KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
U17 Eliitliiga Esiliiga» MÄNGUDE KALENDER (2017)
I voor
01.03 17:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 JK Narva TransEJL jalgpallihall - Asula 4b, Tallinn 11312mängu ankeet
02.03 17:00U-17 Tallinna JK LegionU-17 Tartu FC SantosEJL jalgpallihall - Asula 4b, Tallinn 11312
03.03 17:00U-17 FC Nõmme UnitedU-17 Kohtla-Järve JK JärveEJL jalgpallihall - Asula 4b, Tallinn 11312
05.03 18:00U-17 Tartu JK TammekaEesti U15EJL jalgpallihall - Asula 4b, Tallinn 11312
05.03 20:00U-17 Pärnu JK VaprusU-17 Tallinna FC LevadiaEJL jalgpallihall - Asula 4b, Tallinn 11312
II voor
08.03 17:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 Tallinna JK LegionEJL jalgpallihall - Asula 4b, Tallinn 11312
09.03 17:00U-17 Tartu FC SantosU-17 FC Nõmme UnitedEJL jalgpallihall - Asula 4b, Tallinn 11312
12.03 15:00U-17 Kohtla-Järve JK JärveEesti U15EJL jalgpallihall - Asula 4b, Tallinn 11312
12.03 17:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 Pärnu JK VaprusEJL jalgpallihall - Asula 4b, Tallinn 11312
14.03 19:00U-17 JK Narva TransU-17 Tallinna FC LevadiaEJL jalgpallihall - Asula 4b, Tallinn 11312
III voor
16.03 17:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 FC Nõmme UnitedEJL jalgpallihall - Asula 4b, Tallinn 11312
17.03 17:00U-17 Tallinna JK LegionU-17 JK Narva TransEJL jalgpallihall - Asula 4b, Tallinn 11312
18.03 15:00U-17 Pärnu JK VaprusU-17 Kohtla-Järve JK JärveEJL jalgpallihall - Asula 4b, Tallinn 11312
18.03 19:00U-17 Tallinna FC LevadiaU-17 Tartu JK TammekaEJL jalgpallihall - Asula 4b, Tallinn 11312
19.03 18:00Eesti U15U-17 Tartu FC SantosEJL jalgpallihall - Asula 4b, Tallinn 11312
IV voor
25.03 14:00U-17 JK Narva TransU-17 FC Nõmme UnitedNarva Fama staadion - Hariduse 22, 20305 Narva
25.03 14:00U-17 Pärnu JK VaprusU-17 Tallinna FC FloraPärnu kunstmurustaadion - Mai 3, Pärnu
25.03 14:00U-17 Tallinna FC LevadiaU-17 Tartu FC SantosMaarjamäe kunstmuruväljak - Kose tee 4, Tallinn
25.03 14:00U-17 Tallinna JK LegionEesti U15Wismari staadion - Wismari 15a, Tallinn
26.03 17:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 Kohtla-Järve JK JärveTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
V voor
11.04 17:00U-17 Kohtla-Järve JK JärveU-17 Tallinna JK LegionKohtla-Järve Spordikeskuse staadion - Spordi 4, Kohtla-Järve
11.04 17:00U-17 Pärnu JK VaprusU-17 JK Narva TransPärnu kunstmurustaadion - Mai 3, Pärnu
11.04 17:00U-17 Tallinna FC LevadiaEesti U15Maarjamäe kunstmuruväljak - Kose tee 4, Tallinn
11.04 17:00U-17 Tartu FC SantosU-17 Tallinna FC FloraTartu Annelinna kunstmurustaadion - Annemõisa 6, Tartu
11.04 17:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 FC Nõmme UnitedTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
VI voor
25.04 17:00U-17 JK Narva TransEesti U15Narva Fama staadion - Hariduse 22, 20305 Narva
25.04 17:00U-17 Kohtla-Järve JK JärveU-17 Tartu FC SantosKohtla-Järve Spordikeskuse staadion - Spordi 4, Kohtla-Järve
25.04 17:00U-17 Pärnu JK VaprusU-17 FC Nõmme UnitedPärnu kunstmurustaadion - Mai 3, Pärnu
25.04 17:00U-17 Tallinna JK LegionU-17 Tallinna FC LevadiaWismari staadion - Wismari 15a, Tallinn
