KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
SÕPRUSMÄNGUD » UUDISED
MÄNGUD
26.03.2017 16:30 JK Narva Trans - FC Espoo Honka 0:3 mängu protokoll
23.03.2017 21:15 Eesti U18 koondis - Rakvere JK Tarvas 3:0 mängu protokoll
18.03.2017 13:00 Kallhälls FF (SWE) - FC Jõgeva Wolves 2:1 mängu protokoll
11.03.2017 14:00 FC Jõgeva Wolves II - FC Tallinna Wolves 2:1 mängu protokoll
04.03.2017 14:00 Jõgeva SK Noorus 96 - FC Jõgeva Wolves 3:3 mängu protokoll
28.02.2017 19:30 FCI Tallinn U21 - Maardu LM 1:3 mängu protokoll
26.02.2017 14:00 FC Jõgeva Wolves - FC Helios Tartu 2:2 mängu protokoll
25.02.2017 14:00 Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev 1:1 mängu protokoll
24.02.2017 17:00 Paide LM - JK Narva Trans 1:3 mängu protokoll
24.02.2017 13:00 Eesti U17 - Paide LM U21 2:0 mängu protokoll
24.02.2017 12:00 Viljandi JK Tulevik - Rakvere JK Tarvas 3:1 mängu protokoll
23.02.2017 13:15 HIFK - Tallinna FC Levadia 0:1 mängu protokoll
22.02.2017 20:00 Rakvere JK Tarvas - Ambla Vallameeskond 7:1 mängu protokoll
22.02.2017 14:00 FCI Tallinn - FK Metta/LUn (Läti) 1:2 mängu protokoll
20.02.2017 12:00 VMFD Žalgiris Vilnius - Tallinna FC Flora 1:0 mängu protokoll
19.02.2017 13:00 Nõmme Kalju FC - JK Narva Trans 3:0 mängu protokoll
19.02.2017 12:00 Eesti U15 koondis - Eesti U16 II koondis 0:1 mängu protokoll
19.02.2017 12:00 Eesti U15 II koondis - FC Levadia U17 4:5 mängu protokoll
18.02.2017 20:00 Tartu FC Santos - JK Sillamäe Kalev 0:4 mängu protokoll
18.02.2017 12:00 Pärnu JK Vaprus - FK Auda (Läti) 1:1 mängu protokoll
17.02.2017 14:00 Tallinna FC Levadia - JK Narva Trans 2:0 mängu protokoll
16.02.2017 15:00 Täby IK Frej - Tallinna FC Flora 1:1 mängu protokoll
16.02.2017 14:00 Nõmme Kalju FC - Paide LM 2:3 mängu protokoll
15.02.2017 16:00 FC Lahti - FCI Tallinn 1:0 mängu protokoll
15.02.2017 15:00 Klubi 04 (HJK II) - Tallinna FC Flora U21 1:3 mängu protokoll
13.02.2017 13:30 FC Riga - Nõmme Kalju Fc 1:1 mängu protokoll
13.02.2017 12:00 Peterburgi Maksima - JK Narva Trans 1:4 mängu protokoll
11.02.2017 20:00 Paide LM - Maardu LM 10:1 mängu protokoll
11.02.2017 15:00 FCI Tallinn - FK Liepaja 1:1 mängu protokoll
11.02.2017 14:00 Tartu JK Tammeka - Auda FK (Läti) 4:0 mängu protokoll
11.02.2017 13:00 Vallentuna United FC - FC Jõgeva Wolves 8:5 mängu protokoll
11.02.2017 12:00 Pärnu JK Vaprus - Tartu FC Santos 3:4 mängu protokoll
10.02.2017 15:00 Tallinna FC Levadia - KuPS 0:0 mängu protokoll
10.02.2017 14:15 Nõmme Kalju FC - FC Lahti 2:2 mängu protokoll
08.02.2017 14:00 Eesti U19 II - Eesti U18 0:1 mängu protokoll
08.02.2017 13:45 FC Jelgava - FCI Tallinn 2:0 mängu protokoll
08.02.2017 13:00 Zenit-2 Sankt-Peterburg - JK Narva Trans 0:1 mängu protokoll
04.02.2017 12:00 SK Babite (Läti) - Tartu FC Santos 5:0 mängu protokoll
01.02.2017 15:00 SC Rheindorf Altach - Tallinna FC Flora 0:1 mängu protokoll
31.01.2017 13:00 Nõmme Kalju FC - FK Liepaja 4:1 mängu protokoll
22.01.2017 18:00 Tartu JK Tammeka U21 - FC Elva 2:0 mängu protokoll
22.01.2017 18:00 IFK Mariehamn - Tallinna FC Flora 0:1 mängu protokoll
17.01.2017 19:00 JK Narva Trans - Kohtla-Järve JK Järve 2:1 mängu protokoll
12.01.2017 19:00 FC Nõmme United - Tartu FC Santos 1:1 mängu protokoll
31.12.2016 -
