11

11.2009

19:55

Eesti U-16 koondis kaotas Saksamaa U-15 esindusele 2:6

Eesti kuni 16-aastaste jalgpallikoondis lõpetas hooaja Saksamaal, kus kaotas sealsele U-15 esindusele 2:6.

Kohtumise avapoolaja 2:0 võitnud, kuid teisel poolajal 18 minutga neli väravat löönud ja 6:0 juhtima asunud võõrustajad andsid lõpuminuteil ka eestlastele hõlpu, mis võimaldas Erkki Kubberil 68. ja Richard Aotähtil 75. minutil sihile jõuda.

U-16 jalgpallikoondis valmistab noormängijaid ette tihedamaks rahvusvaheliste mängude graafikuks, sest järgmisel astmel, U-17 koondises, asutakse võistlustulle Euroopa meistrivõistluste valiksarjas.

SAKSAMAA U-15 – EESTI U-16  6:2 (2:0)

Väravad: 26., 47. Lukas Göttmann, 28. Hany Mukthar, 44. Federico Palacios-Martines, 54. Max Meyer, 62. Robert Grube - 68. Erkki Kubber, 75. Richard Aotäht

Saksamaa U-15: Patrick Nothaft (41. Max Nawe), Raffael Framberger, Anthony Syhre (60. Felix Weber), Sebastian Löchner (41. Luca Zander), Christopher Lemke, Christian Mauersberger (47. Max Meyer), Nico Brandenburger (41. Lucas Genkinger), Hany Mukhtar, Philipp Müller, Philipp Nitsch (41. Federico Palacios-Martines), Lukas Göttmann (57. Robert Grube).

Eesti U-16: Riido Reiman (41. Allan Juhani), Kenet Vuks (57. Richard Aotäht), Karl Henri Rebane (50. Gleb Sinitsin), Dmitri Koltsov, Ragnar Piir, Maario Laansoo (50. Mikk Jürisson), Roman Sobtšenko (75. Janar Õunap), Albert Anissimov (57. Sergei Frolov), Nikita Koger (57. Robert Kirss), Gerth Kaas, Erkki Kubber.