09

10.2018

20:01

Eesti noortekoondis võõrustas üleeile ja täna Põhja-Iiirmaa eakaaslaseid. Kui üleeile suudeti vastane 3:1 alistada, siis täna tunnistati külaliste 0:1 paremust.

Eesti koondis tegi võrreldes pühapäevase mänguga algkoosseisus 11 muudatust. Avapoolajal väravaid ei löödud, kuid Põhja-Iirimaa jäi vähemusse, kui 35. minutil teenis teise kollase kaardi Orrin McLaughlin.

65. minutil sündis kohtumise ainus tabamus, kui vastaste löök tabas väravaraami, kuid tagasi põrkunud pall tabas õnnetult meie väravavahti Kaur Kivilat, kellest pall väravavõrku läks.

Põhja-Iirimaa sai veel ühe punase kaardi, kui 79. minutil sai oma teise hoiatuse Ciaran McCulkin. Kohtumise lõpuvile järel sai punase kaardi ka Eesti mängija, kui Nikita Ivanovi emotsioonid said temast võitu.

Eesti U16 koondise peatreener Norbert Hurt rääkis pärast Põhja-Iirimaale 0:1 kaotatud kohtumist Soccernet.ee-le, et esimese poolaja surve suudeti üle elada, kuid üks olukord rikkus mängu. Loe lähemalt SIIT.