07

09.2019

19:31

Rannajalgpallikoondis tunnistas Rumeenia nappi paremust

Eesti rannajalgpallikoondis lõpetas Portugalis toimuva Euroliiga superfinaali alagrupifaasi 3:4 kaotusega Rumeeniale.

Eesti läks kohtumist tänu Sander Lepikule juhtima, kuid avakolmandik lõppes siiski 1:1 viigiga. Teisel kolmandikul jäime 1:3 kaotusseisu, kuid Indrek Palmi tabamus viis meid otsustavale kolmandikule vastu kõigest üheväravalises kaotusseisus. Rumeenia suutis kolmandal kolmandikul taas oma eduseisu kahekordistada ja kuigi Edwin Stüf tõi meid viimasel minutil vastasest vaid ühe värava kaugusele, siis tunnistati siiski vastase 3:4 üleolekut.

Avavoorus Aserbaidžaani lisaajal alistanud ja seejärel eile Tšehhile alla jäänud Eestit ootab homme ees kohamäng. Alagrupis neljandaks jäänud Eesti vastane on meie aja järgi kell 11.00 teises alagrupis viimase kohaga leppinud Gruusia. Paari võitja saab B-divisjonis 7. koha.