02

11.2020

17:02

Täna kogunesid Tallinnas neidude U15 koondise kandidaadid

Täna kogunesid Tallinnas neidude U15 koondise kandidaadid. Kogunemine kulmineerub õhtul omavahelise treeningmänguga.


Treeningkohtumine peetakse kell 17.30 EJLi jalgpallihallis.

Koondise peatreener on Kätlin Hein, abitreeneriteks Kaire Palmaru ja Kristiina Møller ning väravavahtide treener on Ruslan Mironov.

Neidude U15 koondise kogunemine 2. novembril:
Rebecca Hadžinov – Pärnu JK Vaprus
Jane Mirjam – Pärnu JK Vaprus
Kristina Rand – JK Saarepiiga
Getter-Liis Kukk – Põlva FC Lootos/Puhja SK Barca
Carola Erik – Tartu JK Tammeka
Aleksandra Orlova – Tartu JK Tammeka
Annegret Kala – Tartu JK Tammeka
Lisandra Aija – Tartu JK Tammeka
Nora Liisa Kõiva – Tallinna FC Flora
Viktoria Toding – Tallinna FC Flora
Liisi Mäesalu – Tallinna FC Flora
Maria-Victoria Parktal – Kuusalu Kalev
Anna Mariin Juksar – Saku Sporting
Loviise Männiste – FC Elva
Karlotta Levin – FC Elva
Katriin Rodi – Tartu JK Tammeka
Hanna Pihu – Tartu JK Tammeka
Romi-Ly Parts – Tartu JK Tammeka
Marta Panova – TJK Legion (laenul Sillamäe JK Dinast)
Kristina Borotõnskaja – TJK Legion (laenul Sillamäe JK Dinast)
Pilleriin Pohlak – FC Kuressaare
Rebeka Nora Jürgens – Pärnu JK Vaprus (laenul JK Poseidonist)
Ranele Valk – Rakvere JK Tarvas
Egle-Eliise Kurg – Vändra JK Vaprus
Anželika Jotkina – Tallinna FC Ajax
Dajana Smirnova – TJK Legion (laenul Tallinna Ajaxist)
Elisabeth Õispuu – Tallinna FC Flora
Helis Valk – Tallinna FC Flora
Lota Bachfeldt – Kohila Püsivus
Adriana Pikaljov – Maardu LM

Pildil neidude U15 koondis Balti turniiri võitu tähistamas

Peatoetaja

  • LHV

Suurtoetajad

  • Nike
  • A.Le Coq
  • Coolbet
  • Rimi

Toetajad

  • ABC Motors
  • Ramirent
  • FIFAA
  • Taisto
  • MyFitness
  • Krausberg
  • Spordihooldus

Lennupartner

  • Nordica

Meediapartnerid

  • ERR
  • Õhtuleht
  • Soccernet
  • JALKA

Partnerid

  • UEFA
  • FIFA
  • Kultuuriministeerium
  • EOK
  • Tallinn

Sotsiaalpartnerid

  • SPIN
  • SOS Lasteküla