13

10.2019

17:55

U18 koondis tunnistas teise poolaja väravatest Gruusia paremust (lisatud kommentaar)

Eesti U18 koondis kohtus täna Tbilisis Gruusia eakaaslastega. Väravateta lõppenud avapoolaja järel tunnistati lõpuks kodumeeskonna 3:0 paremust.

Vastased läksid kohtumist juhtima 56. minutil. Võõrustajad kahekordistasid oma eduseisu 77. minutil ja viimane värav sündis kohtumise viimasel minutil.

“Tahaksin väga öelda, et tulemus ei peegeldanud mängupilti ja väärisime enamat, kuid see ei oleks kahjuks õige. Vastaste poolt pakutud intensiivsus oli meie poistele eile liiast ning esimese tunniga kulutati tohutult ressursse kaitsetegevusele. Peame suutma isegi kehvades tingimustes ise natukenegi pall hoida, kuna vastasel korral jõud lihtsalt raugeb kohtumiste lõppfaasis. Mul on hea meel, et saime aasta lõpetuseks ikkagi rahvusvahelise mängu ka, see on meie jaoks esimeseks adekvaatseks verstapostiks, millega ennast võrrelda. Siit on hea hakata järeldusi tegema ja samm-sammult puudusi likvideerima. Teiseks mänguks on planeeritud küll väga palju vahetusi, kuid tahame sellegi poolest palliga mängus mõned korrektuurid teha ja anname kindlasti endast parima, et tulemus oleks positiivsem ja vastaste võrk sahiseks,” sõnas noortekoondise peatreener Martin Klasen.

Jalgpalliliit avaldab protokolli esimesel võimalusel.

Kaks meeskonda lähevad Tbilisis taas vastamisi teisipäeval, 15. oktoobril Eesti aja järgi kell 14.00 Basa treeningkeskuses.