29

01.2024

21:33

Jalgpalli mälumängu meistriks krooniti võistkond Puupallurid

Täna, 29. jaanuaril toimusid A. Le Coq Arenal 14. Eesti meistrivõistlused jalgpalli mälumängus. Esikoha võitis 43 võistkonna konkurentsis Puupallurid koosseisus Andres-Andi Sarv, Matis Song ja Rene Štrik.

Heitlus esikoha nimel oli tasavägine ning Eesti meister kindlustas oma tiitli alles viimases küsimustevoorus. Esikohale tulnud Puupallurite meeskond kogus 75 punkti, teise koha saavutanud JALKA (Indrek Schwede, Mihkel Uiboleht ja Siim Kera) võistkond sai kirja 72 punkti. Kolmandale pjedestaalikohale tuli eelmise aasta võitjatiim Barankad koosseisus Erki Lomp, Rasmus Voolaid ja Raul Ojassaar, kes kogus kokku 68 punkti.

Võitjameeskonna liikme Rene Štriki sõnul võistlema tulles endale suuri ootusi ei pandud. „Eks väikesed ootused medalile olid, aga esikohast kui sellisest ei unistanud. Küsimused sobisid hästi ja võtsime pea maksimumi välja, mõni üksik küsimus jäi lauda, aga see-eest tuli mõni punkt justkui boonusena,“ rääkis Štrik, kes lisas, et abiks tuli ka viimastel nädalatel enne meistrivõistlusi värskemate materjalide ülevaatamine.

Samas koosseisus võitis meeskond meistritiitli ka 2022. aastal. „Esimesel korral on võit kindlasti ootamatum, pärast seda on isu ainult kasvanud. Oleme suutnud võistkonnaga leida hea tasakaalu ja panuse tiimitöösse, mis tõi teistkordselt positiivse tulemuse,“ lisas Štrik.

Jalgpalli mälumängu meistrivõistlused toimusid tänavu 14. korda ning traditsiooniliselt koosnes mälumäng 50 küsimusest. Tänavused küsimused ja vastused leiab SIIT. Küsimused koostasid Siim Avi ja Indrek Petersoo, küsimusi toimetas Siim Juks ning ühe videoküsimuse esitas endine UEFA president ja Prantsusmaa jalgpallur Michel Platini.

Mälumängu toimumist toetasid A. Le Coq, FIFAA, Rimi Eesti, Coolbet, NIKE, Nuti Grupp, MyFitness ja ÕF Pennu.

Eesti meistrivõistlused jalgpalli mälumängus 2024:

1. Puupallurid (Andres-Andi Sarv, Matis Song, Rene Štrik) 75 punkti
2. JALKA (Indrek Schwede, Siim Kera, Mihkel Uiboleht) 72 punkti*
3. Barankad (Erki Lomp, Raul Ojassaar, Rasmus Voolaid) 68 punkti
4. Koalitsioon (Lauri Valge, Urmo Kallakas, Allen Leiten) 67 punkti
5. MRG vilistlased (Jaak Sõnajalg, Johannes Vedru, Kristjan Remmelkoor) 65 punkti
6. Delfiin (Anders Nõmm, Ivar Lepik, Martti Kallas) 64 punkti
7. Vironia (Siim Boikov, Mati Räli, Urmet Paloveer) 60 punkti
8. Ümisejad (Jaan Roos, Hannes Reinvald, Sten Klaasen) 59 punkti
9. Three guys one cup (Kristjan Lukk, Eigo Kaljurand, Kristjan Tervonen) 57 punkti
10. Jagdtraum (Mario Tromp, Peeter Seppel, Ott Mõtshärg) 57 punkti
11. RT5 (Tõnis Kuusk, Kaarel Silmato, Henri Kuusk) 56 punkti
12. Nulliring (Joonas Einfeldt, Silver Lulla, Raul Toomla) 55 punkti
13. Anija mehed (Roland Aguraiuja, Priit Taalmann, Mihkel Kuuse) 54 punkti
14. Crna Gora lapsed (Karl Juhkami, Mihkel Annus, Andrus Aitsam) 53 punkti
15. Viies Sektor duubel (Mati Kesaväli, Lauri Juursoo, Marek Ventšikov) 53 punkti
16. Primera (Aet Süvari, Aaro Mõttus, Kristi Kirsberg) 50 punkti
17. Abou Diaby põlved (Meinhard Pulk, Vaiko Vaher, Siim Umerov) 50 punkti
18. Liiga lihtne (Siim Pulst, Marko Susi, Heiti Heli) 49 punkti
19. JDisain (Jarmo Jaaku, Ando Meerbach, Algis Kelder) 47 punkti
20. FC Mustamäe BeachBoyz (Timo Erkki Huttunen, Jaanus Viide, Urmas Kaal) 46 punkti
21. Žurawski Team (Martin Kasesalu, Ivar Eesmann, Margus Mänd) 46 punkti
22. Levadia tulevased endised treenerid (Ove Põder, Tauno Vahter, Taavi Vahter) 45 punkti
23. Tribüün (Ivan Špol, Ekvard Joakit, Matis Pedak) 45 punkti
24. Ste(ve)n Gerrard/Anthony Märtial (Sten Tepner, Märt Sarapuu) 45. punkti
25. EJL juhatus (Aivar Pohlak, Tarmo Lehiste, Janno Kaljuvee) 42 punkti
26. Davaivar (Aleks Lesk, Emil Lepp, Kris Tänav) 41 punkti
27. FC Kose (Rene Aljas, Martin Bukin, Pelle Pohlak) 40 punkti
28. Hülgeid Täis (Neeme Korv, Lauri Vanaselja, Ragnar Luts) 38 punkti
29. Keila Mehhaniseeritud Vesiehituskolonn (Marko Välja, Margus Välja, Jaak Asmer) 38 punkti
30. Saigon FC (Mehis Sarrapik, Frank Kolde) 37 punkti
31. Nurga öök (Karl-Johannes Kadak, Taavi Kõiv, Jaan Lašmanov) 36 punkti
32. Pahvi jüngrid (Rasmus Vatter, Ken Thor Aabrams) 36 punkti
33. Okeaania kolmas (Frank Sumberg, Raimo Lilletai, Keido Seppi) 34 punkti
34. Oskar Pukki nimeline mälumängu klubi (Kevin Mätas, Johan Pastarus, Markus Mikko) 33 punkti