25

06.2013

12:51

Eesti U-19 koondis kaotas Lätile 0:2

Eesti noormeeste U-19 koondis alustas täna Soomes Eerikkilä spordikeskuses Balti turniiri. Nelja päeva jooksul mängivad noormehed lähinaabritega kokku kolm mängu.

Täna kaotati Lätile 0:2. Esimene poolaeg Eesti ja Läti mängus väravaid endaga kaasa ei toonud. Mängu lõpu eel, 87. minutil asus Läti 1:0 juhtima ja peagi juba 2:0.

Pärast kaotust Lätile sõnas koondise peatreener Karel Voolaid, et kuigi mänguliselt oldi lõunanaabritest veidi paremad, siis lõpus ei olnud meie kaitse nii distsiplineeritud ning seetõttu löödi ka kaks väravat. "Nii lõpu eel oleksime võinud ka viigiga leppida," lisas ta.

Teises tänases mängus alistas Soome Leedu 2:1.