11

02.2019

16:07

Nädala keskel koguneb U18 koondis

Sel nädalal teeb treeningkogunemise Eesti U18 koondis, keda juhendab tänavu Martin Klasen. Esimesest laagrist võtab osa 28 mängijat.


Koondis tuleb kokku homme, 12. veebruaril kell 11.45 A. Le Coq Arenal. Meeskond veedab Tallinnas koos kolm päeva ning laager kulmineerub treeningmänguga U19 koondise vastu neljapäeval, 14. veebruaril kell 12.00.

Kogunemisest ei saa osa võtta Kristjan Stüff ja Artur Karjagin.

Eesti U18 koondis:

Väravavahid
Martin Tilk (06.01.2002) – Raplamaa JK
Ronald Juksar (30.06.2002) – JK Tabasalu
Holger Õun (03.09.2002) – Tallinna FC Flora (laenul FC Nõmme Unitedist)

Kaitsjad
Erik Kruglov (09.02.2002) – Kohtla-Järve JK Järve
Alfred Tammiksaar (09.11.2002) – Tartu JK Tammeka
Ats Toomsalu (17.08.2002) – Tartu JK Tammeka
Denni Grintšenko (10.05.2002) – Tallinna FC Levadia
Nikita Ustritski (07.02.2002) – Tallinna FC Flora
Ronald Matvienko (01.10.2002) – JK Tallinna Kalev
Kevin Metso (18.12.2002) – Paide Linnameeskond
Kristo Hussar (28.06.2002) – Tabasalu JK
Karlis Karro (03.06.2002) – Võru FC Helios
Andres Järve (21.05.2002) – Tallinna FC Levadia

Poolkaitsjad ja ründajad
Ahto Liivamäe (22.04.2002) – Tallinna FC Flora (laenul Raplamaa JK-st)
Daniel Aganitš (08.03.2002) – Jõgeva SK Noorus-96
Lars-Indrek Aigro (30.08.2002) – FC Nõmme United
Deivid Andreas (06.01.2002) – СF Reus Deportiu (ESP)
Robert Hindriksoo (09.03.2002) – Tartu JK Tammeka (laenul FC Santosest)
Jaagup Luts (20.03.2002) – Paide Linnameeskond
Tanel Tammik (14.06.2002) – Tartu JK Tammeka
Karl Tammeorg (27.03.2002) – Tartu JK Tammeka (laenul FC Elvast)
Mark Petrov (03.04.2002) – JK Tallinna Kalev
Nikita Mihhailov (20.06.2002) – JK Narva Trans
Andreas Tiits (05.04.2002) – Nõmme Kalju FC
Carl Robert Mägimets (10.02.2002) – Tartu JK Tammeka
Ivan Timofejev (16.06.2002) – Tallinna FC Flora (laenul TJK Legionist)
Patrick Genro Veelma (15.04.2002) – Tartu JK Tammeka
Aleksander Iljin (05.09.2002) – Tallinna FC Flora (laenul Merkuur-Juuniorist)

Peatreener: Martin Klasen
Abitreener: Alo Bärengrub
Väravavahtide treener Ruslan Mironov
Füsioterapeut: Raiko Karpov
Mänedžer: Ljubov Lobõševa

Pildil Andreas Tiits
Foto: Jana Pipar/EJL

Peasponsor

  • LHV

Suurtoetajad

  • Nike
  • A.Le Coq
  • Tele 2
  • Betsafe
  • Rimi

Toetajad

  • ABC Motors
  • Ramirent
  • FIFAA
  • Taisto
  • MyFitness
  • SIS
  • Baltman
  • Krausberg

Lennupartner

  • Nordica

Meediapartnerid

  • ERR
  • Õhtuleht
  • Soccernet

Partnerid

  • UEFA
  • FIFA
  • Kultuuriministeerium
  • EOK
  • Tallinn

Sotsiaalpartnerid

  • SPIN
  • SOS Lasteküla