KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
KV » UUDISED ()
Tipneri karikasarjas on selgunud 1/32-finaalmängude ajad

Evald Tipneri karikasarja 1/32-finaalide mänguajad on selgunud. Kohtumised peetakse ajavahemikus 19. juuli kuni 12. august.

19. juuli
kell 16:00 JK Tallinna Kalev III (III liiga) – JK Loo (III liiga), Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak

26. juuli
kell 19:00 JK Väätsa Vald (IV liiga) – Maardu FC Starbunker II (III liiga), Paide kunstmuruväljak
kell 19:00 Tartu FC Bronx Wood (IV liiga) – Viimsi MRJK (II liiga), Ülenurme staadion
kell 19:00 Tartu FC Merkuur (III liiga) – Kuusalu JK Rada (II liiga), Kaagvere jalgpalliväljak
kell 19:00 Tallinna FC Forza (III liiga) – SK Roosu (IV liiga), Lasnamäe Spordikeskuse kunstmurustaadion

28. juuli
kell 19:00 FC Kuressaare (EL) – SK Tääksi (III liiga), Kuressaare linnastaadion

29. juuli
kell 19:00 Nõmme Kalju FC III ...

06.07.2015 12:44
1/64 finaal
FC Kose-Tartu JK Tammeka0 : 4mängu ankeetprotokoll
FC Jõgeva Wolves-FC Like & Share 1 : 2mängu ankeetprotokoll
Lasnamäe FC Ajax-Tallinna FC Flora II1 : 4protokoll
FC Elva-Tallinn C.F.3 : 4mängu ankeetprotokoll
FC Kuressaare-Rapla Lokomotiv20 : 0mängu ankeetprotokoll
Harju Jalgpallikool-Tallinna FC Infonet II1 : 5protokoll
Tallinna FC Castovanni Eagles-Tallinna JK Piraaja0 : 2protokoll
SK Eestimaa Kasakad-JK Narva Trans0 : 14mängu ankeetprotokoll
Tallinna FC Infonet-Virtsu Jalgpalliklubi36 : 0mängu ankeetprotokoll
JK Tallinna Kalev-HÜJK Emmaste1 : 2mängu ankeetprotokoll
SK Imavere Forss-Tallinna FC Twister6 : 2protokoll
JK Kernu Kadakas-Tallinna FC Levadia0 : 8mängu ankeetprotokoll
Tartu Ülikool Fauna-Nõmme Kalju FC III2 : 3protokoll
Türi Ganvix JK -Viimsi FC Igiliikur3 : 1protokoll
Navi Vutiselts-Valga FC Warrior4 : 0protokoll
SK Tääksi-FC IceBears10 : 1protokoll
Jõgeva SK Noorus-96-Tallinna JK Jalgpallihaigla9 : 1protokoll
Tallinna Depoo-Vastseliina FC Tannem2 : 4protokoll
Tallinna FC Soccernet-FC Puhkus Mehhikos2 : 1protokoll
Maardu United-Narva United FC4 : 3protokoll
JK Roosad Pantrid-Tartu FC Bronx Wood0 : 5protokoll
FC Lelle-FC Moe1 : 0protokoll
Pärnu JK Poseidon Nirvaana-Rumori Calcio 3 : 2mängu ankeetprotokoll
Raasiku Valla FC-Tõrva JK1 : 7mängu ankeetprotokoll
Pirita JK Reliikvia-FC Helios5 : 0protokoll
JK Kaitseliit Kalev-JK Küsimärk12 : 1protokoll
Tallinna FC Olympic Olybet-JK Pedajamäe2 : 0protokoll
Tallinna FC Reaal-JK Väätsa Vald1 : 2protokoll
Viljandi JK Tulevik-Keila JK 2 : 1mängu ankeetprotokoll
Rapla JK Atli-Pärnu FC Metropool2 : 6protokoll
Paide Linnameeskond-JK Raudteetöölised31 : 0mängu ankeetprotokoll
Raasiku FC Joker-Kuusalu JK Rada3:3 (3:4)mängu ankeetprotokoll
Tallinna FC Eston Villa-FC Tartu2 : 1protokoll
SK Roosu-Tabasalu JK Charma4 : 1protokoll
RJK Märjamaa-FC TransferWise 2 : 1protokoll
FC Nõmme United-Kohtla-Nõmme9 : 1protokoll
JK Retro-FC Peedu7 : 5protokoll
Tallinna FC Forza-Saue JK Laagri+ : -protokoll
Maardu FC Starbunker-Tallinna FC Flora III26.07 19:00 mängu ankeet
1/32 finaal
JK Tallinna Kalev III - JK Loo 19.07.15 16:00 mängu ankeet
JK Väätsa Vald - Maardu FC Starbunker II 26.07.15 19:00
Tartu FC Bronx Wood - Viimsi MRJK 26.07.15 19:00
Tartu FC Merkuur - Kuusalu JK Rada 26.07.15 19:00
Tallinna FC Forza - SK Roosu 26.07.15 19:00
Tallinna Jalgpalliselts - Paide Linnameeskond 29.07.15 18:00
Nõmme Kalju FC III - FC Otepää 29.07.15 19:00
JK Fellin - EMÜ SK 29.07.15 19:00
Kohtla-Järve JK Järve - Tõrva JK 29.07.15 19:00
Pärnu Linnameeskond - Läänemaa JK Haapsalu 29.07.15 19:00
FC Lelle - Vastseliina FC Tannem 29.07.15 19:00
Maardu United - Tallinna FC Infonet II 29.07.15 19:00
Tallinna FC Soccernet - FC Like & Share 29.07.15 19:00
FC Järva-Jaani - Navi Vutiselts 29.07.15 19:00
Jõgeva SK Noorus-96 - Pärnu FC Metropool 29.07.15 19:00
Lootos FCR - JK Retro 29.07.15 19:00
HÜJK Emmaste - JK Õismäe Torm 02.08.15 19:00
Türi Ganvix JK - FC Nõmme United 02.08.15 19:00
Tartu FC Santos - Pärnu JK Poseidon Nirvaana 04.08.15 19:00
Tallinna FC Flora II - Tallinna FC Flora 05.08.15 18:00
Tabivere RSK - Pirita JK Reliikvia 05.08.15 19:00
JK Narva Trans - SK Imavere Forss 05.08.15 19:00
Tallinna SK Dnipro - Tartu JK Welco 05.08.15 20:30
Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Olympic Olybet 11.08.15 19:00
Viljandi JK Tulevik - JK Kaitseliit Kalev 11.08.15 19:00
Tallinna FC Infonet - Tallinna JK Piraaja 11.08.15 19:00
Nõmme Kalju FC - Tallinn C.F. 11.08.15 19:00
Rakvere JK Tarvas - Ambla Vallameeskond 11.08.15 19:00
Tallinna JK Legion - Tallinna FC Eston Villa 12.08.15 19:00
RJK Märjamaa - JK Sillamäe Kalev 12.08.15 19:00
FC Kuressaare - SK Tääksi 16.08.15 18:00
30.06.2015 12:11 Tipneri karikasarjas loositi 1/32-finaali paarid
28.06.2015 22:44 Tipneri karikasarja põnevusmängus alistas Väätsa Vald Reaali 2:1
15.06.2015 19:05 Tipneri karikavõistlused said uue meediapartneri
10.06.2015 21:23 Kolmapäeval toimus kuus karikamängu
08.06.2015 19:46 Uue karikasarja avamängus oli võidukas Tartu JK Tammeka
ARHIIV
 

 


 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.