16

10.2012

14:31

Eesti U-23 koondis alistas Norra 2:0

Eesti U-23 koondis pidas A. Le Coq Arenal oma viimase kohtumise International Challenge Trophy sarjas, kui vastaseks oli tugev Norra esindus. Esimese poolaja lõpus asus Eesti Siim Lutsu löögist 1:0 juhtima. Kaspar Kaldoja suurendas teisel poolajal eduseisu ja Eesti võitiski mängu 2:0.

Eesti järelkasvukoondis kaotas selle aasta veebruaris võõrsil Türgile 0:5 ning mullu oktoobris Kadriorus Walesile 1:2. Norra tegi Türgiga 1:1 viigi ja võitis Walesi 4:0.

International Challenge Trophy turniiril osales Eesti U-23 teist korda. Koondis on üldjuhul koostatud mängijatest, kes vanuse tõttu enam U-21 rivistusse ei mahu ning ei kuulu veel ka A-koondise koosseisu. Tegemist on nendele mängijatele täiendava võimalusega end pildil hoida ja rahvusvaheliselt proovile panna.