27

08.2017

11:44

VIDEOD: naiste Meistrite liigas alistas Ajax napilt Pärnu, intervjuud

UEFA naiste Meistrite liigas peeti alagruppides järjekordsed kohtumised, kui Amsterdami Ajax alistas Pärnu JK 2:1 ning Standard Liège oli Riia Jalgpallikoolist üle 8:0.

Ajax alustas mängu suure survega ja jõudis väravani 17. minutil, kui Toni Payne murdis ennast vasakust äärest kasti ja saatis tugeva löögiga palli lati alla. Hollandi meistri eduseis suurenes 31. minutil - Payne tekitas taaskord teravust ääres ning leidis värava all sööduga üles Marjolijn Van Den Bighelaari, kes palli sisse libistas.

Esimese poolaja lisaminutitel suutis Pärnu vahet vähendada, kui Elis Meetua saatis pika palli oma ründajatele ning paari puutega jõudis pall Anastassia Morkovkinale, kes suutis kõrge kaarega lüüa palli üle väravavahi.

Teisel poolajal kumbki naiskond enam väravani ei jõudnud ning Hollandi klubi teenis minimaalse, 2:1 võidu.

Päeva teises mängus suutis Standard de Liège lüüa Riia Jalgpallikoolile kaheksa vastuseta väravat. Kohtumine otsustati ära juba esimesel kolmveerandtunnil, kui Belgia meister lõi viis väravat. Lõppseis vormistati 67. minutil.

Vaata videokokkuvõtetest mõlema mängu väravaid ning parimaid hetki. Lisaks mängujärgsed intervjuud Pärnu peatreeneri Jüri Saare ja väravalööja Morkovkinaga.

Pärnu JK - Amsterdami Ajax 1:2