02.08.2016 17:00 Eesti U15 koondis - Eesti U16 II koondis 1:1 mängu protokoll
29.07.2016 11:30 Eesti tüdrukute U15 koondis - Saku Sporting (U15) 1:3 mängu protokoll
31.05.2016 18:30 Viljandi JK Tulevik - Eesti U21 koondis 1:5 mängu protokoll
03.04.2016 16:00 FC Tartu - FC Jõgeva Wolves 3:1 mängu protokoll
27.03.2016 15:00 Eesti U18 koondis - Rakvere JK Tarvas 0:5 mängu protokoll
27.03.2016 15:00 Nõmme Kalju FC - Maardu LM 0:1 mängu protokoll
26.03.2016 14:00 Paide LM - Rigas FS 2:2 mängu protokoll
25.03.2016 17:30 JK Tallinna Kalev - Tallinna FC Levadia 0:6 mängu protokoll
23.03.2016 15:45 Eesti U17 koondis - Tabasalu JK Charma 1:3 mängu protokoll
20.03.2016 16:00 Tallinna FC Reaal - Rumori Calcio Tallinn 0:3 mängu protokoll
20.03.2016 13:00 FC Tolkarna - FC Jõgeva Wolves 3:6 mängu protokoll
13.03.2016 14:00 FC Jõgeva Wolves - FC Helios Tartu 4:2 mängu protokoll
11.03.2016 20:00 Valga FC Warrior - FC Nõmme United II 0:11 mängu protokoll
06.03.2016 14:00 FC Jõgeva Wolves - Rumori Calcio 5:1 mängu protokoll
28.02.2016 16:00 Tartu Ülikool Fauna - FC Jõgeva Wolves 1:3 mängu protokoll
27.02.2016 15:45 Eesti U15 - Eesti U16 II 2:2 mängu protokoll
27.02.2016 12:00 Tallinna FC Levadia - Turun PS 1:2 mängu protokoll
26.02.2016 19:30 Rakvere JK Tarvas - JK Sillamäe Kalev 0:0 mängu protokoll
26.02.2016 18:00 Tallinna FC Infonet - Turun PS 2:2 mängu protokoll
25.02.2016 14:15 HJK - Nõmme Kalju FC 0:0 mängu protokoll
24.02.2016 15:15 Tallinna FC Flora - Kuopion PS 2:1 mängu protokoll
23.02.2016 15:15 Tallinna FC Levadia - FC Lahti 2:1 mängu protokoll
22.02.2016 16:00 Tallinna FC Infonet - Jurmala Spartaks 0:1 mängu protokoll
22.02.2016 13:00 JK Sillamäe Kalev - IFK Mariehamn II 3:0 mängu protokoll
21.02.2016 14:00 Tartu FC Santos - Tartu JK Tammeka 1:7 mängu protokoll
21.02.2016 13:00 IK Säbysjön(SWE) - FC Jõgeva Wolves 13:1 mängu protokoll
21.02.2016 13:00 Tallinna FC Flora U21 - Vilniuse Žalgiris 0:3 mängu protokoll
20.02.2016 16:00 FC Lahti - Nõmme Kalju FC 1:3 mängu protokoll
19.02.2016 20:00 Tallinna FC Flora - Vilniuse Žalgiris 1:2 mängu protokoll
19.02.2016 13:00 Sankt-Peterburgi Dinamo - JK Narva Trans 3:3 mängu protokoll
19.02.2016 13:00 Tallinna FC Infonet - FK Riga 3:1 mängu protokoll
18.02.2016 17:30 Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond 5:1 mängu protokoll
17.02.2016 17:50 Tallinna FC Flora U21 - Rakvere JK Tarvas 1:6 mängu protokoll
15.02.2016 13:00 Nõmme Kalju FC - JK Narva Trans 4:0 mängu protokoll
14.02.2016 14:00 Viljandi JK Tulevik - Rakvere JK Tarvas 1:3 mängu protokoll
14.02.2016 13:00 FC Jõgeva Wolves - Eesti Jalgpalli Liit 13:6 mängu protokoll
13.02.2016 15:00 Vålerenga Fotball - Tallinna FC Flora 0:1 mängu protokoll
13.02.2016 13:15 Tallinna FC Levadia - Pärnu Linnameeskond 5:0 mängu protokoll
13.02.2016 11:15 Tallinna FC Infonet - Kohtla-Järve JK Järve 5:0 mängu protokoll
12.02.2016 14:00 Nõmme Kalju FC - Espoo Honka 0:1 mängu protokoll
10.02.2016 19:00 Naiste A-koondis - Nõmme United (01, poisid) 1:4 mängu protokoll
09.02.2016 17:15 Nõmme Kalju FC - Paide Linnameeskond 1:1 mängu protokoll
09.02.2016 13:00 Eesti U18 - Eesti U19 II 0:0 mängu protokoll
09.02.2016 S-Peterburi Zenit II - JK Narva Trans 3:2 mängu protokoll