25.04 17:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 Tallinna FC FloraTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
VII voor
09.05 17:00U-17 FC Nõmme UnitedEesti U15Männiku kunstmuruväljak - Võidu 16, Tallinn
09.05 17:00U-17 JK Narva TransU-17 Kohtla-Järve JK JärveNarva Fama staadion - Hariduse 22, 20305 Narva
09.05 17:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 Tallinna FC LevadiaSportland Arena - Asula 4c, Tallinn
09.05 17:00U-17 Tallinna JK LegionU-17 Pärnu JK VaprusWismari staadion - Wismari 15a, Tallinn
09.05 17:00U-17 Tartu FC SantosU-17 Tartu JK TammekaTartu Annelinna kunstmurustaadion - Annemõisa 6, Tartu
VIII voor
23.05 17:00Eesti U15U-17 Pärnu JK VaprusEJL TNTK - Kotka tn 12,Tallinn
23.05 17:00U-17 FC Nõmme UnitedU-17 Tallinna FC LevadiaMänniku kunstmuruväljak - Võidu 16, Tallinn
23.05 17:00U-17 JK Narva TransU-17 Tartu FC SantosNarva Fama staadion - Hariduse 22, 20305 Narva
23.05 17:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 Kohtla-Järve JK JärveSportland Arena - Asula 4c, Tallinn
23.05 17:00U-17 Tallinna JK LegionU-17 Tartu JK TammekaWismari staadion - Wismari 15a, Tallinn
IX voor
06.06 17:00U-17 FC Nõmme UnitedU-17 Tallinna JK LegionMänniku kunstmuruväljak - Võidu 16, Tallinn
06.06 17:00U-17 JK Narva TransU-17 Tartu JK TammekaNarva Fama staadion - Hariduse 22, 20305 Narva
06.06 17:00U-17 Kohtla-Järve JK JärveU-17 Tallinna FC LevadiaKohtla-Järve Spordikeskuse staadion - Spordi 4, Kohtla-Järve
06.06 17:00U-17 Tallinna FC FloraEesti U15Sportland Arena - Asula 4c, Tallinn
06.06 17:00U-17 Tartu FC SantosU-17 Pärnu JK VaprusTartu Annelinna kunstmurustaadion - Annemõisa 6, Tartu
X voor
13.06 17:00Eesti U15U-17 Tartu JK TammekaEJL TNTK - Kotka tn 12,Tallinn
13.06 17:00U-17 JK Narva TransU-17 Tallinna FC FloraNarva Fama staadion - Hariduse 22, 20305 Narva
13.06 17:00U-17 Kohtla-Järve JK JärveU-17 FC Nõmme UnitedKohtla-Järve Spordikeskuse staadion - Spordi 4, Kohtla-Järve
13.06 17:00U-17 Tallinna FC LevadiaU-17 Pärnu JK VaprusPärnu kunstmurustaadion - Mai 3, Pärnu
13.06 17:00U-17 Tartu FC SantosU-17 Tallinna JK LegionTartu Annelinna kunstmurustaadion - Annemõisa 6, Tartu
XI voor
22.08 17:00Eesti U15U-17 Kohtla-Järve JK JärveEJL TNTK - Kotka tn 12,Tallinn
22.08 17:00U-17 FC Nõmme UnitedU-17 Tartu FC SantosMänniku kunstmuruväljak - Võidu 16, Tallinn
22.08 17:00U-17 Pärnu JK VaprusU-17 Tartu JK TammekaPärnu kunstmurustaadion - Mai 3, Pärnu
22.08 17:00U-17 Tallinna FC LevadiaU-17 JK Narva TransMaarjamäe kunstmuruväljak - Kose tee 4, Tallinn
22.08 17:00U-17 Tallinna JK LegionU-17 Tallinna FC FloraWismari staadion - Wismari 15a, Tallinn
XII voor
29.08 17:00U-17 FC Nõmme UnitedU-17 Tallinna FC FloraMänniku kunstmuruväljak - Võidu 16, Tallinn
29.08 17:00U-17 JK Narva TransU-17 Tallinna JK LegionNarva Fama staadion - Hariduse 22, 20305 Narva
29.08 17:00U-17 Kohtla-Järve JK JärveU-17 Pärnu JK VaprusKohtla-Järve Spordikeskuse staadion - Spordi 4, Kohtla-Järve
29.08 17:00U-17 Tartu FC SantosEesti U15Tartu Annelinna kunstmurustaadion - Annemõisa 6, Tartu
29.08 17:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 Tallinna FC LevadiaTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
XIII voor
