12

11.2018

20:39

Naiste koondislased välismaal: Tammik ja Kubassova resultatiivsed

Itaalias Serie C neljandas voorus jätkus Napoli võiduseeria, kui vastased alistati kindlalt. Väravatega panustasid võitu nii Lisette Tammik kui ka Vlada Kubassova (mõlemad pildil).

Nelja Eesti koondise mängija koduklubi Napoli läks vastamisi Vapa Virtuse naiskonnaga, kellest saadi jagu 9:1. Kohtumise avavärava lõi 26. minutil Tammik, kes lõpuks sai kirja kübaratriki. Kubassova sai jala valgeks vahetult enne avapoolaja lõppu. Kõik kohtumises kaasa teinud eestlannad – Tammik, Kubassova ja Kristina Bannikova said kirja ka väravasöödu. Eneli Kutter vigastuse tõttu koosseisu ei kuulunud. Tammik ja Bannikova tegid kaasa terve mängu, Kubassova vahetati pingile 80. minutil. Napoli jätkab liigatabelis täiseduga esikohal.

Malta kõrgliigas näitas täpset jalga ka Liis Pello, aidates Kirkop Unitedi 6:0 võiduni Mosta üle. Pello tegi kaasa terve kohtumise ja oli resultatiivne 32. ja 38. minutil. Liivi Sõrmus sai samuti Kirkopi eest kirja täismängu. Tabelis hoiab eestlannade klubi seitsme punktiga kolmandat kohta.