19

09.2019

15:11

Reedel algab Lõuna-Eestis kõrgetasemeline U17 turniir

Eesti võõrustab homme Lõuna-Eestis algavat kõrgetasemelist U17 koondiste turniiri, kus lisaks võõrustajatele osalevad Hispaania, Portugal ja Sloveenia.


Turniri avamatšis lähevad reedel kell 16.00 Võrus vastamisi Hispaania ja Sloveenia ning kell 19.00 pannakse pall mängu Tartu Tamme staadionil, kus Eesti vastaseks on avavoorus Portugal.

Kõrgetasemeline võistlus toob Tartus, Võrus, Viljandis ja Otepääl 20.-24. septembrini väljakutele lisaks meie paremikule ka mitme Euroopa tippklubi noormängijad. Teiste seas on esindatud FC Barcelona, Sevilla, Madridi Reali, Madridi Atletico, FC Porto, Lissaboni Sportingu, Benfica ja RB Leipzigi akadeemiates pallivad noored.

Turniiri passid on hinnaga 5 eurot müügil Piletilevis. Kohapealt saab ühe kohtumise pileti osta 3 euroga (sularahas). LHV Jalgpallikaardi või Jalgpallihaigla liikmekaardi esitamisel ning 2013. aastal ja hiljem sündinutele on sissepääs tasuta.

Turniiril osalevad mängijad sünniaastaga 2003 ja nooremad. Järgmisel aastal võõrustab Eesti sama vanuseklassi EM-finaalturniiri, mis leiab aset 21. maist 6. juunini.

UEFA U17 sõprusturniiri ajakava:
20. september kell 16.00 Hispaania - Sloveenia, Võru Spordikeskuse staadion
20. september kell 19.00 Portugal - Eesti, Tartu Tamme staadion
22. september kell 14.00 Portugal - Hispaania, Viljandi linnastaadion
22. september kell 17.00 Eesti - Sloveenia, Tehvandi staadion
24. september kell 14.00 Sloveenia - Portugal, Võru Spordikeskuse staadion
24. september kell 17.00 Hispaania - Eesti, Tartu Tamme staadion

Eesti kohtumisi näeb otsepildis Soccernet.ee vahendusel, Portugal - Hispaania ning Sloveenia - Portugal mängudest näitab otsepilti jalgpall.ee.

Eesti U17 koondis:

Väravavahid
1 Maico Rimmel (23.09.2003) – JK Tallinna Kalev (laenul Spartast)
12 Georg Mattias Lagus (03.03.2003) – FC Nõmme United

Kaitsjad
3 Maksim Paskotši (19.01.2003) – Tallinna FC Flora
4 Rasmus Kallas (18.11.2003) – Paide Linnameeskond
5 Aleksandr Nikolajev (23.06.2003) – Tallinna JK Legion
13 Martin Vetkal (21.02.2004) – JK Tallinna Kalev
14 Sander Alex Liit (11.04.2003) – FC Nõmme United
15 Erko Jonne Tõugjas (05.07.2003) – FC Nõmme United
16 Daniil Sõtsugov (15.01.2003) – JK Tallinna Kalev

Poolkaitsjad ja ründajad
6 Karl Gustav Kokka (18.02.2003) – FC Nõmme United
7 Daniil Tarassenkov (25.02.2003) – Tallinna JK Legion
8 Andrei Smirnov (28.06.2003) – Tallinna JK Legion
9 Aleksandr Šapovalov (28.03.2003) – SC Freiburg (GER)
10 Nikita Ivanov (16.08.2003) – Tallinna JK Legion
11 Danil Kuraksin (04.04.2003) – Tallinna FC Flora
17 Sten Jakob Viidas (24.02.2003) – JK Tabasalu
18 Tristan Toomas Teeväli (19.05.2003) – JK Tallinna Kalev
19 Taaniel Usta (17.02.2003) – KTP (FIN)
21 Rocco Robert Shein (14.07.2003) – Tallinna FC Flora
23 Richard Tohver (15.02.2003) – Kohtla-Järve JK Järve

Peatreener: Norbert Hurt
Abitreenerid: Andres Oper, Mikhail Artyukhov
Väravavahtide treener: Andrus Lukjanov
Füüsilise ettevalmistuse treener: Raiko Kokmann
Spordipsühholoogia konsultant: Laur Nurkse
Füsioterapeut: Margus Parts
Mänedžer: Even Laanemaa

Hispaania U17 koondis:

Väravavahid
1 Adrian Gonzalez (10.06.2003) – Sevilla
13 Aitor Fraga (12.03.2003) – Real Sociedad

Kaitsjad
2 Miquel Juanola (04.03.2003) – Barcelona
3 Alejandro Balde (18.10.2003) – Barcelona
4 Ruben Iranzo (14.03.2003) – Valencia
5 Adrian Granado (27.07.2003) – Atletico Madrid
12 Diego Almeida (12.02.2004) – Barcelona
15 David Ruiz (17.04.2003) - Valencia
18 Adrian Corral (05.01.2003) – Atletico Madrileno

