05

03.2019

21:16

Veebruaris ja märtsi alguses kogunesid U15 koondise kandidaadid

Eesti U15 koondise kandidaadi tulid tänavu kokku neljal korral. Nelja kogunemisega viibis treeningutel kokku 125 mängijat.


Esimene kogunemine oli kahepäevaline, kui noormängijad olid Tallinnas 7. ja 8. märtsil. Järgmine kogunemine toimus 19. veebruaril, mil mitmed kandidaadid said võrrelda oma võimeid Eesti Jalgpalli Liidu Akadeemia mängijatega (U16).

Viimased kaks kogunemist leidsid aset möödunud nädalavahetusel, kui treeningud toimusid EJLi jalgpallihallis nii 2. kui ka 3. märtsil.

U15 koondise peatreener on tänavu Ludvig Tasane, keda abistavad Joonas Ljaš ja väravavahtide treener Mairon Pihor. Meeskonna füsioterapeut on Sten Ütsmüts.

U15 koondisekandidaadid (kutsutute nimekiri):

7.-8. veebruar:
Daniil Pareiko – FCI Levadia
Aleksandr Leets – Lasnamäe FC Ajax
Alexander Kudrasjov – FC Infonet
Matvei Borodin – Vasalemma JK
Klaivert Märtson – FC Flora
Romet Ronk – MRJK
Mihhail Kolobov – TJK Legion
Romet Hütti – TJK Legion
Sten-Marten Zuts – Saku Sporting
Robin Isok – Saku Sporting
Aleksandr Alteberg – Maardu LM
Marko Adamson – Maardu LM
Andre Balta – JK Tallinna Kalev
Karl Oskar Nurk – JK Tallinna Kalev
Kristjan Kriis – Harju JK
Pedro Markvardt – Harju JK
Karel Mustmaa – Harju JK
Osvald Toome – Nõmme Kalju FC
Markus-Erik Põldar – Nõmme Kalju FC
Emir Dikajev – Nõmme Kalju FC
Kermo Koppel – Nõmme Kalju FC
Hans Oliver Vuks – JK Tabasalu
Dimitri Jeppihin – JK Tabasalu
Tristan Pajo – JK Tabasalu
Ken-Tristan Jõelaid – JK Tabasalu
Art Albert Anepaio – JK Tabasalu
Joosep Puu – FC Nõmme United
Gregor Pürg – FC Nõmme United
Egert Õunapuu – FC Nõmme United
Fred Orusalu – FC Nõmme United
Karl-Henrik Kruse – FC Nõmme United
Berg Maidla – FC Nõmme United
Siim Erik Salura – FC Nõmme United
Karl Oskar Korjus – FC Nõmme United
Tristan Vendelin – FC Nõmme United

19. veebruar:
Daniil Pareiko – FCI Levadia
Matvei Borodin – Vasalemma JK
Romet Ronk – Viimsi MRJK
Karel Mustmaa – Harju JK
Tristan Vendelin – FC Nõmme United
Gregor Pürg – FC Nõmme United
Mihhail Kolobov – TJK Legion
Robert Hütti – TJK Legion
Aleksandr Alteberg – Maardu LM
Marko Adamson – Maardu LM
Andre Balta – JK Tallinna Kalev
Karl Oskar Nurk – JK Tallinna Kalev
Markus-Erik Põldar – Nõmme Kalju FC
Kermo Koppel – Nõmme Kalju FC
Hans Oliver Vuks – JK Tabasalu
Dimitri Jepihhin – JK Tabasalu
Ken-Tristan Jõelaid – JK Tabasalu
Art Albert Anepaio – JK Tabasalu

