13

01.2021

08:06

VIDEO│Thomas Häberli: jäin mängijate esitusega rahule

Eesti koondise peatreener Thomas Häberi ütles pärast treeningmängus saadud 0:1 kaotust Ferencvárosele, et jäi mängijatega rahule. Samas tõdes peatreener, et kui pall saadakse enda valdusesse, tuleb seda kauem hoida.

Häberli sõnul oli esimene poolaeg hea, kuid teisel poolajal anti natuke järele. „Tahame kõrgemalt rünnata ja see toimis. Olime agressiivsed. Teisel poolajal andsime natuke järele. Esimese mängu kohta oli sooritus siiski hea,” sõnas ta.

Häberli rääkis lisaks, kuidas hindas uue formatsiooni toimimist ja millised õppetunnid võtab kaasa märtsikuu mängudele.

Eesti koondis alustab uut valiksarja 24. märtsil Tšehhi vastu. Aasta teine ametlik kohtumine toimub 27. märtsil, kui koondis mängib võõrsil Valgevenega.