05

11.2012

09:40

Eesti mängijad võõrsil: Klavan kaotas, Ojamaa lõpetas võidupõua

Augsburg langes Saksamaa Bundesligas viimaseks, kui kaotas 10. vooru kohtumises võõral väljakul 0:2 Hannover 96-le.

Ragnar Klavan mängis Augsburgi eest terve kohtumise, kuid ei suutnud oma meeskonda päästa. 18-liikmelises Bundesligas on Augsburg viimane. Kümnest voorust on Baierimaa meeskond kogunud kuus punkti.

Konstantin Vassiljev ja Permi Amkar jäid Venemaa kõrgliigas kodus suurelt 0:3 alla Krasnodari Kubanile. 80. minutil välja vahetatud Vassiljev teenis 71. minutil kollase kaardi. Amkar on kümnes.

Motherwell lõpetas Šotimaal võidutaseeria, kui pani oma paremuse St. Johnstone’i vastu maksma resultaadiga 3:1. Algkoosseisus alustanud Henrik Ojamaa vahetati 82. minutil puhkama. 12. voorus teenitud kolm silma kergitasid Motherwelli kuuendaks.

New York Red Bull tegi Põhja-Ameerika profiliiga MLS idakonverentsi poolfinaali esimeses kohtumises 1:1 viigi DC Unitediga. Joel Lindpere mängis kõik 90 minutit. Kordusmatš on kavas neljapäeval, 8. novembril.

Varese tegi Itaalia Serie B-s neljanda järjestikuse viigi, kui leppis tulemusega 1:1 Reggina vastu. Tarmo Kink üheksandal kohal asuva meeskonna koosseisu ei kuulunud. Arnhemi Vitesse sai Hollandis magusa võidu, alistades 2:0 Amsterdami Ajaxi. Marko Meerits Vitesse koosseisu ei kuulunud.

Sergei Pareiko mängis kõik 90 minutit, kui Krakowi Wisla kaotas kodus 0:1 Poznani Lechile. Hooaega kesiselt alustanud Wisla paikneb 12. kohal. Joonas Tamm vaatas pingilt, kuidas IFK Norrköping võitis Rootsi kõrgliiga viimases voorus kodus 2:1 Mjällby. Norrköping platseerus kokkuvõttes viiendal kohal.

Thbilisi Dinamo viigistas Gruusias võõrsil 2:2 Kutaisi Torpedoga, Vladimir Voskoboinikov pääses väljakule 87. minutil vahetusest. Dinamo jätkab 13 vooru järel esikohal. Liider Györi ETO tegi Ungaris väravateta viigi Budapesti Honvediga, Jarmo Ahjupera koosseisu ei mahtunud.

Nea Salamis Famagusta kaotas Küprose meistrisarjas võõral väljakul liidrikohal asuvale Famagusta Anorthosisele 0:1. Andres Oper sekkus mängu 72. minutil vahetusest. Nea Salamis on tabelis kümnes.

Enar Jääger mängis terve kohtumise ja Sander Post jäi pingile, kui Aalesund tegi Norras 2:2 viigi Haugesundiga. Henri Anierita mänginud Stavangeri Viking võitis 2:1 Bergeni Branni. Viking on viies, Aalesund üheksas ja Sogndal 13nes. Astme võrra madalamal kaotas Bodø/Glimt 0:3 Tromsdalenile, vigastatud Pavel Londak viiendal kohal jätkava Bodø/Glimti koosseisu ei kuulunud.

Aleksandr Dmitrijevi FK Gomel alistas Valgevene kõrgliigas kodus 3:0 Žodino Torpedo ja kerkis tabelis kolmandaks. Hooaja lõpuni on jäänud kolm vooru. Kaarel Kiidroni Viktoria Žižkov viigistas Tšehhi esiliigas võõrsil 1:1 Praha Bohemians 1905-le. Žižkov on neljas.

Odense Boldklub võitis Taanis võõral väljal 3:0 Brøndby, kuid Hannes Anier koosseisu ei kuulunud. OB on kuues. Astme võrra madalamal mängiv Kaimar Saagi leivaisa Vejle-Kolding sai 2:0 jagu Fynist ning jätkab neljandana.