02

10.2018

10:00

U16 koondis mängib kaks korda Põhja-Iirimaaga

Eesti U16 koondis peab Tallinnas kuue päeva jooksul kaks maavõistlust, kui meie vastaseks on Põhja-Iirimaa noortekoondis.


Esimene vastasseis leiab aset pühapäeval, 7. oktoobril kell 13 ning teine kohtumine kaks päeva hiljem, 9. oktoobril kell 15. Mõlemad maavõistlused toimuvad EJLi TNTK väljakul.

Esimese mängu kohtunik on Jagnar Jakobson, keda abistavad Marto Kiisk ja Timo Sujev. Neljapäevase maavõistluse kohtunik on Tanel Üprus, abikohtunikeks Simmo Tõnisson ja Rein Väin.

Piletid on saadaval (sularahas) kohapeal hinnaga 3 eurot. LHV Jalgpallikaardi või Jalgpallihaigla liikmekaardi esitamisel ning 2012. aastal ja hiljem sündinutele sissepääs tasuta.

Eesti U16 koondis

Väravavahid
Kaupo Kruusmäe (12.01.2004) – Viljandi JK Tulevik
Georg Mattias Lagus (03.03.2003) – FC Nõmme United
Kaur Kivila (22.11.2003) – Tartu FC Santos

Kaitsjad
Martin Vetkal (21.02.2004) – JK Tallinna Kalev
Rasmus Kallas (18.11.2003) – Paide Linnameeskond
Erko Jonne Tõugjas (05.07.2003) – FC Nõmme United
Maksim Paškotsi (19.01.2003) – Tallinna FC Flora
Tristan Toomas Teeväli (19.05.2003) – JK Tallinna Kalev
Daniil Sõtsugov (15.01.2003) – JK Tallinna Kalev
Karl Läänelaid (07.07.2003) – Tartu JK Tammeka
Frank Andrew Annion (17.06.2003) – JK Tabasalu
Aleksandr Nikolajev (23.06.2003) – Tallinna JK Legion
Sander Alex Liit (11.04.2003) – FC Nõmme United

Poolkaitsjad ja ründajad
Richard Tohver (15.02.2003) – Kohtla-Järve JK Järve
Gregor Lehtmets (15.01.2004) – Viimsi MRJK 
Rocco Robert Shein (14.07.2003) – Tallinna FC Flora
Andrei Smirnov (28.06.2003) – Tallinna JK Legion
Daniil Kuraksin (04.04.2003) – Tallinna FC Flora
Karl Gustav Kokka (18.02.2003) – FC Nõmme United
Nikita Ivanov (16.08.2003) – Tallinna JK Legion
Daniil Tarassenkov (25.02.2003) – Tallinna JK Legion
Robin Kaljumäe (21.09.2003) – Raplamaa JK
Taaniel Usta (17.02.2003) – Harju JK
Andreas Kiivit (05.07.2003) – FC Elva
Romet Kaupmees (08.03.2004) – JK Tallinna Kalev

Peatreener: Norbert Hurt
Abitreener: Sander Post
Treener: Andres Oper
Treener: Mihhail Artjuhhov
Väravavahtide treener: Andrus Lukjanov
Füsioterapeut: Margus Parts
Kehalise ettevalmistuse treener: Raiko Kokmann
Spordipsühholoogia konsultant: Laur Nurkse
Mänedžer: Even Laanemaa

Peasponsor

  • LHV

Suurtoetajad

  • Nike
  • A.Le Coq
  • Tele 2
  • Betsafe
  • Rimi

Toetajad

  • ABC Motors
  • Ramirent
  • FIFAA
  • Taisto
  • MyFitness
  • SIS
  • Baltman
  • Krausberg

Lennupartner

  • Nordica

Meediapartnerid

  • ERR
  • Õhtuleht
  • Soccernet

Partnerid

  • UEFA
  • FIFA
  • Kultuuriministeerium
  • EOK
  • Tallinn

Sotsiaalpartnerid

  • SPIN
  • SOS Lasteküla