10

10.2019

23:02

Koondis viigistas võõrsil Valgevenega

Eesti meeste koondis avas EM-valiksarjas punktiarve, kui Minskis peetud kohtumises tehti 0:0 viik Valgevenega.

Võõrustajad alustasid mängu teravamalt, kuid seejärel sai oma mängu käima ka Eesti ning 18. minutil tekkis meil suurepärane võimalus, kui Sergei Zenjovi sööt leidis Konstantin Vassiljevi, kelle löök tabas posti. Tagasi põrkunud pall maandus taas Vassiljevi jala peale, kuid teine löök leidis üle värava. Video olukorrast leiab ERRi spordiportaalist.

Teisel poolajal oli Valgevenel mitu head võimalust, kuid mitmel korral päästis Eesti halvimast Sergei Lepmetsa oskuslik tegutsemine.

Meeskonna peatreener Karel Voolaid rääkis pärast kohtumise ETV2 vahendusel, et täna tuli veidi külmemat pead hoida. Videointervjuu leiab SIIT. Kohtumise järel jagas mõtteid ka Konstantin Vassiljev, kelle intervjuud saab vaadata SIIT. Matši järel analüüsisid toimunut ka Karol Mets, Sergei Zenjov ning täna oma teise A-koondise kohtumise ning esimest korda algkoosseisu kuulunud Vladislav Kreida. Nende mõtteid saab kuulata SIIT.

Eesti ootab järgmisena ees valikmäng Saksamaaga, mis leiab aset pühapäeval, 13. oktoobril kell 21.45 A. Le Coq Arenal. Piletid on välja müüdud, kohtumisest näitab otsepilti ETV2.