12.09 17:00Eesti U15U-17 Tallinna JK LegionEJL TNTK - Kotka tn 12,Tallinn
12.09 17:00U-17 FC Nõmme UnitedU-17 JK Narva TransMänniku kunstmuruväljak - Võidu 16, Tallinn
12.09 17:00U-17 Kohtla-Järve JK JärveU-17 Tartu JK TammekaKohtla-Järve Spordikeskuse staadion - Spordi 4, Kohtla-Järve
12.09 17:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 Pärnu JK VaprusSportland Arena - Asula 4c, Tallinn
12.09 17:00U-17 Tartu FC SantosU-17 Tallinna FC LevadiaTartu Annelinna kunstmurustaadion - Annemõisa 6, Tartu
26.09 17:00Eesti U15U-17 Tallinna FC LevadiaEJL TNTK - Kotka tn 12,Tallinn
XIV voor
26.09 17:00U-17 FC Nõmme UnitedU-17 Tartu JK TammekaMänniku kunstmuruväljak - Võidu 16, Tallinn
26.09 17:00U-17 JK Narva TransU-17 Pärnu JK VaprusNarva Fama staadion - Hariduse 22, 20305 Narva
26.09 17:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 Tartu FC SantosSportland Arena - Asula 4c, Tallinn
26.09 17:00U-17 Tallinna JK LegionU-17 Kohtla-Järve JK JärveWismari staadion - Wismari 15a, Tallinn
XV voor
03.10 17:00Eesti U15U-17 JK Narva TransEJL TNTK - Kotka tn 12,Tallinn
03.10 17:00U-17 FC Nõmme UnitedU-17 Pärnu JK VaprusMänniku kunstmuruväljak - Võidu 16, Tallinn
03.10 17:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 Tartu JK TammekaSportland Arena - Asula 4c, Tallinn
03.10 17:00U-17 Tallinna FC LevadiaU-17 Tallinna JK LegionMaarjamäe kunstmuruväljak - Kose tee 4, Tallinn
03.10 17:00U-17 Tartu FC SantosU-17 Kohtla-Järve JK JärveTartu Annelinna kunstmurustaadion - Annemõisa 6, Tartu
XVI voor
24.10 17:00Eesti U15U-17 FC Nõmme UnitedEJL TNTK - Kotka tn 12,Tallinn
24.10 17:00U-17 Kohtla-Järve JK JärveU-17 JK Narva TransKohtla-Järve Spordikeskuse staadion - Spordi 4, Kohtla-Järve
24.10 17:00U-17 Pärnu JK VaprusU-17 Tallinna JK LegionPärnu kunstmurustaadion - Mai 3, Pärnu
24.10 17:00U-17 Tallinna FC LevadiaU-17 Tallinna FC FloraMaarjamäe kunstmuruväljak - Kose tee 4, Tallinn
24.10 17:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 Tartu FC SantosTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
XVII voor
04.11 14:00U-17 Kohtla-Järve JK JärveU-17 Tallinna FC FloraKohtla-Järve Spordikeskuse staadion - Spordi 4, Kohtla-Järve
04.11 14:00U-17 Pärnu JK VaprusEesti U15Pärnu kunstmurustaadion - Mai 3, Pärnu
04.11 14:00U-17 Tallinna FC LevadiaU-17 FC Nõmme UnitedMaarjamäe kunstmuruväljak - Kose tee 4, Tallinn
04.11 14:00U-17 Tartu FC SantosU-17 JK Narva TransTartu Annelinna kunstmurustaadion - Annemõisa 6, Tartu
04.11 14:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 Tallinna JK LegionTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
XVIII voor
11.11 14:00Eesti U15U-17 Tallinna FC FloraSportland Arena - Asula 4c, Tallinn
11.11 14:00U-17 Pärnu JK VaprusU-17 Tartu FC SantosPärnu kunstmurustaadion - Mai 3, Pärnu
11.11 14:00U-17 Tallinna FC LevadiaU-17 Kohtla-Järve JK JärveMaarjamäe kunstmuruväljak - Kose tee 4, Tallinn
11.11 14:00U-17 Tallinna JK LegionU-17 FC Nõmme UnitedWismari staadion - Wismari 15a, Tallinn
11.11 14:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 JK Narva TransTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
 













 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.