13

07.2010

14:35

Eesti U-19 koondis kaotas Türgile 1:2

Eesti U-19 jalgpallikoondis kaotas teisipäeva õhtupoolikul A. Le Coq Arena I muruväljakul 1:2 Türgi esindusele.

Väravateta lõppenud avapoolaja järel asusid türklased 53. minutil nurgalöögijärgsest olukorrast juhtima. Eesti jõudis viigiväravani 84. minutil tänu Aleksei Belovile ja mõni minut hiljem oli hiilgav võimalus Joonas Tammel, kuid tema löök lendas latti.

Hoopis türklased olid need, kes 36-kraadises kuumas toimunud mängus jõudude vahekorra enda kasuks kallutasid, olles täpsed 91. minutil.

Kordusmäng toimub neljapäeval, 15. juulil kell 17:00 Maarjamäe staadionil.