04.02.2016 12:45 Turu Inter - Tallinna FC Levadia 1:2 mängu protokoll
03.02.2016 19:30 FC TPS - Tallinna FC Levadia 2:1 mängu protokoll
31.01.2016 16:00 Tallinna FC Castovanni Eagles - FC Jõgeva Wolves 3:2 mängu protokoll
27.01.2016 17:30 Paide Linnameeskond - Tallinna FC Levadia U21 2:2 mängu protokoll
26.01.2016 14:00 Nõmme Kalju FC - Pärnu Linnameeskond 3:0 mängu protokoll
23.01.2016 13:00 IFK Norrköping - Tallinna FC Flora 3:1 mängu protokoll
22.01.2016 17:15 HJK - Tallinna FC Infonet 1:0 mängu protokoll
17.01.2016 14:00 Tartu FC Santos - FC Elva 0:2 mängu protokoll
17.01.2016 12:30 Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora U21 2:2 mängu protokoll
24.06.2015 18:00 Tallinna FC Flora - IFK Norrköping (RTS) 0:1 mängu protokoll
22.06.2015 17:00 Pärnu Linnameeskond - IFK Norrköping 1:5 mängu protokoll
22.04.2015 19:30 SK Roosu - Vastseliina FC Tannem 2:4 mängu protokoll
12.04.2015 17:00 Suure-Jaani United - FC Jõgeva Wolves 1:3 mängu protokoll
11.04.2015 16:20 FC Castovanni Eagles - Pallo-Iirot 96 (FIN) 1:3 mängu protokoll
09.04.2015 20:30 Viimsi FC Igiliikur - Kuusalu JK Rada 1:1 mängu protokoll
05.04.2015 19:00 Saku Sporting - Tallinna FC Reaal 1:0 mängu protokoll
05.04.2015 19:00 Kristiine JK - JK Jalgpalliselts 2:2 mängu protokoll
05.04.2015 11:00 Pärnu JK Poseidon - Soome noored ('98) 2:5 mängu protokoll
03.04.2015 17:30 SK Tääksi - Suure-Jaani United 4:4 mängu protokoll
30.03.2015 19:00 Põlva FC Lootos - FC Elva II 5:0 mängu protokoll
29.03.2015 17:00 FC Otepää - Valga FC Warrior 4:2 mängu protokoll
29.03.2015 16:30 FCF Tallinna Ülikool II - FC Castovanni Eagles 0:3 mängu protokoll
29.03.2015 14:00 FC Jõgeva Wolves - JK Koeru 1:4 mängu protokoll
28.03.2015 18:00 Maardu JK Starbunker - Peli-Karhut 1:0 mängu protokoll
28.03.2015 16:00 Pirita JK Reliikvia - Viimsi FC Igiliikur 1:0 mängu protokoll
28.03.2015 16:00 JK Jalgpallihaigla - SK Tabasalu Charma II 3:4 mängu protokoll
27.03.2015 19:00 FC Otepää - Põlva FC Lootos 1:1 mängu protokoll
27.03.2015 14:00 Tallinna FC Flora - RoPS (FIN) 0:2 mängu protokoll
27.03.2015 13:45 Tallinna FC Levadia - FB Gulbene (LAT) 3:1 mängu protokoll
26.03.2015 20:30 Viimsi FC Igiliikur - Tallinna Jalgpalliselts 5:3 mängu protokoll
26.03.2015 19:30 Saku Sporting - FC Hell Hunt 1:2 mängu protokoll
25.03.2015 19:30 FC Soccernet - Kristiine JK 6:1 mängu protokoll
22.03.2015 20:30 FC Hell Hunt - FC Reaal 8:0 mängu protokoll
22.03.2015 19:00 Kristiine SK - Tallinna FC Olympic Olybet 6:7 mängu protokoll
22.03.2015 19:00 Paide LM II - Kuusalu JK Rada 6:0 mängu protokoll
22.03.2015 17:00 Pirita JK Reliikvia - JK Jalgpallihaigla 3:1 mängu protokoll
22.03.2015 13:00 SK Imavere Forss - FC Järva-Jaani 6:2 mängu protokoll
22.03.2015 12:30 Tabivere RSK - Jõgeva FC Wolves 4:1 mängu protokoll
18.03.2015 20:00 JK Reliikvia Pirita - Paide LM II 1:8 mängu protokoll
18.03.2015 20:00 Harju JK - Kuusalu JK Rada 1:2 mängu protokoll
15.03.2015 20:30 FC Hell Hunt - JK Jalgpallihaigla 6:0 mängu protokoll
15.03.2015 17:15 Tallinna Kalevi naiskond - FC Flora naiskond 0:7 mängu protokoll
15.03.2015 17:00 JK Pirita Reliikvia - SK Augur 2:0 mängu protokoll
15.03.2015 13:00 SK Imavere Forss - Paide Linnameeskond II 1:4 mängu protokoll
