02

05.2009

12:36

Eesti ja Leedu U-19 koondised viigistasid 1:1

Teises tänases Balti turniiri mängus kohtusid Riias Eesti ja Leedu U-19 koondised, kus mängivad teatavasti noormehed, kes on sündinud 1991. aastal või hiljem. Eilses avamängus kaotas Eesti 2:3 Lätile ja vajas täna kindlasti võitu, et konkureerida turniiri üldvõidule.

Ja 19. minutil viiski Alen Stepanjan Eesti juhtima. Poolaeg lõppes Eesti 1:0 eduga. Kuid kümme minutit enne lõppu suutsid leedulased viigistada. Viigiga 1:1 mäng lõppeski. Turniiri võitja selgitavad homme Läti ja Leedu. Eesti võib Läti võidu korral pälvida teise koha.

Turniiri viimases mängus võitiski Läti pühapäeval Leedut 3:1 ja tuli võitjaks. Eesti pälvis teise koha.