:00JK Narva TransJK Sillamäe Kalev1 : 2mängu ankeetprotokoll
IX voor
30.04 19:00Pärnu LinnameeskondTallinna FC Infonet0 : 2mängu ankeetprotokoll
01.05 19:00JK Sillamäe KalevTartu JK Tammeka4 : 0mängu ankeetprotokoll
02.05 16:30Tallinna FC FloraTallinna FC Levadia0 : 1mängu ankeetprotokoll
02.05 19:00Nõmme Kalju FCJK Narva Trans4 : 1mängu ankeetprotokoll
02.05 19:00Paide LinnameeskondViljandi JK Tulevik0 : 3mängu ankeetprotokoll
X voor
08.05 19:00JK Narva TransNõmme Kalju FC2 : 0mängu ankeetprotokoll
08.05 19:00Tallinna FC InfonetPärnu Linnameeskond2 : 0mängu ankeetprotokoll
08.05 19:00Tartu JK TammekaJK Sillamäe Kalev0 : 5mängu ankeetprotokoll
09.05 16:30Tallinna FC LevadiaTallinna FC Flora1 : 1mängu ankeetprotokoll
09.05 19:00Viljandi JK TulevikPaide Linnameeskond2 : 0mängu ankeetprotokoll
XI voor
15.05 19:00JK Sillamäe KalevJK Narva Trans1 : 0mängu ankeetprotokoll
15.05 19:00Viljandi JK TulevikTartu JK Tammeka3 : 1mängu ankeetprotokoll
16.05 14:00Tallinna FC LevadiaPärnu Linnameeskond3 : 0mängu ankeetprotokoll
16.05 16:30Tallinna FC InfonetNõmme Kalju FC1 : 0mängu ankeetprotokoll
16.05 19:00Tallinna FC FloraPaide Linnameeskond2 : 1mängu ankeetprotokoll
XII voor
22.05 19:00JK Narva TransViljandi JK Tulevik1 : 0*mängu ankeetprotokoll
22.05 19:00Pärnu LinnameeskondTallinna FC Flora1 : 2*mängu ankeetprotokoll
22.05 19:00Tartu JK TammekaPaide Linnameeskond2 : 1*mängu ankeetprotokoll
23.05 16:30Nõmme Kalju FCTallinna FC LevadiaHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinnmängu ankeet
23.05 19:00JK Sillamäe KalevTallinna FC InfonetSillamäe Kalevi staadion - Kesk 30, 40232 Sillamäemängu ankeet
XIII voor
25.05 19:00Paide LinnameeskondJK Narva TransPaide linnastaadion - Kooli 1, Paide
26.05 19:00Pärnu LinnameeskondNõmme Kalju FCPärnu Raeküla staadion - Riia mnt. 277, Pärnu
26.05 19:00Tallinna FC LevadiaJK Sillamäe KalevKadrioru staadion - Roheline aas 24, Tallinn 10150
26.05 19:00Viljandi JK TulevikTallinna FC InfonetViljandi linnastaadion - Ranna pst. 1, Viljandi
26.05 21:00Tallinna FC FloraTartu JK TammekaA. Le Coq Arena - Asula 4c, Tallinn
XIV voor
01.06 19:00Tallinna FC LevadiaViljandi JK TulevikKadrioru staadion - Roheline aas 24, Tallinn 10150
02.06 19:00JK Narva TransTartu JK TammekaNarva Kreenholmi staadion - 26. Juuli tn 4, 20204 Narva
02.06 19:00JK Sillamäe KalevPärnu LinnameeskondSillamäe Kalevi staadion - Kesk 30, 40232 Sillamäe
02.06 19:00Nõmme Kalju FCTallinna FC FloraHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
02.06 21:00Tallinna FC InfonetPaide LinnameeskondLasnamäe Kergejõustikuhalli kunstmurustaadion - Punane tn 45, Tallinn
XV voor
05.06 19:00Paide LinnameeskondTallinna FC LevadiaPaide linnastaadion - Kooli 1, Paide
05.06 19:00Tallinna FC FloraJK Narva TransA. Le Coq Arena - Asula 4c, Tallinn
05.06 19:00Tartu JK TammekaTallinna FC InfonetTartu Tamme staadion - Kungla 1, Tartu
06.06 14:00Pärnu LinnameeskondViljandi JK TulevikPärnu Raeküla staadion - Riia mnt. 277, Pärnu
06.06 16:30Nõmme Kalju FCJK Sillamäe KalevHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
XVI voor
26.06 19:00Tallinna FC InfonetJK Narva TransLasnamäe Kergejõustikuhalli kunstmurustaadion - Punane tn 45, Tallinn
26.06 19:00Tartu JK TammekaTallinna FC LevadiaTartu Tamme staadion - Kungla 1, Tartu