15.03.2015 12:00 FCF TÜ II - Kuusalu JK Rada 1:3 mängu protokoll
11.03.2015 20:15 Harju JK - JK Jalgpallihaigla 1:1 mängu protokoll
09.03.2015 20:15 Harju JK - FC Twister 2:0 mängu protokoll
08.03.2015 12:00 Tallinna JK Piraaja - FC Kose 2:1 mängu protokoll
07.03.2015 17:00 JK Weljo Elekter - Tõrva JK 2:0 mängu protokoll
07.03.2015 14:00 JK Loo - Kuusalu JK Rada 0:7 mängu protokoll
07.03.2015 13:00 SK Imavere Forss - Jõgeva SK Noorus-96 2:3 mängu protokoll
05.03.2015 20:30 Tallinna FC Olympic Olybet - Viimsi FC Igiliikur 1:1 mängu protokoll
01.03.2015 18:45 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Infonet II 5:1 mängu protokoll
01.03.2015 14:00 FC Tartu - FC Jõgeva Wolves 6:4 mängu protokoll
28.02.2015 14:00 JK Tallinna Kalev - Tallinna C.F. 2:4 mängu protokoll
28.02.2015 14:00 Jõgeva FC Wolves - Eesti Jalgpalli Liit 7:3 mängu protokoll
28.02.2015 14:00 Tallinna FC Infonet - Lijepaja Metallurgs 3:1 mängu protokoll
28.02.2015 14:00 Tallinna FC Flora II - Viimsi MRJK 3:0 mängu protokoll
28.02.2015 13:30 Tallinna FC Flora - IK Frej (Rootsi) 3:1 mängu protokoll
28.02.2015 11:15 Narva JK Trans - Vändra JK Vaprus 1:0 mängu protokoll
27.02.2015 20:30 Keila JK - FC Eston Villa 3:4 mängu protokoll
26.02.2015 14:15 Tallinna FC Levadia - Helsingi IFK 2:2 mängu protokoll
24.02.2015 19:00 Paide Linnameeskond - Tallinna FC Levadia II 3:2 mängu protokoll
24.02.2015 14:00 Nõmme Kalju FC - FS Metta/LU 4:1 mängu protokoll
22.02.2015 20:30 FC Kose - Lasnamäe FC Ajax 1:0 mängu protokoll
22.02.2015 20:30 FC Hell Hunt - FC Soccernet 2:3 mängu protokoll
22.02.2015 14:30 Tallinna FC Flora (N) - Tallinna FC Levadia (N) 4:1 mängu protokoll
21.02.2015 15:00 FC Lahti II - Tallinna FC Flora II 0:0 mängu protokoll
21.02.2015 14:15 Seinäjoki JK Kerho 07 Akatemia (Soome) - SK Tääksi 4:0 mängu protokoll
21.02.2015 13:30 Tallinna FC Levadia - SJK 1:1 mängu protokoll
21.02.2015 13:00 FC Lahti - Tallinna FC Flora 0:2 mängu protokoll
21.02.2015 13:00 Viljandi JK Tulevik - Tartu JK Tammeka 0:1 mängu protokoll
20.02.2015 19:00 JK Tallinna Kalev II - SK Tääksi 0:0 mängu protokoll
20.02.2015 14:30 Narva JK Trans - Tallinna FC Infonet 1:2 mängu protokoll
19.02.2015 15:15 FC Lahti - Nõmme Kalju FC 0:1 mängu protokoll
19.02.2015 13:00 JK Sillamäe Kalev - Pärnu Linnameeskond 4:1 mängu protokoll
17.02.2015 19:00 Tallinna FC Levadia II - FK Auda Riga 1:1 mängu protokoll
16.02.2015 16:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Infonet 4:0 mängu protokoll
15.02.2015 12:00 FC Kose - FC Costovanni Eagles 6:1 mängu protokoll
14.02.2015 14:45 Riia Skonto II - Tallinn FC Flora II 3:0 mängu protokoll
14.02.2015 13:00 Riia Skonto - Tallinna FC Flora 3:4 mängu protokoll
14.02.2015 13:00 Pärnu Linnameeskond - Vändra JK Vaprus 3:0 mängu protokoll
14.02.2015 13:00 Tallinna FC Infonet - Viljandi JK Tulevik 2:0 mängu protokoll
14.02.2015 12:00 FK Trakai - Tallinna FC Levadia 4:1 mängu protokoll
13.02.2015 14:30 Nõmme Kalju FC - Narva JK Trans 3:0 mängu protokoll
10.02.2015 13:15 FK Ventspils - Nõmme Kalju FC 3:2 mängu protokoll
10.02.2015 13:00 Eesti U-19 II - Eesti U-18 2:1 mängu protokoll
08.02.2015 20:30 Tallinna FC Flora III - Tallinna FC Levadia III 2:0 mängu protokoll