Poolkaitsjad ja ründajad
6 Nestor Lucas (05.01.2003) – Real Madrid
7 Miguel Rodriguez (29.04.2003) – Celta de Vigo
8 Rodrigo Alonso (04.01.2003) – Villareal
9 Israel Salazar (10.05.2003) – Real Madrid
10 Bruno Iglesias (01.05.2003) – Real Madrid
11 Nico Serrano (16.01.2003) – Athletic
14 Marc Casado (14.09.2003) – Barcelona
16 Javier Serrano (05.03.2003) – Atletico Madrileno
17 Hugo Novoa (24.01.2003) – Leipzig
19 Alejandro Jimenez (21.09.2003) - Villareal
20 Carlos Alvarez (06.08.2003) - Sevilla

Peatreener: David Gordo
Abitreener: Julen Guerrero
Väravavahtide treener: Miguel Angel Espana
Kehalise ettevalmistuse treener: Carlos Cruz
Arst: Alberto Gonzalez
Füsioterapeudid: Angel Ruiz, Javier Avila

Sloveenia U17 koondis:

Väravavahid
Jaka Grilj Miletič Jaka (22.06.2003) – Olimpija
Rok Bržan (23.11.2003) – Domžale

Kaitsjad
Rok Ljutič (20.07.2003) – Gorica
Mark Gomizelj Mark (15.03.2003) – Gorica
Žiga Podgornik (29.05.2003) – Gorica
Žiga Slaviček Žiga (01.08.2003) – Bravo
Žiga Žiberna (30.05.2003) – Domžale
Domen Zajšek (06.04.2003) – Maribor Branik
Marcel Ratnik Marcel (23.12.2003) – Olimpija

Poolkaitsjad ja ründajad
Luka Baruca (09.01.2003) – Gorica
Tjaš Begić (30.06.2003) – Gorica
Jan Križ (09.07.2003) – Ilirija 1911
Žan Jevšenak (15.05.2003) – Bravo
Nick Perc (27.05.2003) – Domžale
Nejc Medved (24.02.2003) – Maribor Branik
Arijan Djelovci (01.03.2003) – Maribor Branik
Nejc Ajhmajer (22.04.2003) – Maribor Branik
Alexander Popotnik (27.04.2003) – Österlen FF
Haris Sadiković (14.03.2003) – Olimpija
Jaroš Čadež (27.02.2003) – NK Triglav Kranj

Peatreener: Anton Žlogar
Abitreenerid: Vanja Starčevič, Agron Šalja
Väravavahtide treener: Andrej Kračman
Arst: Davor Mihajlik
Füsioterapeudid: Domagoj Šutalo
Varustaja: Andrej Lovrič

Portugali U17 koondis:

Väravavahid
1 Valentino Rodrigues (18.03.2003) – FC Nantes
12 Vasco Gaspar (26.05.2003) – Sporting

Kaitsjad
2 André Ferreira (08.04.2003) – Braga
3 David Vinhas (28.03.2003) – Porto
4 Antnóio Silva (30.10.2003) – Benfica
5 Guilherme Montóia (14.09.2003) – Benfica
13 Rafael Lopes (25.02.2003) – Sporting
14 Marco Torres (18.02.2003) – Nancy
15 Leandro Dias (02.04.2003) – Porto

Poolkaitsjad ja ründajad
6 Tiago Antunes (02.01.2003) – Porto
7 André Goncalves (16.05.2003) – Sporting
8 Diogo Abreu (04.01.2003) – Porto
9 Joáo Resende (26.03.2003) – Benfica
10 Vasco Sousa (03.04.2003) – Porto
11 Rodrigo Gomes (07.07.2003) – Braga
16 Gustavo Mendonca (11.03.2003) - Benfica
17 Joáo Tomé (12.02.2003) – Benfica
18 Martim Neto (14.01.2003) – Benfica
19 Herculano Nabian (25.01.2003) – Vitória
20 Matchói Djaló (10.04.2003) – Pacos Ferreira

Peatreener: José Guilherme
Abitreener: José Lima
Väravavahtide treener: Silvino Morais
Arst: José Pedro Gomes
Füsioterapeudid: Jorge Santos, Nuno Esteves
Delegatsiooni juht: Carlos Coutada
Noortetiimide koordinaator: Joaquim Milheiro
Varustaja: Francisco Nogueira
Videoanalüütik: Ivo Silva
Administraator: Pedro Ratinho

Foto: Jana Pipar/Jalgpall.ee

Peatoetaja

  • LHV

Suurtoetajad

  • Nike
  • A.Le Coq
  • Tele 2
  • Betsafe
  • Rimi

Toetajad

  • ABC Motors
  • Ramirent
  • FIFAA
  • Taisto
  • MyFitness
  • SIS
  • Monton
  • Krausberg

Lennupartner

  • Nordica

Meediapartnerid

  • ERR
  • Õhtuleht
  • Soccernet
  • JALKA

Partnerid

  • UEFA
  • FIFA
  • Kultuuriministeerium
  • EOK
  • Tallinn

Sotsiaalpartnerid

  • SPIN
  • SOS Lasteküla