11

09.2020

22:22

Järgmisel nädalal kogunevad U16 vanuseklassi koondislased

Järgmisel nädalal kogunevad A. Le Coq Arenal U16 ja U16 II koondised.


U16 koondisel oli septembrikuusse planeeritud ka maavõistlused, kuid seonduvalt Covid-19 pandeemiaga otsustasid külalised sel korral mängudest loobuda.

U16 koondis koguneb teisipäeval, 15. septembril kell 10 A. Le Coq Arenal ja treenib hommikul ning pärastlõunal TNTK staadionil. U16 II koondise kogunemine leiab aset 17. septembril ning päevaplaan on samasugune.

Eesti U16 koondis (15. september):

Väravavahid
Gregor Pürg (07.12.2005) – FC Nõmme United
Daniil Pareiko (11.03.2005) – Tallinna FC Levadia

Kaitsjad
Alex Boronilštšikov (10.10.2005) – Kiviõli FC Irbis
Daaniel Kond (06.09.2005) – Tallinna FC Levadia
Mihhail Kolobov (02.03.2005) – TJK Legion
Robin Palmar (18.01.2005) – Rakvere JK Tarvas
Välek Altnurme (05.04.2005) – FC Nõmme United
Aleksandr Alteberg (02.06.2005) – Maardu Linnameeskond
Mihkel Sepp (17.02.2005) – Tartu JK Tammeka
Ramaz Kardava (03.09.2005) – Kiviõli FC Irbis

Poolkaitsjad ja ründajad
Sander Soo (14.01.2005) – Paide Linnameeskond
Mark William Mugra (28.01.2005) – Tartu FC Santos
Oskar Hõim (01.07.2005) – JK Tabasalu
Tristan Pajo (19.11.2005) – JK Tabasalu
Joosep Põder (31.05.2005) – JK Tabasalu
Karel Mustmaa (08.08.2005) – Harju JK
Kristjan Kriis (16.03.2005) – Harju JK
Kristofer Käit (04.04.2005) – JK Tallinna Kalev (laenul JK Loolt)
Egert Õunapuu (30.04.2005) – FC Nõmme United
Tristan Vendelin (29.04.2005) – FC Nõmme United
Oskar Mägi (20.06.2005) – Viimsi MRJK
Sander Lepik (22.05.2005) – Tartu JK Tammeka

Eesti U16 II koondis (17. september):

Väravavahid
Andero Antsov (23.02.2005) – Tartu JK Tammeka
Rihard Meesit (16.10.2005) – Tallinna JK Augur

Kaitsjad
Riko Eiert (19.05.2005) – Rakvere JK Tarvas
Henri Raaper (04.03.2005) – JK Tabasalu
Grigori Mitšuk (09.04.2005) – FC Sillamäe Kalev
Anton Volossatov (11.03.2005) – FC Sillamäe Kalev
Laurits Õunpuu (10.08.2005) – Tartu JK Tammeka
Andri Rõõmus (09.04.2005) – FC Kuressaare
Kaspar Krill (15.04.2005) – Harju JK
Daniel Gross (23.09.2005) – JK Tallinna Kalev
Tauri Hanvere (28.06.2005) – FC Nõmme United

Poolkaitsjad ja ründajad
Karl Oskar Korjus (01.08.2005) – FC Nõmme United
Roland Pakaste (11.08.2005) – Rakvere JK Tarvas
Alex Dunitš (28.12.2005) – FCI Tallinn
Ander Sikk (17.11.2005) – Tallinna FC Levadia
Robert Gregor Laud (09.10.2005) – Tallinna JK Augur
Kaur Vadi (02.02.2005) – Tartu JK Tammeka
Karl-Henrik Kruse (09.08.2005) – FC Nõmme United
Roman Bažkov (03.09.2005) – FC Sillamäe Kalev
Robin Isok (04.05.2005) – Saku Sporting
Oliver Vaks (04.05.2005) – Viimsi MRJK
Sten Luht (02.03.2005) – JK Tallinna Kalev
Bruno Vain (15.09.2005) – JK Tallinna Kalev
Matvei Borodin (10.06.2005) – Maardu Linnameeskond

Peatreener: Jan Harend
Abitreener: Joonas Ljaš
Väravavahtide: Ats Kutter
Kehalise ettevalmistuse treener: Karel Kübar
Mänedžer: Merily Toom

Pildil noortekoondis möödunud aasta UEFA Sõprusturniiril

Peatoetaja

  • LHV

Suurtoetajad

  • Nike
  • A.Le Coq
  • Tele 2
  • Coolbet
  • Rimi

Toetajad

  • ABC Motors
  • Ramirent
  • FIFAA
  • Taisto
  • MyFitness
  • SIS
  • Monton
  • Krausberg

Lennupartner

  • Nordica

Meediapartnerid

  • ERR
  • Õhtuleht
  • Soccernet
  • JALKA

Partnerid

  • UEFA
  • FIFA
  • Kultuuriministeerium
  • EOK
  • Tallinn

Sotsiaalpartnerid

  • SPIN
  • SOS Lasteküla