07.02.2015 14:00 SK Tääksi - Vändra JK Vaprus 3:6 mängu protokoll
06.02.2015 14:00 Tallinna FC Levadia - FK Jelgava 0:1 mängu protokoll
04.02.2015 14:00 Tallinna FC Levadia - JK Sillamäe Kalev 3:0 mängu protokoll
25.01.2015 18:00 Tartu FC Santos - Tallinna FC Levadia III 6:0 mängu protokoll
20.12.2014 13:00 Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Infonet 4:1 mängu protokoll
06.04.2014 14:00 FC Elva - Vändra JK Vaprus 2:1 mängu protokoll
30.03.2014 16:00 Aserbaidžaani U-16 - Tallinna FC Levadia III 1:1 mängu protokoll
30.03.2014 15:00 Saku Sporting - FC Reaal 3:0 mängu protokoll
30.03.2014 15:00 FC Helios Võru - Põlva FC Lootos 3:3 mängu protokoll
29.03.2014 15:00 Pirita JK Reliikvia - Viimsi FC Igiliikur 1:1 mängu protokoll
23.03.2014 14:00 Tallinna FC Levadia III - Läänemaa JK 1:2 mängu protokoll
16.03.2014 17:00 FC Castovanni Eagles - Pärnu JK Poseidon-Nirvaana 8:0 mängu protokoll
09.03.2014 15:30 FC Castovanni Eagles - FC Kose 1:1 mängu protokoll
09.03.2014 15:00 Eesti U-16 II koondis - Eesti U-15 koondis 3:2 mängu protokoll
08.03.2014 18:00 JK Piraaja - Ambla Vallameeskond 5:0 mängu protokoll
02.03.2014 13:00 Jurmala Spartaks - Tartu JK Tammeka 3:1 mängu protokoll
28.02.2014 16:00 FC Daugava - Narva JK Trans 3:3 mängu protokoll
23.02.2014 15:30 Eesti U-17 koondis - Eesti U-16 koondis 2:0 mängu protokoll
22.02.2014 21:00 Tallinna FC Ararat TTÜ - Tallinna FC Levadia II 1:4 mängu protokoll
22.02.2014 15:30 FC Infonet - Jõhvi FC Lokomotiv 3:0 mängu protokoll
22.02.2014 15:00 JK Tallinna Kalev - Tartu JK Tammeka 0:4 mängu protokoll
22.02.2014 14:00 FK Auda - FC Elva 3:2 mängu protokoll
22.02.2014 12:00 JK Sillamäe Kalev - Rakvere JK Tarvas 10:0 mängu protokoll
22.02.2014 12:00 JK Tallinna Kalev II - Vändra JK Vaprus 1:3 mängu protokoll
22.02.2014 11:00 Peterburi Zenit - Narva JK Trans 2:0 mängu protokoll
21.02.2014 19:30 Tallinna FC Flora III - FC Kuressaare 4:7 mängu protokoll
20.02.2014 13:30 FK Ekranas Panevežys - Tallinna FC Levadia 0:1 mängu protokoll
19.02.2014 14:00 Tallinna FC Flora - FC Lahti 1:3 mängu protokoll
19.02.2014 13:00 FK Daugava Riga - Nõmme Kalju FC 0:2 mängu protokoll
18.02.2014 13:30 Tallinna FC Flora II - JK Sillamäe Kalev 0:1 mängu protokoll
17.02.2014 16:00 Tallinna FC Levadia - FK Jurmala 5:0 mängu protokoll
16.02.2014 20:30 Tallinna FC Flora - Brøndby IF 0:3 mängu protokoll
16.02.2014 13:00 Viljandi JK Tulevik - FC Elva 1:1 mängu protokoll
16.02.2014 12:00 FS Metta/LU Riga - Jõhvi FC Lokomotiv 1:0 mängu protokoll
15.02.2014 15:00 HÜJK Emmaste - Vändra JK Vaprus 3:0 mängu protokoll
15.02.2014 14:30 Tallinna FC Levadia - Catalonia XI 1:0 mängu protokoll
15.02.2014 14:15 TPS - JK Sillamäe Kalev 2:3 mängu protokoll
15.02.2014 14:00 JK Sillamäe Kalev II - Tartu JK Tammeka 1:0 mängu protokoll
15.02.2014 11:30 FK Jelgava - Jõhvi FC Lokomotiv 2:1 mängu protokoll
15.02.2014 10:00 Tallinna FC Infonet II - Tallinna JK Legion 4:0 mängu protokoll
14.02.2014 17:15 Lahti Akadeemia - Nõmme Kalju FC II 3:0 mängu protokoll
14.02.2014 15:30 FC Lahti - Nõmme Kalju FC 2:0 mängu protokoll
14.02.2014 14:00 Narva JK Trans - FC Infonet 1:1 mängu protokoll
13.02.2014 19:30 SJK - Tallinna FC Levadia 1:0 mängu protokoll
12.02.2014 16:00 Tallinna FC Flora II - HJK II 4:1 mängu protokoll