Laupäev, 2. märts:
Mark William Mugra – Tartu FC Santos
Erwin Aardemäe – HJK West Valkoinen 04
Andri Rõõmus – FC Kuressaare
Hanno Valk – Pärnu Jalgpalliklubi
Egert Otsalt – Raasiku FC Joker
Markus Miiter – Pärnu JK Vaprus
Kaspar Aus – Pärnu JK Vaprus
Kaur Vadi – Tartu JK Tammeka
Henri Matias Käblik – Tartu JK Tammeka
Andero Antsov – Tartu JK Tammeka
Janek Mälton – Kiviõli FC Irbis
Alex Boronilštšikov – Kiviõli FC Irbis
Ramaz Kardava – Kiviõli FC Irbis
Riko Eiert – Rakvere JK Tarvas
Henri Matias Eliste – Rakvere JK Tarvas
Markus Põder – Pärnu Kalev SK
Kevin Reimann – Pärnu Kalev SK
Artur Tolli – Pärnu Kalev SK
Joosep Põder – Pärnu Kalev SK
Mathias Villota – Pärnu Kalev SK
Ilja Gornov – Jõhvi FC Phoenix
Denis Rõbalko – Jõhvi FC Phoenix
Andres Vassiljev – Jõhvi FC Phoenix
Reino Urlih – Jõhvi FC Phoenix
Vadim Velikanov – Jõhvi FC Phoenix
Reimo Lõhmus – Jõhvi FC Phoenix
Grigori Mitsuk – Jalgpallikool FC Kalev Sillamäe
Anton Volossatov – Jalgpallikool FC Kalev Sillamäe
Danil Fjodorov – Jalgpallikool FC Kalev Sillamäe
Roman Bažkov – Jalgpallikool FC Kalev Sillamäe
Ilja Ossipov – Jalgpallikool FC Kalev Sillamäe
Maksim Goncharov – Jalgpallikool FC Kalev Sillamäe
Yaroslav Cherkasov – Jalgpallikool FC Kalev Sillamäe
Nikita Kanev – Jalgpallikool FC Kalev Sillamäe

Pühapäev, 3. märts:
Andrei Sarantšin – FC Ajax Tallinn
Markus Ivask – JK Tallinna Kalev Jüri
Välek Altnurme – FC Nõmme United
Tauri Hanvere – FC Nõmme United
Oliver Saame – FC Nõmme United
Erki Haljasmäe – FC Nõmme United
Jan Sebastian Tammekun – FC Nõmme United
Rudolf Aun – JK Tallinna Kalev
Bruno Vain – JK Tallinna Kalev
Sten Luht – JK Tallinna Kalev
Rasmus Remy Kasela – JK Tallinna Kalev
Taavi Jürisoo – JK Tallinna Kalev
Aleks Gross – JK Tallinna Kalev
Tanel Darius Leis – JK Tallinna Kalev
Karl Johannes Teetlaus – JK Tallinna Kalev
Oliver Polli – JK Tallinna Kalev
Otto Richard Habicht – JK Tallinna Kalev
Mattias Grutop – JK Tallinna Kalev
Kristjan Kaisel – JK Tallinna Kalev
Eerik Aun – JK Tallinna Kalev
Kristofer Käit – JK Tallinna Kalev
Marcus Koitjärv – JK Tallinna Kalev
Richard Laidvee – JK Tallinna Kalev
Albert Voronov – JK Tallinna Kalev
Raian Riisna – JK Tallinna Kalev
Daniel Gross – JK Tallinna Kalev
Robin Kuks – JK Tallinna Kalev

Peatoetaja

  • LHV

Suurtoetajad

  • Nike
  • A.Le Coq
  • Tele 2
  • Betsafe
  • Rimi

Toetajad

  • ABC Motors
  • Ramirent
  • FIFAA
  • Taisto
  • MyFitness
  • SIS
  • Monton
  • Krausberg

Lennupartner

  • Nordica

Meediapartnerid

  • ERR
  • Õhtuleht
  • Soccernet
  • JALKA

Partnerid

  • UEFA
  • FIFA
  • Kultuuriministeerium
  • EOK
  • Tallinn

Sotsiaalpartnerid

  • SPIN
  • SOS Lasteküla