26.06 20:45Viljandi JK TulevikNõmme Kalju FCViljandi linnastaadion - Ranna pst. 1, Viljandi
27.06 16:30JK Sillamäe KalevTallinna FC FloraSillamäe Kalevi staadion - Kesk 30, 40232 Sillamäe
27.06 20:45Paide LinnameeskondPärnu LinnameeskondPaide linnastaadion - Kooli 1, Paide
XVII voor
03.07 19:00Tartu JK TammekaPärnu LinnameeskondTartu Tamme staadion - Kungla 1, Tartu
04.07 20:00JK Narva TransTallinna FC LevadiaNarva Kreenholmi staadion - 26. Juuli tn 4, 20204 Narva
06.07 19:00JK Sillamäe KalevViljandi JK TulevikSillamäe Kalevi staadion - Kesk 30, 40232 Sillamäe
06.07 19:00Nõmme Kalju FCPaide LinnameeskondHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
06.07 19:00Tallinna FC FloraTallinna FC InfonetA. Le Coq Arena - Asula 4c, Tallinn
XVIII voor
10.07 19:00Tallinna FC InfonetTallinna FC LevadiaLasnamäe Kergejõustikuhalli kunstmurustaadion - Punane tn 45, Tallinn
11.07 20:00Pärnu LinnameeskondJK Narva TransPärnu Raeküla staadion - Riia mnt. 277, Pärnu
13.07 19:00Paide LinnameeskondJK Sillamäe KalevPaide linnastaadion - Kooli 1, Paide
13.07 19:00Tartu JK TammekaNõmme Kalju FCTartu Tamme staadion - Kungla 1, Tartu
13.07 19:00Viljandi JK TulevikTallinna FC FloraViljandi linnastaadion - Ranna pst. 1, Viljandi
XIX voor
17.07 19:00JK Narva TransTartu JK TammekaNarva Kreenholmi staadion - 26. Juuli tn 4, 20204 Narva
18.07 20:00Tallinna FC InfonetTallinna FC LevadiaLasnamäe Kergejõustikuhalli kunstmurustaadion - Punane tn 45, Tallinn
20.07 19:00JK Sillamäe KalevPärnu LinnameeskondSillamäe Kalevi staadion - Kesk 30, 40232 Sillamäe
20.07 19:00Nõmme Kalju FCViljandi JK TulevikHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
20.07 21:00Tallinna FC FloraPaide LinnameeskondA. Le Coq Arena - Asula 4c, Tallinn
XX voor
24.07 19:00Tallinna FC InfonetJK Narva TransLasnamäe Kergejõustikuhalli kunstmurustaadion - Punane tn 45, Tallinn
25.07 20:00Paide LinnameeskondPärnu LinnameeskondPaide linnastaadion - Kooli 1, Paide
27.07 19:00Tallinna FC FloraTallinna FC LevadiaA. Le Coq Arena - Asula 4c, Tallinn
27.07 19:00Tartu JK TammekaNõmme Kalju FCTartu Tamme staadion - Kungla 1, Tartu
27.07 19:00Viljandi JK TulevikJK Sillamäe KalevViljandi linnastaadion - Ranna pst. 1, Viljandi
XXI voor
31.07 19:00JK Narva TransNõmme Kalju FCNarva Kreenholmi staadion - 26. Juuli tn 4, 20204 Narva
31.07 19:00JK Sillamäe KalevTartu JK TammekaSillamäe Kalevi staadion - Kesk 30, 40232 Sillamäe
31.07 19:00Tallinna FC FloraTallinna FC InfonetA. Le Coq Arena - Asula 4c, Tallinn
01.08 16:30Paide LinnameeskondViljandi JK TulevikPaide linnastaadion - Kooli 1, Paide
01.08 19:00Pärnu LinnameeskondTallinna FC LevadiaPärnu Raeküla staadion - Riia mnt. 277, Pärnu
XXII voor
07.08 19:00Nõmme Kalju FCJK Sillamäe KalevHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
07.08 19:00Tallinna FC InfonetPärnu LinnameeskondLasnamäe Kergejõustikuhalli kunstmurustaadion - Punane tn 45, Tallinn
08.08 14:00Viljandi JK TulevikTallinna FC LevadiaViljandi linnastaadion - Ranna pst. 1, Viljandi
08.08 16:30Tartu JK TammekaPaide LinnameeskondTartu Tamme staadion - Kungla 1, Tartu
08.08 19:00Tallinna FC FloraJK Narva TransA. Le Coq Arena - Asula 4c, Tallinn
XXIII voor
14.08 19:00Paide LinnameeskondNõmme Kalju FCPaide linnastaadion - Kooli 1, Paide
14.08 19:00Pärnu LinnameeskondTallinna FC FloraPärnu Raeküla staadion - Riia mnt. 277, Pärnu
