27

05.2014

21:19

Eesti U-23 koondis kaotas Slovakkiale 0:2

Eesti U-23 koondis kohtus International Challenge Trophy turniiri raames täna Rakvere linnastaadionil Slovakkia eakaaslastega ning kaotas 0:2.

Mäng möödus rohkem Slovakkia taktikepi all ning esimese poolaja teisel poolel lõid vastased ka mõlemad oma väravad. Omad võimalused olid ka Eestil, aga paremini hakkas mäng toimima teisel poolajal.

„Saadi aru, et nii aeglaselt jalgpalli ei saa mängida,“ selgitas teise poolaja alguses toimunud muutust noortekoondise peatreener Martin Reim. „Vastane oli hea, agressiivne ja terav. Esimene poolaeg harjuti ära ja teisel poolajal oldi valmis,“ sõnas Reim.

Reim ütles, et koondis polnud pikalt koos, sest kõikidel on omad kohustused ka koduklubide ees.

„Koondisemängud ongi sellised, et tuled kokku ja olema sellisel tasemel, et mängu sees mõistad teineteist rääkimisega. Kokkumängu lihvida on keeruline. Koosseis oli meil ka täitsa teistsugune, kui varem – ka see jätab jälje,“ arvab Reim.

Eestil oli neljaliikmelises alagrupis seni peetud üks kohtumine – läinud sügisel kaotati A. Le Coq Arenal Türgile 1:2. Grupi neljanda liikme, Inglismaaga, mängib Eesti võõrsil 18. novembril. Slovakkiale oli mäng Eestiga turniiri viimane, sest kirjas on 4:4 viik Türgiga ja 1:0 võit Inglismaa üle.

Eesti viimane kohtumine toimub võõrsil Inglismaa vastu 18. novembril.

International Challenge Trophy sarjas on kaks alagruppi - viieliikmelises B-grupis mängivad Norra, Itaalia, Tšehhi, Ukraina ja Gibraltar.