30

06.2019

15:36

VIDEO | U17 koondis viigistas Leeduga

Eesti U17 koondis võõrustas Lõuna-Eestis toimuval Balti turniiril Tartus Leedut. Pärast kaotusseisu jäämist tuli Eesti mängu tagasi ja viigistas 1:1.

Mängu avaväravaks olnud Leedu tabamus sündis penaltist. Kuigi väravavaht Maico Rimmel oli väga lähedal tõrjele, siis suutis penalti siiski 69. minutil realiseerida Gustas Jarusevicius. Eesti jätkas ründamist ning mõned minutid hiljem tabas vahetusest sekkunud Nikita Ivanov tugeva kauglöögiga latti. Eesti suutis mänguseisu viigistada 75. minutil, mil Karl Gustav Kokka karistuslöögi suunas peaga väravasse Rasmus Kallas.

Noortekoondise peatreener Norbert Hurt ütles pärast kohtumise lõppu Soccernet.ee otseülekandes, et koondis mängis täna meeskondlikumalt kui eile. „Kripeldama jäid siiski detailid ja päris rahul olla ei saa. Peame rohkem liikuma, palli küsima ja aktiivsemad olema,“ sõnas ta.

Eesti alustas täna mängu 11 värske mängijaga, kes eile algkoosseisu ei kuulunud. „Suures pildis olen mängijatega rahul. Sellistel turniiridel tahame näha kõiki mängijaid, mängisime kaks päeva järjest ja ei näinud mõtet riskida. Esimene poolaeg hoiti taga korras, mis oli üks eesmärkidest, ja nad julgesid palliga rohkem mängida,“ lisas peatreener.

Tänases teises kohtumises lähevad vastamisi eile kolm punkti teeninud Soome ja Läti. Kohtumise avavile kõlab Võru linnastaadionil kell 17.00. Pärast homset puhkepäeva lähevad 2. juulil vastamisi Eesti – Läti (Võrus) ning Leedu – Soome (Tartus). Mõlemad mängud algavad kell 13.00. Eesti kohtumisi näeb otsepildis Soccernet.ee vahendusel. Infot pääsmete kohta leiab Piletilevist.

Tänane Eesti - Leedu mäng on järelvaadatav Soccernet.ee portaalist.