24

03.2018

21:37

Eesti U19 koondis võõrustas täna EJLi jalgpallihallis maavõistluses Leedu eakaaslaseid. Kohtumise võitsid külalised tulemusega 2:3.

Leedu haarjas juhtohjad avapoolaja viimasel minutil, kui täpne oli Dominyk Kodz.

Mängu saatuse otsustas teise poolaja lõpp, kui kaheksa minutiga löödi lausa neli väravat! Esmalt suutis 74. minutil Alex Matthias Tamm mänguseisu viigistada 1:1-le, kuid Darius Zubauskase värav vaid minut hiljem viis külalised taas ette. Eesti viigistas 79. minutil Leedu omaväravast, kuid Kodzi päeva teine värav 82. minutil andis 3:2 võidu külalistele.

Mängu protokolli saab vaadata SIIT

Teistkordselt lähevad kaks noortekoondist jalgpallihallis vastamisi esmaspäeval, 26. märtsil kell 12.30. Pilet maksab kaks eurot. Pääsmed on eelmüügis Piletilevis, samuti saab pileti kohapeal osta sularahas. Tasuta pääsevad mängule 2012. aastal ja hiljem sündinud.

Fotod: Catherine Kõrtsmik