24

08.2019

18:59

Neidude U17 koondis jäi napilt Valgevenele alla

Tüdrukute U17 pidas täna maavõistluse Valgevene eakaaslastega ning Minskis toimunud kohtumises tuli tunnistada võõrustajate 2:1 paremust.

Üleeile samadele vastastele 0:7 kaotanud noortekoondis näitas täna südikamat esitust ning suutis avapoolaja viimastel minutitel mängu juhtima minna. Sandra Pärn avas mänguskoori 42. minutil. Vaheajapausile mindi siiski viigiseisul, kui valgevenelannad olid resultatiivsed poolaja viimasel rünnakul, kui rünnak lõpetati löögiga terava nurga alt. Teist poolaega alustasid samuti aktiivsemalt võõrustajad, kui sihile jõuti 49. minutil. Selle seisuga kohtumine ka lõppes.

„Tänane mäng oli kindlasti parem just võitluslikkuse poolest. Kaitses tegutsesime võistkondlikult samuti paremini ja tänu sellele saime ka ise rohkem võimalusi rünnakul. Oli rohkem näha sellist võistkonda, keda tahaks meie poolt näha ka valikturniiril. Kindlasti olid need meie jaoks kasulikud mängud ja tüdrukud said aimu, milline tase meid võib oodata valikmängudel,” rääkis jalgpall.ee portaalile koondise peatreener Kaidi Jekimova.

Eesti tänane algkoosseis: 12-Annemai Lutter, 8-Anett joandi, 19-Gretel Tiivel, 4-Sandra Liir, 6-Birgit Pajumäe, 3-Marta Liisa Staalfeldt, 20-Marta Raidna, 9-Anastasija Fjodorova, 15-Karoly Kasuk, 11-Sandra Pärn, 10-Kärt Hüdsi

Oktoobri lõpus ootab U17 koondist ees EM-valikturniir Slovakkias, kus lisaks võõrustajatele on vastasteks ka Soome ja Austria eakaaslased.

Pildil U17 koondise tänane koosseis. Foto: Eesti Jalgpalli Liit