KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Premium liiga» MÄNGUDE KALENDER (2017)
I voor
03.03 19:00Tartu JK TammekaFCI Tallinn2 : 0mängu ankeet protokoll
04.03 13:00Paide LinnameeskondJK Narva Trans1 : 5mängu ankeet protokoll
04.03 13:00Pärnu JK VaprusNõmme Kalju FC2 : 6mängu ankeet protokoll
04.03 13:00Viljandi JK TulevikJK Sillamäe Kalev1 : 0mängu ankeet protokoll
04.03 16:00Tallinna FC FloraTallinna FC Levadia1 : 1mängu ankeet protokoll
II voor
10.03 19:30Nõmme Kalju FCTallinna FC Flora1 : 1mängu ankeet protokoll
11.03 13:00Pärnu JK VaprusTartu JK Tammeka1 : 1mängu ankeet protokoll
11.03 13:00Tallinna FC LevadiaJK Sillamäe Kalev5 : 0mängu ankeet protokoll
11.03 13:00Viljandi JK TulevikPaide Linnameeskond2 : 3mängu ankeet protokoll
11.03 16:00JK Narva TransFCI Tallinn1 : 2mängu ankeet protokoll
III voor
17.03 19:30Tartu JK TammekaJK Narva Trans1 : 1mängu ankeet protokoll
18.03 13:00Nõmme Kalju FCJK Sillamäe Kalev2 : 1mängu ankeet protokoll
18.03 13:00FCI TallinnViljandi JK Tulevik5 : 0mängu ankeet protokoll
18.03 16:00Tallinna FC FloraPärnu JK Vaprus2 : 0mängu ankeet protokoll
18.03 19:00Tallinna FC LevadiaPaide Linnameeskond7 : 0mängu ankeet protokoll
IV voor
31.03 19:30FCI TallinnTallinna FC LevadiaInfoneti Lasnamäe staadion - Punane tn 45, Tallinn
Kokkuvõte
01.04 13:00JK Narva TransViljandi JK TulevikNarva Fama staadion - Hariduse 22, 20305 Narva
Kokkuvõte
01.04 13:00Pärnu JK VaprusJK Sillamäe KalevPärnu kunstmurustaadion - Mai 3, Pärnu
Kokkuvõte
01.04 16:00Nõmme Kalju FCPaide LinnameeskondHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
Kokkuvõte
01.04 19:00Tallinna FC FloraTartu JK TammekaSportland Arena - Asula 4c, Tallinn
Kokkuvõte
V voor
07.04 19:00Viljandi JK TulevikTartu JK TammekaViljandi kunstmuruväljak - Ranna pst. 1, Viljandi
Kokkuvõte
07.04 19:30Nõmme Kalju FCFCI TallinnHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
Kokkuvõte
08.04 13:00Paide LinnameeskondPärnu JK VaprusPaide kunstmuruväljak - Kooli 1, Paide
Kokkuvõte
08.04 13:00Tallinna FC LevadiaJK Narva TransMaarjamäe kunstmuruväljak - Kose tee 4, Tallinn
Kokkuvõte
08.04 19:00Tallinna FC FloraJK Sillamäe KalevSportland Arena - Asula 4c, Tallinn
Kokkuvõte
VI voor
14.04 13:00Tallinna FC FloraPaide LinnameeskondSportland Arena - Asula 4c, Tallinn
Kokkuvõte
14.04 13:00Viljandi JK TulevikTallinna FC LevadiaViljandi kunstmuruväljak - Ranna pst. 1, Viljandi
Kokkuvõte
14.04 19:30Tartu JK TammekaJK Sillamäe KalevTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
Kokkuvõte
15.04 16:00Pärnu JK VaprusFCI TallinnPärnu kunstmurustaadion - Mai 3, Pärnu
Kokkuvõte
15.04 19:00JK Narva TransNõmme Kalju FCNarva Fama staadion - Hariduse 22, 20305 Narva
Kokkuvõte
VII voor
21.04 19:00Paide LinnameeskondJK Sillamäe KalevPaide kunstmuruväljak - Kooli 1, Paide
Kokkuvõte
21.04 19:30FCI TallinnTallinna FC FloraInfoneti Lasnamäe staadion - Punane tn 45, Tallinn
Kokkuvõte
22.04 13:00Tartu JK TammekaTallinna FC LevadiaTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
Kokkuvõte
