27

02.2020

Sel nädalal on Tallinnas U16 koondise kandidaadid

Sel teisipäeval kogunes Tallinnas U16 II koondis. Vanuseklassi I koondis tuleb kokku A. Le Coq Arenal reedel, 28. veebruaril kell 11.00.


U16 koondise juhendajaks on Jan Harend, abitreeneriks Joonas Ljaš ja väravavahtide treeneriks Ats Kutter. Noortekoondise kehalise ettevalmistuse treener on Karel Kübar ning mänedžeriks Merily Toom.

U16 koondises mängivad tänavu mängijad sünniaastaga 2005 ja nooremad.

Erinevatel põhjustel jäid aasta esimesest kogunemisest eemale Karel Mustmaa, Kristjan Kiis, Robin Isok, Kristofer Käit, Mihhail Kolobov, Egert Õunapuu, Pavel Lantov, Klaivert Märtson, Richard Meesit, Raian Riisa ja Oliver Vaks.

Eesti U16 koondis (28. veebruar):

Väravavahid
Gregor Pürg (07.12.2005) – FC Nõmme United
Daniil Pareiko (11.03.2005) – Tallinna FC Levadia
Andero Antsov (23.02.2005) – Tartu JK Tammeka

Kaitsjad
Riko Eiert (19.05.2005) – Rakvere JK Tarvas
Välek Altnurme (05.04.2005) – FC Nõmme United
Oliver Saame (28.01.2005) – FC Nõmme United
Ramaz Kardava (03.09.2005) – Kiviõli FC Irbis
Aleksandr Alteberg (02.06.2005) – Maardu Linnameeskond
Robin Kalmar (18.01.2005) – Rakvere JK Tarvas
Sevastyan Ehin (05.01.2005) – Tallinna FC Levadia
Laurits Õunpuu (10.08.2005) – Tartu JK Tammeka

Poolkaitsjad ja ründajad
Karl-Henrik Kruse (09.08.2005) – FC Nõmme United
Dimitri Jepihhin (28.10.2005) – FC Nõmme United
Kristjan Kari (19.01.2005) – Rakvere JK Tarvas
Emir Dikajev (27.03.2005) – Nõmme Kalju FC
Sander Soo (14.01.2005) – Paide Linnameeskond
Roman Bažkov (03.09.2005) – FC Sillamäe Kalev
Oskar Hõim (01.07.2005) – JK Tabasalu
Tristan Pajo (19.11.2005) – JK Tabasalu
Romeo Aan (20.01.2005) – Tallinna FC Levadia
Henri Matias Eliste (15.09.2005) – Rakvere JK Tarvas
Pedro Markvardt (19.06.2005) – Harju JK
Joosep Põder (31.05.2005) – Pärnu SS Kalev

Eesti U16 II koondis (25. veebruar):

Väravavahid
Nikita Kanev (25.03.2005) – FC Sillamäe Kalev
Aron Allik (12.04.2005) – Harju JK
Sten Maripuu (14.07.2005) – Tallinna FC Levadia
Sander Lepp (29.06.2005) – Tallinna FC Flora

Kaitsjad
Riko Eiert (19.05.2005) – Rakvere JK Tarvas
Henri Raaper (04.03.2005) – JK Tabasalu
Daaniel Kond (06.09.2005) – Tallinna FC Levadia
Grigori Mitsuk (09.04.2005) – FC Sillamäe Kalev
Anton Volossatov (11.03.2005) – FC Sillamäe Kalev
Sten-Evert Paavel (03.09.2005) – FC Elva
Alex Boronilštšikov (10.10.2005) – Kiviõli FC Irbis
Mihkel Sepp (17.02.2005) – Tartu JK Tammeka

Poolkaitsjad ja ründajad
Henri Käblik (19.04.2005) – Tartu JK Tammeka
Karl Oskar Korjus (01.08.2005) – FC Nõmme United
Tristan Vendelin (29.04.2005) – FC Nõmme United
Roland Pakaste (11.08.2005) – Rakvere JK Tarvas
Sten-Marten Zuts (10.07.2005) – Saku Sporting
Alex Dunitš (28.12.2005) – FCI Tallinn
Ander Sikk (17.11.2005) – Tallinna FC Levadia
Robert Gregor Laud (09.10.2005) – Tallinna JK Augur
Kaur Vadi (02.02.2005) – Tartu JK Tammeka
Oskar Mägi (20.06.2005) – Viimsi MRJK
Joonas Tohert (07.03.2005) – Saku Sporting
Maario Punder (24.08.2005) – FC Elva

Foto: Jalgpall.ee

 

Peatoetaja

  • LHV

Suurtoetajad

  • Nike
  • A.Le Coq
  • Tele 2
  • Coolbet
  • Rimi

Toetajad

  • ABC Motors
  • Ramirent
  • FIFAA
  • Taisto
  • MyFitness
  • SIS
  • Monton
  • Krausberg

Lennupartner

  • Nordica

Meediapartnerid

  • ERR
  • Õhtuleht
  • Soccernet
  • JALKA

Partnerid

  • UEFA
  • FIFA
  • Kultuuriministeerium
  • EOK
  • Tallinn

Sotsiaalpartnerid

  • SPIN
  • SOS Lasteküla