14.08 19:00Viljandi JK TulevikTallinna FC InfonetViljandi linnastaadion - Ranna pst. 1, Viljandi
15.08 16:30Tallinna FC LevadiaTartu JK TammekaKadrioru staadion - Roheline aas 24, Tallinn 10150
15.08 19:00JK Narva TransJK Sillamäe KalevNarva Kreenholmi staadion - 26. Juuli tn 4, 20204 Narva
XXIV voor
17.08 19:00Tallinna FC FloraViljandi JK TulevikA. Le Coq Arena - Asula 4c, Tallinn
18.08 19:00JK Sillamäe KalevPaide LinnameeskondSillamäe Kalevi staadion - Kesk 30, 40232 Sillamäe
18.08 19:00Nõmme Kalju FCTallinna FC LevadiaHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
18.08 19:00Pärnu LinnameeskondJK Narva TransPärnu Raeküla staadion - Riia mnt. 277, Pärnu
18.08 21:00Tallinna FC InfonetTartu JK TammekaLasnamäe Kergejõustikuhalli kunstmurustaadion - Punane tn 45, Tallinn
XXV voor
21.08 19:00Tallinna FC InfonetNõmme Kalju FCLasnamäe Kergejõustikuhalli kunstmurustaadion - Punane tn 45, Tallinn
21.08 19:00Tartu JK TammekaTallinna FC FloraTartu Tamme staadion - Kungla 1, Tartu
22.08 14:00JK Narva TransPaide LinnameeskondNarva Kreenholmi staadion - 26. Juuli tn 4, 20204 Narva
22.08 16:30Viljandi JK TulevikPärnu LinnameeskondViljandi linnastaadion - Ranna pst. 1, Viljandi
22.08 19:00Tallinna FC LevadiaJK Sillamäe KalevKadrioru staadion - Roheline aas 24, Tallinn 10150
XXVI voor
28.08 18:30Paide LinnameeskondTallinna FC LevadiaPaide linnastaadion - Kooli 1, Paide
28.08 18:30Pärnu LinnameeskondTartu JK TammekaPärnu Raeküla staadion - Riia mnt. 277, Pärnu
28.08 18:30Viljandi JK TulevikJK Narva TransViljandi linnastaadion - Ranna pst. 1, Viljandi
29.08 16:30Tallinna FC FloraNõmme Kalju FCA. Le Coq Arena - Asula 4c, Tallinn
29.08 18:30JK Sillamäe KalevTallinna FC InfonetSillamäe Kalevi staadion - Kesk 30, 40232 Sillamäe
XXVII voor
31.08 18:30JK Narva TransTallinna FC LevadiaNarva Kreenholmi staadion - 26. Juuli tn 4, 20204 Narva
31.08 21:00Tartu JK TammekaViljandi JK TulevikTartu Tamme staadion - Kungla 1, Tartu
01.09 18:30JK Sillamäe KalevTallinna FC FloraSillamäe Kalevi staadion - Kesk 30, 40232 Sillamäe
01.09 18:30Nõmme Kalju FCPärnu LinnameeskondHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
01.09 18:30Paide LinnameeskondTallinna FC InfonetPaide linnastaadion - Kooli 1, Paide
XXVIII voor
11.09 18:00Pärnu LinnameeskondNõmme Kalju FCPärnu kunstmurustaadion - Mai 3, Pärnu
11.09 18:00Viljandi JK TulevikTartu JK TammekaViljandi linnastaadion - Ranna pst. 1, Viljandi
12.09 14:00Tallinna FC LevadiaJK Narva TransKadrioru staadion - Roheline aas 24, Tallinn 10150
12.09 16:30Tallinna FC FloraJK Sillamäe KalevA. Le Coq Arena - Asula 4c, Tallinn
12.09 19:00Tallinna FC InfonetPaide LinnameeskondLasnamäe Kergejõustikuhalli kunstmurustaadion - Punane tn 45, Tallinn
XXIX voor
14.09 19:00Tartu JK TammekaPärnu LinnameeskondTartu Tamme staadion - Kungla 1, Tartu
15.09 17:45Tallinna FC LevadiaPaide LinnameeskondKadrioru staadion - Roheline aas 24, Tallinn 10150
15.09 19:00JK Narva TransViljandi JK TulevikNarva Fama staadion - Hariduse 22d, 20305 Narva
15.09 19:00Nõmme Kalju FCTallinna FC FloraHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
15.09 21:00Tallinna FC InfonetJK Sillamäe KalevLasnamäe Kergejõustikuhalli kunstmurustaadion - Punane tn 45, Tallinn
XXX voor
18.09 14:00Pärnu LinnameeskondViljandi JK TulevikPärnu kunstmurustaadion - Mai 3, Pärnu