12.02.2014 14:00 Tallinna FC Flora - HJK 1:0 mängu protokoll
11.02.2014 15:00 FC Infonet - FC Spartak Jurmala 4:1 mängu protokoll
11.02.2014 15:00 Eesti U-19 II - Eesti U-18 5:1 mängu protokoll
10.02.2014 21:00 Tallinna FC Levadia II - Paide LM II 4:1 mängu protokoll
09.02.2014 12:30 Tartu FC Santos - Vändra JK Vaprus 5:0 mängu protokoll
08.02.2014 15:15 FCF Tallinna Ülikool - Vändra JK Vaprus 2:2 mängu protokoll
01.02.2014 17:41 FS Metta/LU Riga - Tartu FC Santos 3:2 mängu protokoll
23.01.2014 14:15 Espoo FC Honka - Nõmme Kalju FC 2:1 mängu protokoll
20.01.2014 21:00 Paide LM II - Tallinna FC Levadia II 3:5 mängu protokoll
04.01.2014 15:00 Tallinna FC Infonet - JK Tallinna Kalev 7:2 mängu protokoll
22.12.2013 12:00 Narva JK Trans - Jõhvi FC Lokomotiv 1:0 mängu protokoll
24.11.2013 13:00 Tallinna FC Flora - AIK Stockholm 3:4 mängu protokoll
31.07.2013 18:00 Pärnu JK (N) - Šiauliai Gintra (Leedu meister) 2:1 mängu protokoll
30.07.2013 17:00 Pärnu JK (N) - Šiaulia Gintra (Leedu meister) 7:0 mängu protokoll
08.06.2013 16:00 U-19 koondis - FC Infonet 3:3 mängu protokoll
24.03.2013 15:00 FC Aspen - PSK Revali 2:0 mängu protokoll
22.03.2013 20:00 JK Tallinna Kalev III - P.F.K. (Soome) 1:0 mängu protokoll
17.03.2013 18:00 Pokkeriprod - FC Twister 3:10 mängu protokoll
17.03.2013 12:00 Tartu JK Tammeka - Tartu FC Santos 1:2 mängu protokoll
16.03.2013 19:15 JK Visadus - FC Viimsi Igiliikur 5:2 mängu protokoll
16.03.2013 14:00 Tartu JK Tammeka - Tartu JK Tammeka II 2:0 mängu protokoll
10.03.2013 18:00 JK Visadus - RGR Airon 1:4 mängu protokoll
10.03.2013 18:00 Viimsi FC Igiliikur - Kuusalu JK Rada 2:4 mängu protokoll
10.03.2013 13:00 Nõmme JK Kalju III - FC Pokkeriprod 1:3 mängu protokoll
09.03.2013 19:00 FC Piraaja - FCF Tallinna Ülikool 1:5 mängu protokoll
08.03.2013 14:30 Eesti U-17 II - Eesti U-16 1:0 mängu protokoll
02.03.2013 12:00 FS Metta - Tartu FC Santos 0:2 mängu protokoll
27.02.2013 13:00 Eesti U-19 - Eesti U-18 1:0 mängu protokoll
26.02.2013 19:00 Viljandi JK Tulevik - Vändra JK Vaprus 1:0 mängu protokoll
24.02.2013 18:30 Jõhvi FC Lokomotiv - FC Puuma 2:2 mängu protokoll
24.02.2013 18:00 FK Metta - FC Infonet 0:1 mängu protokoll
24.02.2013 17:00 Eesti U-16 II - Eesti U-15 1:1 mängu protokoll
24.02.2013 13:00 Paide LM - Narva JK Trans 0:0 mängu protokoll
24.02.2013 12:00 Tartu JK Tammeka U-17 - JK Luunja 2:7 mängu protokoll
24.02.2013 12:00 Rakvere JK Tarvas - FC Santos 0:0 mängu protokoll
23.02.2013 21:00 Jurmala Spartaks - JK Sillamäe Kalev 1:3 mängu protokoll
23.02.2013 20:00 FK Metta II - FC Elva 3:2 mängu protokoll
23.02.2013 18:00 Tallinna FC Flora IIII - FC Puuma 3:3 mängu protokoll
23.02.2013 16:00 Liepaja Metalurgs - JK Tallinna Kalev 3:0 mängu protokoll
23.02.2013 14:00 Tallinna FC Flora II - Tartu JK Tammeka 1:4 mängu protokoll
23.02.2013 14:00 Viljandi JK Tulevik - Tartu JK Tammeka II 2:0 mängu protokoll
23.02.2013 14:00 FC Soccernet - FC Charma Mööbel 4:6 mängu protokoll
23.02.2013 12:00 Tallinna FC Flora - FC Kuressaare 3:0 mängu protokoll
21.02.2013 13:00 Riia Skonto - Tallinna FC Levadia 1:2 mängu protokoll
20.02.2013 12:00 FC Puuma - TJK Legion 2:4 mängu protokoll
19.02.2013 19:05 FC Kuressaare - Nõmme JK Kalju II 3:3 mängu protokoll
