07

08.2017

14:34

Naiste koondislased välismaal: Raadiku koduklubi edenes karikasarjas edasi

Möödunud nädalal peeti kohtumisi Soome naiste karikasarjas ning platsil käis ka Eesti koondise kaitsja Pille Raadiku koduklubi.

Raadik ja Aland United pidasid Soome naiste karikasarjas 1/16-finaali kohtumise FC Espoo vastu, kes igapäevaselt pallib tugevuselt kolmandas liigas. Alandil ei tekkinud probleeme järgmisesse ringi edenemisega. Kohtumine võideti tulemusega 7:2. Esimene värav sündis juba üheksandal minutil, kui resultatiivne oli Jenny Danielsson. Poolajapausile mindi juba Alandi 3:0 eduseisul. Teise kolmveerandtunni jooksul suutis Espoo muuta seisu küllaltki närviliseks, kui 60. ja 64. minutil suudeti lüüa pallid Alandi võrku ning tehti seisuks 2:3. Seejärel haaras ohjad enda kätte jällegi Aland, kes lõi oma väravad 71., 75., 78. ja 83. minutil. Raadik tegi kaasa terve kohtumise.