22.04 16:00Pärnu JK VaprusJK Narva TransPärnu kunstmurustaadion - Mai 3, Pärnu
Kokkuvõte
22.04 19:00Nõmme Kalju FCViljandi JK TulevikHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
Kokkuvõte
VIII voor
24.04 19:00FCI TallinnJK Sillamäe KalevInfoneti Lasnamäe staadion - Punane tn 45, Tallinn
Kokkuvõte
25.04 18:00Tallinna FC LevadiaNõmme Kalju FCMaarjamäe kunstmuruväljak - Kose tee 4, Tallinn
Kokkuvõte
25.04 19:00Paide LinnameeskondTartu JK TammekaPaide kunstmuruväljak - Kooli 1, Paide
Kokkuvõte
25.04 19:00Viljandi JK TulevikPärnu JK VaprusViljandi kunstmuruväljak - Ranna pst. 1, Viljandi
Kokkuvõte
25.04 20:00Tallinna FC FloraJK Narva TransSportland Arena - Asula 4c, Tallinn
Kokkuvõte
IX voor
28.04 19:00Tallinna FC LevadiaPärnu JK VaprusMaarjamäe kunstmuruväljak - Kose tee 4, Tallinn
Kokkuvõte
28.04 19:00Viljandi JK TulevikTallinna FC FloraViljandi kunstmuruväljak - Ranna pst. 1, Viljandi
Kokkuvõte
28.04 19:30Tartu JK TammekaNõmme Kalju FCTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
Kokkuvõte
29.04 13:00JK Narva TransJK Sillamäe KalevNarva Fama staadion - Hariduse 22, 20305 Narva
Kokkuvõte
29.04 19:00FCI TallinnPaide LinnameeskondInfoneti Lasnamäe staadion - Punane tn 45, Tallinn
Kokkuvõte
X voor
05.05 19:00Pärnu JK VaprusTallinna FC LevadiaPärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
Kokkuvõte
05.05 19:00Tallinna FC FloraViljandi JK TulevikA. Le Coq Arena - Asula 4c, Tallinn
Kokkuvõte
05.05 19:30JK Sillamäe KalevJK Narva TransSillamäe Kalevi staadion - Kesk 30, 40232 Sillamäe
Kokkuvõte
06.05 13:00Paide LinnameeskondFCI TallinnPaide linnastaadion - Kooli 1, Paide
Kokkuvõte
06.05 19:00Nõmme Kalju FCTartu JK TammekaHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
Kokkuvõte
XI voor
12.05 19:00Tartu JK TammekaPaide LinnameeskondTartu Tamme staadion - Tamme pst 1, Tartu
Kokkuvõte
12.05 19:30Nõmme Kalju FCTallinna FC LevadiaHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
Kokkuvõte
13.05 13:00JK Narva TransTallinna FC FloraNarva Kreenholmi staadion - 26. Juuli tn 4, 20204 Narva
Kokkuvõte
13.05 16:00FCI TallinnJK Sillamäe KalevInfoneti Lasnamäe staadion - Punane tn 45, Tallinn
Kokkuvõte
13.05 19:00Pärnu JK VaprusViljandi JK TulevikPärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
Kokkuvõte
XII voor
19.05 19:00JK Narva TransPärnu JK VaprusNarva Kreenholmi staadion - 26. Juuli tn 4, 20204 Narva
Kokkuvõte
19.05 19:30Tallinna FC FloraFCI TallinnA. Le Coq Arena - Asula 4c, Tallinn
Kokkuvõte
20.05 13:00Tallinna FC LevadiaTartu JK TammekaKadrioru staadion - Roheline aas 24, Tallinn 10150
Kokkuvõte
20.05 16:00JK Sillamäe KalevPaide LinnameeskondSillamäe Kalevi staadion - Kesk 30, 40232 Sillamäe
Kokkuvõte
20.05 19:00Viljandi JK TulevikNõmme Kalju FCViljandi linnastaadion - Ranna pst. 1, Viljandi
Kokkuvõte
XIII voor
22.05 19:00FCI TallinnPärnu JK VaprusInfoneti Lasnamäe staadion - Punane tn 45, Tallinn
Kokkuvõte
23.05 18:00Paide LinnameeskondTallinna FC FloraPaide linnastaadion - Kooli 1, Paide
Kokkuvõte
23.05 19:00JK Sillamäe KalevTartu JK TammekaSillamäe Kalevi staadion - Kesk 30, 40232 Sillamäe
