22

06.2019

12:59

Neidude U19 ja U17 koondiseid ootab ees Balti turniir

Tüdrukute U19 ja U17 koondised osalevad järgmisel nädalal Leedus peetaval Balti turniiril.

Koondised kogunevad teisipäeval, 25. juunil eraldi treeninguteks Pärnusse ning seejärel alustatakse sõitu Leedu poole.

Turniiride avamängud peetakse neljapäeval, 27. juunil, kui Eesti noortekoondiste vastased on Leedu eakaaslased. U19 koondis peab oma kohtumise Marijampoles Suduva staadionil, U17 kohtub võõrustajatega Birštonase linnastaadionil. Mõlema mängu avavile kõlab kell 17.00.

Samadel väljakutel on päev hiljem, 28. juunil Eesti koondised vastamisi lätlastega. Kohtumised algavad kell 14.00.

Turniiri viimasel päeval, 29. juunil kohtuvad kell 11.00 Suduva staadionil Läti ja Leedu U17 koondised ning Birštonase linnastaadionil U19 koondised.

Neidude U19 koondise koosseis Balti turniiriks:

Väravavahid
Katriin Saulus (05.07.2003) – Saku Sporting
Jonna Soomets (12.02.2002) – JK Tallinna Kalev

Kaitsjad
Carmen Tiivel (20.10.2001) – Tallinna FC Flora
Marie Saar (25.04.2001) – Pärnu JK (laenul JK Vändra Vaprusest)
Eva-Maria Niit (05.02.2002) – Tartu JK Tammeka
Jaanika Piibar (26.02.2001) – Tartu JK Tammeka
Karmen Piirimaa (02.08.2002) – Põlva FC Lootos
Riin Satsi (16.11.2001) – Saku Sporting (laenul Raplamaa JK-st)
Kreete Õun (25.05.2001) – Tartu JK Tammeka
Alika Malešina (12.08.2001) – Pärnu JK (laenul JK Puumast)
Carmen Elisabeth Loime (18.03.2002) – Nõmme Kalju FC

Poolkaitsjad ja ründajad
Daisy Toim (08.07.2001) – Tartu JK Tammeka
Anette Laureen Linnuste (19.02.2002) – Põlva FC Lootos (laenul Põltsamaa SK Motiivist)
Heidi Melis (27.01.2002) – Nõmme Kalju FC
Paula Maria Mengel (12.04.2001) – Saku Sporting
Kadri Reinik (19.09.2002) – Tabasalu JK U17 (laenul Pärnu JK-st)
Galina Kuusik (08.03.2002) – Pärnu JK (laenul Vändra JK Vaprusest)
Evelyn Šilina (05.04.2001) – Pärnu JK (laenul KSK Štrommist)
Annabel Jäär (03.04.2001) – Saku Sporting
Chrystal King (30.07.2001) – Saku Sporting (laenul Põltsamaa SK Motiivist)
Liisa Merisalu (15.01.2002) – NuPS (FIN)
Tuuli Tasa (12.11.2002) – Tartu JK Tammeka

Peatreener: Richard Barnwell
Abitreener: Pirjo Orn
Väravavahtide treener: Mattias Traublum
Füsioterapeut: Riina Riisik
Videoanalüütik: Egon-Eret Rinaldo
Mänedžer: Raili Ellermaa

Neidude U17 koondise koosseis Balti turniiriks:

Väravavahid
Annemai Lutter (21.12.2004) – Rakvere JK Tarvas
Victoria Vihman (05.08.2004) – FC Kuressaare

Kaitsjad
Gretel Tiivel (26.05.2003) – Tallinna FC Flora
Anett Joandi (04.11.2004) – JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN
Aiki Suits (28.06.2003) – Pärnu JK
Birgit Pajumäe (09.12.2003) – JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (laenul Vändra JK Vaprusest)
Sandra Liir (26.07.2003) – JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN
Søs Maria Kristensen (17.12.2004) – Pärnu JK
Mia Liis Truusa (15.06.2004) – Tallinna FC Levadia

Poolkaitsjad ja ründajad
Kärt Hüdsi (04.09.2003) – Põlva FC Lootos
Anastasija Fjodorova (02.08.2003) – Tallinna FC Ajax
Anna-Liisa Joandi (13.08.2003) – JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN
Merly Käblik (01.03.2003) – Tartu JK Tammeka
Katarina Põldur (02.08.2003) – JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN
Marta Raidna (07.08.2003) – Tallinna FC Flora
Karolin Ulmre (05.05.2003) – Tallinna FC Flora
Sandra Pärn (24.04.2003) – JK Tabasalu
Valeria Liik (19.05.2003) – Tallinna FC Flora
Lisette Liige (13.08.2003) – Paide Linnanaiskond
Anastassija Yakovleva (23.03.2004) – JK Narva Trans

Peatreener: Kaidi Jekimova
Abitreener: Kristiina Møller
Väravavahtide treener: Ats Kutter
Füsioterapeut: Daria Narõškina

Pildil: U17 koondis mai alguses peetud kodusel UEFA Sõprusturniiril. Foto: jalgpall.ee

Peatoetaja

  • LHV

Suurtoetajad

  • Nike
  • A.Le Coq
  • Tele 2
  • Betsafe
  • Rimi

Toetajad

  • ABC Motors
  • Ramirent
  • FIFAA
  • Taisto
  • MyFitness
  • SIS
  • Monton
  • Krausberg

Lennupartner

  • Nordica

Meediapartnerid

  • ERR
  • Õhtuleht
  • Soccernet
  • JALKA

Partnerid

  • UEFA
  • FIFA
  • Kultuuriministeerium
  • EOK
  • Tallinn

Sotsiaalpartnerid

  • SPIN
  • SOS Lasteküla