18.02.2013 20:30 Tallinna FC Levadia II - JK Tallinna Kalev 2:3 mängu protokoll
17.02.2013 18:30 JK Visadus - FC Soccernet 7:5 mängu protokoll
17.02.2013 16:30 HÜJK Emmaste - Keila JK 4:2 mängu protokoll
17.02.2013 15:00 Marienburg - FC Elva 0:5 mängu protokoll
17.02.2013 14:00 Tallinna FC Flora III - Viljandi JK Tulevik 0:3 mängu protokoll
17.02.2013 13:00 FK Carnikava (Läti) - Tartu JK Tammeka 3:9 mängu protokoll
16.02.2013 18:00 FK Metta - Jõhvi FC Lokomotiv 5:1 mängu protokoll
16.02.2013 16:30 Russ-M - Narva JK Trans 1:0 mängu protokoll
16.02.2013 16:00 FC Ararat TTÜ SK - FC Infonet II 2:2 mängu protokoll
16.02.2013 14:30 HIFK - JK Tallinna Kalev 1:0 mängu protokoll
16.02.2013 14:00 FK Auda - Tartu JK Tammeka 1:3 mängu protokoll
16.02.2013 14:00 Tallinna FC Flora II - FC Kuressaare 1:2 mängu protokoll
16.02.2013 12:00 K-Järve JK Järve - TJK Legion 0:4 mängu protokoll
16.02.2013 11:50 Turu Inter - Nõmme JK Kalju 2:1 mängu protokoll
16.02.2013 11:00 MyPa - Tallinna FC Flora 2:0 mängu protokoll
16.02.2013 09:00 Petrotrest-M - JK Sillamäe Kalev 0:2 mängu protokoll
15.02.2013 17:00 Soome U-21 - Nõmme JK Kalju 0:0 mängu protokoll
15.02.2013 14:00 FC Infonet - Tallinna FC Levadia 0:4 mängu protokoll
15.02.2013 11:00 Meteor (S-Pet.) - Narva JK Trans 1:2 mängu protokoll
15.02.2013 09:00 Trevis i VVK - JK Sillamäe Kalev 2:0 mängu protokoll
14.02.2013 17:30 PK 35 Vantaa - Tallinna FC Flora 0:2 mängu protokoll
14.02.2013 17:00 Mjällby AIF - Nõmme JK Kalju 1:0 mängu protokoll
13.02.2013 10:45 Pskov 747 (Pihkva, Venemaa) - JK Sillamäe Kalev 2:1 mängu protokoll
13.02.2013 10:00 Petrotrest-M (Venemaa) - Narva JK Trans 1:1 mängu protokoll
12.02.2013 14:00 Tallinna FC Levadia - Riia Daugava 3:2 mängu protokoll
12.02.2013 12:15 Trevis i VVK (s-Pet.) - Narva JK Trans 2:0 mängu protokoll
12.02.2013 11:00 Russ-M (S-Pet.) - JK Sillamäe Kalev 0:1 mängu protokoll
11.02.2013 20:30 Tallinna FC Levadia II - FC Puuma 3:3 mängu protokoll
11.02.2013 14:15 Karelia Petrozavotsk - Narva JK Trans 2:0 mängu protokoll
11.02.2013 12:30 Ruan Tosno (Len. oblast) - JK Sillamäe Kalev 2:1 mängu protokoll
10.02.2013 20:30 FC Pokkeriprod - FC Charma Mööbel 2:3 mängu protokoll
10.02.2013 19:00 FK Jelgava - FC Infonet 4:0 mängu protokoll
10.02.2013 17:15 FK Metta - JK Tallinna Kalev 3:1 mängu protokoll
10.02.2013 16:00 Tallinna FC Flora III - Kohtla-Järve JK Järve 1:3 mängu protokoll
10.02.2013 14:00 Jõhvi FC Lokomotiv - Tartu SK 10 1:1 mängu protokoll
09.02.2013 20:30 Riia FK Skonto - Tallinna FC Flora 1:0 mängu protokoll
09.02.2013 18:00 Paide LM - Nõmme JK Kalju II 9:0 mängu protokoll
09.02.2013 16:00 FC Kuressaare - Narva JK Trans 2:2 mängu protokoll
09.02.2013 14:00 Tallinna FC Flora II - Keila JK 7:0 mängu protokoll
08.02.2013 12:45 Turu Inter - Nõmme JK Kalju 2:1 mängu protokoll
07.02.2013 12:30 Daugava Daugavpils - Tallinna FC Levadia 2:0 mängu protokoll
06.02.2013 15:00 Tallinna FC Flora - Riia FK Daugava 1:3 mängu protokoll
06.02.2013 13:00 JK Sillamäe Kalev - Taurage Tauras (LIT) 6:0 mängu protokoll
04.02.2013 20:30 Tallinna FC Levadia II - Tartu JK Tammeka 3:2 mängu protokoll
03.02.2013 18:00 JK Visadus - RGR Airon 3:5 mängu protokoll