Kokkuvõte
23.05 19:00Tallinna FC LevadiaViljandi JK TulevikKadrioru staadion - Roheline aas 24, Tallinn 10150
Kokkuvõte
23.05 20:00Nõmme Kalju FCJK Narva TransHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
Kokkuvõte
XIV voor
27.05 20:00Tartu JK TammekaViljandi JK TulevikTartu Tamme staadion - Tamme pst 1, Tartu
Kokkuvõte
29.05 19:00Tallinna FC FloraJK Sillamäe KalevA. Le Coq Arena - Asula 4c, Tallinn
Kokkuvõte
30.05 18:00FCI TallinnNõmme Kalju FCInfoneti Lasnamäe staadion - Punane tn 45, Tallinn
Kokkuvõte
30.05 19:00Pärnu JK VaprusPaide LinnameeskondPärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
Kokkuvõte
30.05 20:00JK Narva TransTallinna FC LevadiaNarva Kreenholmi staadion - 26. Juuli tn 4, 20204 Narva
Kokkuvõte
XV voor
02.06 19:00JK Sillamäe KalevPärnu JK VaprusSillamäe Kalevi staadion - Kesk 30, 40232 Sillamäe
Kokkuvõte
02.06 19:00Viljandi JK TulevikJK Narva TransViljandi linnastaadion - Ranna pst. 1, Viljandi
Kokkuvõte
02.06 19:30Tallinna FC LevadiaFCI TallinnKadrioru staadion - Roheline aas 24, Tallinn 10150
Kokkuvõte
03.06 13:00Paide LinnameeskondNõmme Kalju FCPaide linnastaadion - Kooli 1, Paide
Kokkuvõte
03.06 16:00Tartu JK TammekaTallinna FC FloraTartu Tamme staadion - Tamme pst 1, Tartu
Kokkuvõte
XVI voor
16.06 18:00Viljandi JK TulevikFCI TallinnViljandi linnastaadion - Ranna pst. 1, Viljandi
Kokkuvõte
16.06 19:00JK Narva TransTartu JK TammekaNarva Kreenholmi staadion - 26. Juuli tn 4, 20204 Narva
Kokkuvõte
16.06 19:00Pärnu JK VaprusTallinna FC FloraPärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
Kokkuvõte
16.06 19:30Paide LinnameeskondTallinna FC LevadiaPaide linnastaadion - Kooli 1, Paide
Kokkuvõte
16.06 20:00Nõmme Kalju FCJK Sillamäe KalevHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
Kokkuvõte
XVII voor
19.06 18:00FCI TallinnJK Narva TransInfoneti Lasnamäe staadion - Punane tn 45, Tallinn
Kokkuvõte
19.06 19:00JK Sillamäe KalevTallinna FC LevadiaSillamäe Kalevi staadion - Kesk 30, 40232 Sillamäe
Kokkuvõte
19.06 20:00Tallinna FC FloraNõmme Kalju FCA. Le Coq Arena - Asula 4c, Tallinn
Kokkuvõte
30.06 19:30Paide LinnameeskondViljandi JK TulevikPaide linnastaadion - Kooli 1, Paide
Kokkuvõte
01.07 19:00Tartu JK TammekaPärnu JK VaprusTartu Tamme staadion - Tamme pst 1, Tartu
Kokkuvõte
XVIII voor
07.07 19:30JK Sillamäe KalevViljandi JK TulevikSillamäe Kalevi staadion - Kesk 30, 40232 Sillamäe
Kokkuvõte
08.07 19:00JK Narva TransPaide LinnameeskondNarva Kreenholmi staadion - 26. Juuli tn 4, 20204 Narva
Kokkuvõte
08.07 19:00FCI TallinnTartu JK TammekaInfoneti Lasnamäe staadion - Punane tn 45, Tallinn
Kokkuvõte
09.07 19:00Nõmme Kalju FCPärnu JK VaprusHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
Kokkuvõte
09.07 19:00Tallinna FC LevadiaTallinna FC FloraKadrioru staadion - Roheline aas 24, Tallinn 10150
Kokkuvõte
XIX voor
14.07 19:00Tartu JK TammekaFCI TallinnTartu Tamme staadion - Tamme pst 1, Tartu
Kokkuvõte
14.07 19:30Tallinna FC FloraTallinna FC LevadiaA. Le Coq Arena - Asula 4c, Tallinn
Kokkuvõte
