17

09.2020

15:55

Neidude U19 ja U17 koondised kohtuvad treeningmängus

Tüdrukute U19 ja U17 koondise kandidaadid kogunevad sel nädalal treeninglaagrisse ning peavad pühapäeval omavahel treeningmängu.

U19 koondis koguneb täna ning U17 koondise kandidaadid tulevad kokku homme. Pühapäeval, 20. septembril peetakse kell 12.00 omavahel treeningmäng TNTK staadionil.

Neidude U19 koondis:

Väravavahid
Jonna Soomets (12.02.2002) – JK Tallinna Kalev

Kaitsjad
Anastasija Fjodorova (02.08.2003) – Tallinna FC Ajax
Johanna Marie Link (07.09.2002) – JK Tallinna Kalev
Karmen Piirimaa (02.08.2002) – Põlva FC Lootos
Gretel Tiivel (26.05.2003) – JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (laenul Tallinna FC Florast)
Merily Jüris (17.04.2003) – Tartu JK Tammeka

Poolkaitsjad ja ründajad
Kärt Hüdsi (04.09.2003) – Põlva FC Lootos
Anna-Liisa Joandi (13.08.2003) – JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN
Karoly Kasuk (24.01.2003) – Tallinna FC Flora
Ita Lillo (09.06.2003) – Põlva FC Lootos
Anette Laureen Linnuste (19.02.2002) – Põlva FC Lootos (laenul Põltsamaa SK Motiivist)
Heidi Melis (27.01.2002) – Nõmme Kalju FC
Eva-Maria Niit (05.02.2002) – Tartu JK Tammeka
Katarina Põldur (02.08.2003) – JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN
Sandra Pärn (24.04.2003) – JK Tabasalu
Marta Raidna (07.08.2003) – Tallinna FC Flora
Sofja Zamorskaja (19.01.2003) – JK Narva Trans
Karolin Ulmre (05.05.2003) – Tallinna FC Flora
Anneli Liivamägi (14.08.2003) – Tallinna FC Levadia (laenul FC Stormist)
Getryn Martmaa (29.01.2002) – JK Tallinna Kalev

Peatreener: Richard Barnwell
Abitreener: Pirjo Orn
Väravavahtide treener: Mattias Traublum
Füsioterapeut: Riina Riisik

Tüdrukute U17 koondis:

Väravavahid
Ksenija Jerofejeva (22.08.2005) – Tallinna FC Ajax
Victoria Vihman (05.08.2004) – FC Kuressaare
Roberta Jürna (23.11.2005) – Rakvere JK Tarvas
Carolin Helendi (26.07.2005) – JK Tallinna Kalev

Kaitsjad
Gabriela Busch (06.10.2004) – Tallinna FC Flora
Anna-Maria Tammik (21.05.2005) – Tallinna FC Flora
Kaisa Triin Arike (28.08.2005) – JK Tallinna Kalev
Liisi Rump (22.09.2005) – Kohila JK Püsivus
Elise Kreuz (03.04.2004) – Kohila JK Püsivus
Anna Semjonova (02.11.2004) – Tallinna FC Levadia
Annemai Lutter (21.12.2004) – Rakvere JK Tarvas
Angela Raidmets (02.03.2005) – Saku Sporting
Ulrika Mikenberg (28.03.2005) – Rakvere JK Tarvas

Poolkaitsjad ja ründajad
Simona Põlismäe (08.02.2004) – Tallinna FC Flora
Anastassija Yakovleva (23.03.2004) – JK Narva Trans
Kristina Teern (13.11.2004) – FC Kuressaare
Helina Tarkmeel (20.09.2005) – FC Kuressaare
Marta Liisa Staalfeldt (02.12.2004) – Nõmme Kalju FC
Natali Sigijane (13.05.2005) – Viimsi MRJK
Liselle Palts (02.12.2005) – Viimsi MRJK
Lisandra Rannasto (13.01.2004) – Saku Sporting
Anette Salei (28.09.2005) – Tabasalu JK
Kirkeliis Lillemets (07.12.2005) – Tartu JK Tammeka
Jaanika Volkov (20.02.2005) – Tallinna FC Levadia
Alicia Halliko (19.08.2005) – Tabasalu JK
Marie Kiivit (31.12.2005) – Tartu JK Tammeka

Peatreener: Aleksandra Ševoldajeva
Abitreener: Maria Sootak
Väravavahtide treener: Kalmer Klettenberg
Füsioterapeut: Anette Rõõmussaar

Pildil Marta Liisa Staalfeldt. Foto: Brit Maria Tael/Soccernet.ee


Peatoetaja

  • LHV

Suurtoetajad

  • Nike
  • A.Le Coq
  • Tele 2
  • Coolbet
  • Rimi

Toetajad

  • ABC Motors
  • Ramirent
  • FIFAA
  • Taisto
  • MyFitness
  • SIS
  • Monton
  • Krausberg

Lennupartner

  • Nordica

Meediapartnerid

  • ERR
  • Õhtuleht
  • Soccernet
  • JALKA

Partnerid

  • UEFA
  • FIFA
  • Kultuuriministeerium
  • EOK
  • Tallinn

Sotsiaalpartnerid

  • SPIN
  • SOS Lasteküla