22

09.2017

12:10

Paduvere SK Illi ja jalgpalliliit pidasid juubelimängu

Kolmapäeval peeti Jõgevamaal Vaimastvere staadionil sõpruskohtumine Eesti Jalgpalli Liidu (EJL) võistkonna ja Paduvere SK Illi meeskonna vahel ning SK Illi teenis 2:0 võidu. Võistkonnad on omavahel kohtunud nüüd kümnel korral ning mõlemad on noppinud 5 võitu.

Kohtumise näol oli tegemist Vaimastvere Arena kunstmuruväljaku ehituse teise etapi avamisega, kui eelmisel aastal valminud staadion sai nüüd ka valgustuse ja piirdeaia.

Kohtumise mõlemad väravad sündisid esimese 35-minutilise poolaja jooksul – esmalt viis 22. minutil Marko Murumaa Paduvere täpse löögiga juhtima. Teine värav tuli lisaminutil, kui Daniel Aganitš nurgalöögist tulnud palli peaga väravasse suunas ja võõrustajate eduseisu suurendas.

Eesti Jalgpalli Liidu võistkonda kuulusid: Juss Tamming, Even Laanemaa, Kalle Roos, Timo Künnapas, Jako Arikainen, Jana Pipar, Maarja Saulep, Theimo Tülp, Kervin Kull, Urmo Viickberg, Toomas Tohver, Kaidi Jekimova, Ivan O'Konnel-Bronin ja Janno Kivisild.

Paduvere SK Illit esindasid: Janar Liivak, Kaido Aabner, Veiko Vassiljev, Tiit Lääne, Marko Murumaa, Oliver Nõmm, Daniel Aganitš, Tanel Kiisküla, Kenert Karu, Lauri Hordo, Silver Vaino, Andres Ots, Denis Kazakov, Rünno, Jõeäär ja Aiver Ainar Ots.

Mängu vilistas Jako Arula, abikohtunikeks olid Laura Pipper ja Kairi Koort.