03.02.2013 12:00 Tartu JK Tammeka II - FC Elva 4:3 mängu protokoll
02.02.2013 18:00 FC Infonet - Paide LM 1:0 mängu protokoll
02.02.2013 16:00 FC Kuressaare - Rakvere JK Tarvas 1:2 mängu protokoll
02.02.2013 14:00 Tallinna FC Flora II - Viljandi JK Tulevik 2:1 mängu protokoll
02.02.2013 12:00 Eesti U-21 II - Narva JK Trans 1:2 mängu protokoll
02.02.2013 11:00 Tartu JK Tammeka - Tartu SK 10 2:3 mängu protokoll
01.02.2013 15:30 KooTeePee - JK Tallinna Kalev 0:1 mängu protokoll
01.02.2013 14:00 Tallinna FC Levadia - JK Sillamäe Kalev 3:3 mängu protokoll
01.02.2013 12:30 FC Atlantis - Nõmme JK Kalju 0:0 mängu protokoll
30.01.2013 13:00 Tallinna FC Flora II - Narva JK Trans 2:1 mängu protokoll
28.01.2013 20:30 Tallinna FC Levadia II - Keila JK 3:2 mängu protokoll
26.01.2013 19:00 Riia FK Daugava - JK Sillamäe Kalev 1:1 mängu protokoll
26.01.2013 18:42 Nõmme JK Kalju III - JK Suema 2:2 mängu protokoll
26.01.2013 16:00 Tallinna FC Flora II - FC Infonet 0:1 mängu protokoll
26.01.2013 14:00 FC Kuressaare - Jõhvi FC Lokomotiv 1:2 mängu protokoll
26.01.2013 13:45 FC Lahti - Nõmme JK Kalju 1:0 mängu protokoll
26.01.2013 13:00 JK Tallinna Kalev - Kiviõli FC Irbis 2:0 mängu protokoll
26.01.2013 12:00 Tallinna FC Flora - Paide LM 2:0 mängu protokoll
25.01.2013 14:00 Tallinna FC Levadia - Narva JK Trans 2:0 mängu protokoll
23.01.2013 14:00 Tallinna FC Flora - TJK Legion 14:0 mängu protokoll
22.01.2013 14:00 Narva JK Trans - JK Tallinna Kalev 3:0 mängu protokoll
21.01.2013 20:30 Tallinna FC Levadia II - Rakvere JK Tarvas 3:4 mängu protokoll
20.01.2013 14:00 Paide LM - Kiviõli Tamme Auto 7:2 mängu protokoll
19.01.2013 16:00 Tallinna FC Flora II - HÜJK Emmaste 1:0 mängu protokoll
19.01.2013 14:00 FC Kuressaare - FC Infonet 1:5 mängu protokoll
19.01.2013 12:00 Tallinna FC Flora - JK Tallinna Kalev 3:0 mängu protokoll
18.01.2013 14:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia 3:2 mängu protokoll
15.01.2013 21:15 S-FC Ararat TTÜ SK - S-Eesti koondis 3:3 mängu protokoll
14.01.2013 20:30 Tallinna FC Levadia II - Viljandi JK Tulevik 2:2 mängu protokoll
13.01.2013 13:00 Tallinna FC Flora (97) - Vantaa PK-35 (96) 2:2 mängu protokoll
12.01.2013 15:00 Tallinna FC Flora II - JK Tallinna Kalev 1:5 mängu protokoll
12.01.2013 13:00 FC Kuressaare - Tartu SK 10 1:2 mängu protokoll
12.01.2013 10:00 FC Nõmme United (97) - Vantaa PK-35 (96) 4:4 mängu protokoll
12.01.2013 Narva JK Trans - Jõhvi FC Lokomotiv 5:3 mängu protokoll
11.01.2013 14:00 Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka 1:0 mängu protokoll
07.01.2013 19:00 JK Tallinna Kalev - FC Puuma 6:1 mängu protokoll
05.01.2013 FC Infonet - TJK Legion 6:2 mängu protokoll
21.12.2012 JK Tallinna Kalev - Tallinna FC Levadia II 6:2 mängu protokoll
11.02.2016 15:50 Nõmme Kalju kaotas reedel EJLi jalgpallhallis Espoo Honkale 0:1
10.02.2016 14:59 Kolm Premium liiga klubi käis teisipäeval väljakul
04.02.2016 16:08 Levadia naaseb Soomest võidu ja kaotusega
04.02.2016 13:35 Narva Trans kohtub Tallinnas mulluse Soome hõbedaklubiga
28.01.2016 13:23 Levadia mängib hooaja eel Soome meeskondadega neljal korral
26.01.2016 16:35 Nõmme Kalju alistas Pärnu, Flora ja Infonet viigistasid
ARHIIV











 




Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.