09

09.2010

08:33

Eesti U-17 koondis kaotas Luksemburgile 0:2

Eesti U-17 jalgpallikoondis pidi võõrsil peetud sõprusmängus Luksemburgi vastu tunnistama vastaste 2:0 paremust.

Euroopa meistrivõistluste valikturniiriks valmistuv U-17 esindus suutis peatreener Frank Bernhardti sõnul esimesel poolajal tekitada häid võimalusi, kuid nende realiseerimine osutus probleemseks.

Avapoolajal tegi Eesti ka kaks sunnitud vahetust. Vigastada saanud Kevin Kauberi ja Karl Henri Rebase asemel tulid väljakule vastavalt Richard Aotäht ja Marten Saarlas.

“Esimene poolaeg oli korralik, meil oli kaks head võimalust, kuid ei löönud ära,” ütles Bernhardt. “Teisel poolajal tegime mitu vahetust, mille tulemusena mängupilt oluliselt kehvemaks muutus. Jäime surve alla ja tegime vigu.”

Eesti U-17 koondis kuulub EM-valiksarjas ühte alagruppi Saksamaa, Austria ja Bosnia ja Hertsegoviinaga. Valikturniir mängitakse 15.-20. oktoobril Eestis.