27

06.2011

14:20

Eesti U-19 alustas Balti turniiri 2:1 võiduga Läti üle

Eesti alistas Võrus toimunud mängus Hannes Anieri kahe värava toel Läti 2:1. Tartus Tamme staadionil toimunud kohtumises võitis Soome Leedu 2:0.

Võrus ligi 300 poolehoidja ees alustas Eesti hästi: 3. minutil viis Anier sinisärgid juhtima. Läti suutis avapoolajal viigi jalule seada, kuid Anieri 78. minuti tabamus tegi lõppseisuks 2:1. Väravasöödud sai kirja Karl-Eerik Luigend.

"Esimesel poolajal alustasime väga hästi. Probleemid tekkisid pärast viigiväravat," selgitas U-19 koondise peatreener Frank Bernhardt. "Vaheajal rääkisime tõsiselt, et tahame Lõuna-Eesti inimestele oma sisu näidata. Poisid tõesti tahtsid ja teisel poolajal oli seda näha."

Bernhardt lisas, et on õnnelik selle üle, et koondis lõi värava just selliselt nagu treeningul õpitud. "Harjutame alati nurgalööke, standardolukordi ja sellele järgnevat ja kui kõik mängus õnnestub, on see väga hea. Mäng oli tasavägine, aga arvan, et väärisime võitu."

Karol Mets (nr 5) ja Kevin Ingermann (nr 2) tänase kohtumise esimesel poolajal võitluses Läti koondise ründajaga. Foto: Eesti Jalgpalli Liit

27. juunil kell 18:00 Võru linnastaadionil
LÄTI U-19 - EESTI U-19  1:2 (1:1)