15.07 16:00JK Narva TransNõmme Kalju FCNarva Kreenholmi staadion - 26. Juuli tn 4, 20204 Narva
Kokkuvõte
15.07 19:00Pärnu JK VaprusPaide LinnameeskondPärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
Kokkuvõte
15.07 19:00Viljandi JK TulevikJK Sillamäe KalevViljandi linnastaadion - Ranna pst. 1, Viljandi
Kokkuvõte
XX voor
21.07 19:00Nõmme Kalju FCViljandi JK TulevikHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
Kokkuvõte
21.07 19:00FCI TallinnPärnu JK VaprusInfoneti Lasnamäe staadion - Punane tn 45, Tallinn
Kokkuvõte
21.07 19:30Tallinna FC LevadiaJK Narva TransA. Le Coq Arena - Asula 4c, Tallinn
Kokkuvõte
22.07 16:00Tartu JK TammekaTallinna FC FloraTartu Tamme staadion - Tamme pst 1, Tartu
Kokkuvõte
22.07 19:00Paide LinnameeskondJK Sillamäe KalevPaide linnastaadion - Kooli 1, Paide
Kokkuvõte
XXI voor
28.07 19:00JK Sillamäe KalevFCI TallinnSillamäe Kalevi staadion - Kesk 30, 40232 Sillamäe
Kokkuvõte
28.07 19:00Pärnu JK VaprusTartu JK TammekaPärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
Kokkuvõte
28.07 19:30Viljandi JK TulevikTallinna FC LevadiaViljandi linnastaadion - Ranna pst. 1, Viljandi
Kokkuvõte
29.07 16:00Tallinna FC FloraJK Narva TransA. Le Coq Arena - Asula 4c, Tallinn
Kokkuvõte
29.07 19:00Paide LinnameeskondNõmme Kalju FCPaide linnastaadion - Kooli 1, Paide
Kokkuvõte
XXII voor
04.08 19:00JK Narva TransViljandi JK TulevikNarva Kreenholmi staadion - 26. Juuli tn 4, 20204 Narva
Kokkuvõte
04.08 19:00Tartu JK TammekaJK Sillamäe KalevTartu Tamme staadion - Tamme pst 1, Tartu
Kokkuvõte
04.08 19:30FCI TallinnNõmme Kalju FCInfoneti Lasnamäe staadion - Punane tn 45, Tallinn
Kokkuvõte
05.08 16:00Tallinna FC LevadiaPaide LinnameeskondKadrioru staadion - Roheline aas 24, Tallinn 10150
Kokkuvõte
05.08 19:00Pärnu JK VaprusTallinna FC FloraPärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
Kokkuvõte
XXIII voor
11.08 19:00Paide LinnameeskondJK Narva TransPaide linnastaadion - Kooli 1, Paide
Kokkuvõte
11.08 19:00Tallinna FC FloraViljandi JK TulevikA. Le Coq Arena - Asula 4c, Tallinn
Kokkuvõte
11.08 19:30FCI TallinnTallinna FC LevadiaInfoneti Lasnamäe staadion - Punane tn 45, Tallinn
Kokkuvõte
12.08 16:00JK Sillamäe KalevPärnu JK VaprusSillamäe Kalevi staadion - Kesk 30, 40232 Sillamäe
Kokkuvõte
12.08 19:00Nõmme Kalju FCTartu JK TammekaHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
Kokkuvõte
XXIV voor
14.08 19:00Viljandi JK TulevikPaide LinnameeskondViljandi linnastaadion - Ranna pst. 1, Viljandi
Kokkuvõte
15.08 18:00JK Sillamäe KalevTallinna FC FloraSillamäe Kalevi staadion - Kesk 30, 40232 Sillamäe
Kokkuvõte
15.08 19:00JK Narva TransFCI TallinnNarva Kreenholmi staadion - 26. Juuli tn 4, 20204 Narva
Kokkuvõte
15.08 19:00Pärnu JK VaprusNõmme Kalju FCPärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
Kokkuvõte
15.08 20:00Tartu JK TammekaTallinna FC LevadiaTartu Tamme staadion - Tamme pst 1, Tartu
Kokkuvõte
XXV voor
18.08 19:00JK Sillamäe KalevNõmme Kalju FCSillamäe Kalevi staadion - Kesk 30, 40232 Sillamäe
Kokkuvõte