18.09 19:00Tallinna FC FloraTartu JK TammekaA. Le Coq Arena - Asula 4c, Tallinn
19.09 14:00Paide LinnameeskondJK Narva TransPaide linnastaadion - Kooli 1, Paide
19.09 16:30JK Sillamäe KalevTallinna FC LevadiaSillamäe Kalevi staadion - Kesk 30, 40232 Sillamäe
19.09 19:00Nõmme Kalju FCTallinna FC InfonetHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
XXXI voor
25.09 19:00Tartu JK TammekaTallinna FC InfonetTartu Tamme staadion - Kungla 1, Tartu
26.09 14:00Paide LinnameeskondJK Sillamäe KalevPaide linnastaadion - Kooli 1, Paide
26.09 14:00Viljandi JK TulevikTallinna FC FloraViljandi linnastaadion - Ranna pst. 1, Viljandi
26.09 16:30Tallinna FC LevadiaNõmme Kalju FCKadrioru staadion - Roheline aas 24, Tallinn 10150
26.09 19:00JK Narva TransPärnu LinnameeskondNarva Fama staadion - Hariduse 22d, 20305 Narva
XXXII voor
02.10 19:00Tallinna FC InfonetViljandi JK TulevikLasnamäe Kergejõustikuhalli kunstmurustaadion - Punane tn 45, Tallinn
02.10 19:00Tartu JK TammekaTallinna FC LevadiaTartu Tamme staadion - Kungla 1, Tartu
03.10 14:00Tallinna FC FloraPärnu LinnameeskondA. Le Coq Arena - Asula 4c, Tallinn
03.10 16:30JK Sillamäe KalevJK Narva TransSillamäe Kalevi staadion - Kesk 30, 40232 Sillamäe
03.10 19:00Nõmme Kalju FCPaide LinnameeskondHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
XXXIII voor
17.10 14:00JK Sillamäe KalevNõmme Kalju FCSillamäe Kalevi staadion - Kesk 30, 40232 Sillamäe
17.10 14:00Paide LinnameeskondTartu JK TammekaPaide linnastaadion - Kooli 1, Paide
17.10 14:00Pärnu LinnameeskondTallinna FC InfonetPärnu kunstmurustaadion - Mai 3, Pärnu
17.10 16:30JK Narva TransTallinna FC FloraNarva Fama staadion - Hariduse 22d, 20305 Narva
18.10 14:00Viljandi JK TulevikTallinna FC LevadiaViljandi linnastaadion - Ranna pst. 1, Viljandi
XXXIV voor
23.10 19:00Nõmme Kalju FCJK Narva TransHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
24.10 14:00Tallinna FC LevadiaPärnu LinnameeskondKadrioru staadion - Roheline aas 24, Tallinn 10150
24.10 14:00Tartu JK TammekaJK Sillamäe KalevTartu Tamme staadion - Kungla 1, Tartu
24.10 14:00Viljandi JK TulevikPaide LinnameeskondViljandi linnastaadion - Ranna pst. 1, Viljandi
24.10 16:30Tallinna FC InfonetTallinna FC FloraLasnamäe Kergejõustikuhalli kunstmurustaadion - Punane tn 45, Tallinn
XXXV voor
30.10 19:00JK Narva TransTallinna FC InfonetNarva Fama staadion - Hariduse 22d, 20305 Narva
30.10 19:00Nõmme Kalju FCTartu JK TammekaHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
31.10 14:00Pärnu LinnameeskondPaide LinnameeskondPärnu kunstmurustaadion - Mai 3, Pärnu
31.10 14:00Tallinna FC LevadiaTallinna FC FloraKadrioru staadion - Roheline aas 24, Tallinn 10150
01.11 14:00JK Sillamäe KalevViljandi JK TulevikSillamäe Kalevi staadion - Kesk 30, 40232 Sillamäe
XXXVI voor
07.11 14:00Paide LinnameeskondTallinna FC FloraPaide linnastaadion - Kooli 1, Paide
07.11 14:00Pärnu LinnameeskondJK Sillamäe KalevPärnu kunstmurustaadion - Mai 3, Pärnu
07.11 14:00Tallinna FC LevadiaTallinna FC InfonetKadrioru staadion - Roheline aas 24, Tallinn 10150
07.11 14:00Tartu JK TammekaJK Narva TransTartu Tamme staadion - Kungla 1, Tartu
07.11 14:00Viljandi JK TulevikNõmme Kalju FCViljandi linnastaadion - Ranna pst. 1, Viljandi
 

 








 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.