01

08.2018

10:16

U16 II alistus treeningmängus napilt Flora U19 meeskonnale

Eile kulmineerus U16 II koondise treeningkogunemine Esiliiga B-s mängiva FC Flora U19 meeskonna vastu, kus noortekoondis pidid tunnistama vastaste 1:0 paremust.

Floral oli võimalus kohtumist juhtima minna juba kolmandal minutil, kuid Tormi Ohtla jättis penalti realiseerimata. Mängu ainuke värav sündis 24. minutil, kui täpne oli Ivan Timofejev.

Kokku käis noortekoondise eest väljakul 22 mängijat, kui teiseks poolajaks vahetati välja terve koosseis.

Eesti U16 II koondis: 1-Miikael Johann Raassalu, 2-Karl Läänelaid, 3-Sander Alex Liit, 4-Andreas Kiivit, 5-Taavi Kala, 6-Rene Busch, 7-Kaspar Rõõmussaar, 8-Karl Gustav Kokka, 9-Martin Valkiainen, 10-Luukas Aeg Arbeiter, 11-Oskar Klippberg
Vahetuses: 12-Maico Rimmel, 13-Valter Pärn, 14-Aleksandr Nikolajev, 15-Daniil Tarassenkov, 16-Jevgeni Kuprikov, 17-Aleksander Ojamets, 18-Marten Henrik Kelement, 19-Nikita Vassiljev, 20-Jakob Tamberg, 21-Marcus Agarmaa, 22-Karl Volkovskis, 23-Oskar Jõgi
Peatreener: Norbert Hurt, abitreener: Sander Post, väravavahtide treener: Andrus Lukjanov, füsioterapeut: Margus Parts, füüsilise ettevalmistuse treener: Raiko Kokmann

Tallinna FC Flora U19: 60-Evert Grünvald (41. Kevin Krünvald), 80-Tormi Ohtla (57. Hendrik Saliste), 3-Kaur Kennet Karjane (41. Oskar Mihkel Kalmus), 6-Mathias Palts (57. Artur Lukki), 10-Arthur Jeršov, 42-Artjom Jermatšenko, 72-Aleksander Iljin (57. Filipp Drabinko), 11-Nikita Balanenkov, 18-Ivan Timofejev, 4-Nikita Ustritski, 27-Igor Ustritski (57. Deniss Drabinko)
Vahetuses: 77-Deniss Drabinko, 88-Filipp Drabinko, 25-Hendrik Saliste, 33-Gerd Eston Sepp, 20-Artur Lukki, 1-Kevin Krünvald, 8-Oskar Mihkel Kalmus
Peatreener: Afsin Dalgiç, treener: Urmas Rajaver

Kohtunikud: Jakob Tjurlik, Luisa Klaar, Terke Kram