18.08 19:00FCI TallinnViljandi JK TulevikInfoneti Lasnamäe staadion - Punane tn 45, Tallinn
Kokkuvõte
18.08 19:30Tallinna FC FloraPaide LinnameeskondA. Le Coq Arena - Asula 4c, Tallinn
Kokkuvõte
19.08 16:00Tallinna FC LevadiaPärnu JK VaprusKadrioru staadion - Roheline aas 24, Tallinn 10150
Kokkuvõte
19.08 19:00Tartu JK TammekaJK Narva TransTartu Tamme staadion - Tamme pst 1, Tartu
Kokkuvõte
XXVI voor
21.08 18:30Paide LinnameeskondFCI TallinnPaide linnastaadion - Kooli 1, Paide
Kokkuvõte
22.08 18:00Pärnu JK VaprusJK Narva TransPärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
Kokkuvõte
22.08 18:30JK Sillamäe KalevTallinna FC LevadiaSillamäe Kalevi staadion - Kesk 30, 40232 Sillamäe
Kokkuvõte
22.08 18:30Viljandi JK TulevikTartu JK TammekaViljandi linnastaadion - Ranna pst. 1, Viljandi
Kokkuvõte
22.08 20:00Nõmme Kalju FCTallinna FC FloraHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
Kokkuvõte
XXVII voor
25.08 18:30Paide LinnameeskondTartu JK TammekaPaide linnastaadion - Kooli 1, Paide
Kokkuvõte
25.08 18:30Viljandi JK TulevikPärnu JK VaprusViljandi linnastaadion - Ranna pst. 1, Viljandi
Kokkuvõte
25.08 19:30Tallinna FC FloraFCI TallinnA. Le Coq Arena - Asula 4c, Tallinn
Kokkuvõte
26.08 16:00JK Narva TransJK Sillamäe KalevNarva Kreenholmi staadion - 26. Juuli tn 4, 20204 Narva
Kokkuvõte
26.08 19:00Tallinna FC LevadiaNõmme Kalju FCKadrioru staadion - Roheline aas 24, Tallinn 10150
Kokkuvõte
XXVIII voor
08.09 19:00Pärnu JK VaprusViljandi JK TulevikPärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
Kokkuvõte
08.09 19:00Tartu JK TammekaPaide LinnameeskondTartu Tamme staadion - Tamme pst 1, Tartu
Kokkuvõte
08.09 19:30Nõmme Kalju FCTallinna FC LevadiaHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
Kokkuvõte
09.09 13:00JK Sillamäe KalevJK Narva TransSillamäe Kalevi staadion - Kesk 30, 40232 Sillamäe
Kokkuvõte
09.09 19:00FCI TallinnTallinna FC FloraInfoneti Lasnamäe staadion - Punane tn 45, Tallinn
Kokkuvõte
XXIX voor
11.09 19:00Tartu JK TammekaViljandi JK TulevikTartu Tamme staadion - Tamme pst 1, Tartu
Kokkuvõte
12.09 18:00Tallinna FC FloraNõmme Kalju FCA. Le Coq Arena - Asula 4c, Tallinn
Kokkuvõte
12.09 19:00JK Narva TransPärnu JK VaprusNarva Fama staadion - Hariduse 22, 20305 Narva
Kokkuvõte
12.09 19:00FCI TallinnPaide LinnameeskondInfoneti Lasnamäe staadion - Punane tn 45, Tallinn
Kokkuvõte
12.09 20:00Tallinna FC LevadiaJK Sillamäe KalevKadrioru staadion - Roheline aas 24, Tallinn 10150
Kokkuvõte
XXX voor
15.09 19:30Pärnu JK VaprusTallinna FC LevadiaPärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
Kokkuvõte
16.09 13:00Paide LinnameeskondTallinna FC FloraPaide linnastaadion - Kooli 1, Paide
Kokkuvõte
16.09 16:00JK Sillamäe KalevNõmme Kalju FCSillamäe Kalevi staadion - Kesk 30, 40232 Sillamäe
Kokkuvõte
16.09 16:00Viljandi JK TulevikFCI TallinnViljandi linnastaadion - Ranna pst. 1, Viljandi
Kokkuvõte
16.09 19:00JK Narva TransTartu JK TammekaNarva Fama staadion - Hariduse 22, 20305 Narva
Kokkuvõte
XXXI voor
22.09 19:30Tallinna FC LevadiaTartu JK TammekaKadrioru staadion - Roheline aas 24, Tallinn 10150
