30

06.2013

10:25

Eesti neidude U-17 koondis võitis Lätit 1:0

Täna tehti algust neidude U-17 koondiste Balti turniiriga, kus esimeses kohtumises mängisid Läti ja Eesti. Võru staadionil peetud kohtumise võitis Eesti 1:0.

Kohtumise ainsa värava lõi kapten ja keskkaitsja Ketlin Saar, kes oli 28. minutil täpne karistuslöögist.

Koondise peatreener Katrin Kaarna ütles pärast mängu, et oleks võinud võita veel suurema skooriga. "Uued mängijad said hästi hakkama," oli ta koondise uustulnukatega rahul.

"Terve matši mängupildiga ei saa ma rahul olla, sest oli vajumisi - näiteks esimese poolaja keskel ja teise poolaja alguses. Aga lõpuks vajus Läti mäng ja saime oma mängu tööle."

Turniiri teises mängus kohtuvad esmaspäeval kell 12:00 Tehvandi staadionil Läti ja Leedu, viimases mängus lähevad aga teisipäeval kell 12:00 Tamme staadionil vastamisi Eesti ja Leedu.

Neidude Balti turniiri mäng 30. juunil
kell 12:00 EESTI U-17 - LÄTI U-17  1:0 (1:0)
Värav: 28. Ketlin Saar
Hoiatused: 27. Jana Zakablučnaja, 52. Anastasija Romanova

Eesti: 1-Alina Tarassenko, 2-Kairi Õisma, 3-Jessika Uleksin, 4-Ketlin Saar, 5-Diana Aleksejeva (50. 9-Kirke-Johanna Pallon), 8-Aleksandra Miljakova (71. 6-Annaliis Strigin), 10-Sandra Reivik (78. 19-Laada Tereštšenkova), 11-Anett Kadastu, 14-Lisette Tammik, 15-Alina Fitissova (62. 7-Anette Rõõmussaar), 17-Elizaveta Rutkovskaja (73. 18-Grenelin Herlis Raud).
Varus: 6-Annaliis Strigin, 7-Anette Rõõmussaar, 9-Kirke-Johanna Pallon, 13-Kristel Zimmer, 16-Caroly Kaljumäe, 18-Grenelin Herlis Raud, 19-Laada Tereštšenkova.

Läti: 1-Viviana Kauliņa, 2-Anna Krūmiņa, 3-Anastasija Tarasova (73. 13-Laura Sondare), 5-Inese Ameļina, 6-Sindija Strankale (56. 11-Anastassia Fjodorova), 7-Džuljeta Tamsone, 8-Jekaterina Antipina, 9-Anastasija Romanova, 10-Tatjana Baličeva, 14-Alise Rukse (48. 18-Anastasija Čermentāne), 15-Jana Zakablučnaja.
Varus: 4-Dana Embrekte, 11-Anastassia Fjodorova, 12-Līga Mazdrevica, 13-Laura Sondare, 16-Lidia Žukova, 17-Kamilla Ostrovska, 18-Anastasija Čermentāne.

Mänguolud: +21, vahelduva pilvisusega sademeteta ilm; muruväljak väga heas seisukorras.