Kokkuvõte
23.09 13:00Paide LinnameeskondViljandi JK TulevikPaide linnastaadion - Kooli 1, Paide
Kokkuvõte
23.09 16:00JK Sillamäe KalevTallinna FC FloraSillamäe Kalevi staadion - Kesk 30, 40232 Sillamäe
Kokkuvõte
23.09 16:00Nõmme Kalju FCPärnu JK VaprusHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
Kokkuvõte
23.09 19:00FCI TallinnJK Narva TransInfoneti Lasnamäe staadion - Punane tn 45, Tallinn
Kokkuvõte
XXXII voor
29.09 19:00Tartu JK TammekaNõmme Kalju FCTartu Tamme staadion - Tamme pst 1, Tartu
Kokkuvõte
29.09 19:30Tallinna FC LevadiaFCI TallinnKadrioru staadion - Roheline aas 24, Tallinn 10150
Kokkuvõte
30.09 13:00Viljandi JK TulevikTallinna FC FloraViljandi linnastaadion - Ranna pst. 1, Viljandi
Kokkuvõte
30.09 16:00JK Narva TransPaide LinnameeskondNarva Fama staadion - Hariduse 22, 20305 Narva
Kokkuvõte
30.09 19:00Pärnu JK VaprusJK Sillamäe KalevPärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
Kokkuvõte
XXXIII voor
13.10 19:30Nõmme Kalju FCFCI TallinnHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
Kokkuvõte
14.10 13:00JK Sillamäe KalevTartu JK TammekaSillamäe Kalevi staadion - Kesk 30, 40232 Sillamäe
Kokkuvõte
14.10 13:00Viljandi JK TulevikJK Narva TransViljandi linnastaadion - Ranna pst. 1, Viljandi
Kokkuvõte
14.10 16:00Paide LinnameeskondTallinna FC LevadiaPaide linnastaadion - Kooli 1, Paide
Kokkuvõte
14.10 19:00Tallinna FC FloraPärnu JK VaprusA. Le Coq Arena - Asula 4c, Tallinn
Kokkuvõte
XXXIV voor
20.10 19:30JK Narva TransTallinna FC FloraNarva Fama staadion - Hariduse 22, 20305 Narva
Kokkuvõte
21.10 13:00JK Sillamäe KalevFCI TallinnSillamäe Kalevi staadion - Kesk 30, 40232 Sillamäe
Kokkuvõte
21.10 13:00Nõmme Kalju FCPaide LinnameeskondHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
Kokkuvõte
21.10 16:00Tallinna FC LevadiaViljandi JK TulevikKadrioru staadion - Roheline aas 24, Tallinn 10150
Kokkuvõte
21.10 19:00Tartu JK TammekaPärnu JK VaprusTartu Tamme staadion - Tamme pst 1, Tartu
Kokkuvõte
XXXV voor
27.10 19:30JK Narva TransTallinna FC LevadiaNarva Fama staadion - Hariduse 22, 20305 Narva
Kokkuvõte
28.10 13:00JK Sillamäe KalevPaide LinnameeskondSillamäe Kalevi staadion - Kesk 30, 40232 Sillamäe
Kokkuvõte
28.10 13:00Pärnu JK VaprusFCI TallinnPärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
Kokkuvõte
28.10 13:00Viljandi JK TulevikNõmme Kalju FCViljandi linnastaadion - Ranna pst. 1, Viljandi
Kokkuvõte
28.10 19:00Tallinna FC FloraTartu JK TammekaA. Le Coq Arena - Asula 4c, Tallinn
Kokkuvõte
XXXVI voor
04.11 13:00JK Sillamäe KalevViljandi JK TulevikSillamäe Kalevi staadion - Kesk 30, 40232 Sillamäe
04.11 13:00Nõmme Kalju FCJK Narva TransHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
04.11 13:00Paide LinnameeskondPärnu JK VaprusPaide linnastaadion - Kooli 1, Paide
04.11 13:00FCI TallinnTartu JK TammekaInfoneti Lasnamäe staadion - Punane tn 45, Tallinn
04.11 13:00Tallinna FC LevadiaTallinna FC FloraKadrioru staadion - Roheline aas 24, Tallinn 10150
 













 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.