15

12.2009

07:04

Koondislaste nädal võõrsil: võitis ainult Nafta

Konstantin Vassiljev ei kuulunud Lendava Nafta koosseisu, kui tema meeskond alistas kodus 1:0 Ptuji Labod Drava ja tõusis liigatabelis kolmandaks. Naftal on 22 kohtumisest 34 punkti, millega ta jääb teisel kohal olevast Mariborist 2 ja liider Luka Koperist 9 punkti kaugusele.

Sloveenia kõrgliiga siirdus nüüd talvepausile ning alustab taas 6. märtsil. Kohtumise Nafta – Labod Drava parimaid hetki vaata siit: http://www.prvaliga.si/Tekma/Zapisnik/?id_tekme=8075

Ragnar Klavan
(pildil) pääses AZ Alkmaari 0:1 kaotusega PSV Eindhovenile lõppenud kohtumises väljakule teiseks poolajaks. 17 vooru järel on AZ 25 punktiga seitsmes, jäädes liidrist juba 22 silma kaugusele.

Hollandi esiliigas alistus Deventeri Go Ahead Eagles kodus 2:3 FC Eindhovenile. Sander Post vahetati väljakule 42. minutil. 43 punktiga teisel kohal olev Eagles jääb liidrist De Graafschapist 4 punkti kaugusele.

Sergei Zenjov ei pääsenud väljakule, kui Lvovi Karpatõ kaotas võõrsil 0:1 Donetski Metalurgile. 16 vooru järel on Karpatõ 16 meeskonna konkurentsis 24 silmaga seitsmes.

Aserbaidžaanis leppis Baku Neftši võõrsil 2:2 viiki Salyani Muganiga ning kukkus 25 punktiga seitsmendaks. Neljandast kohast lahutab Neftšit vaid üks punkt. Kohamängudele pääsemiseks tuleb 22 vooru järel olla kuue parema seas. Mugani vastu tegid 90 minutit kaasa nii Taavi Rähn kui Dmitri Kruglov.

Ascoli viigistas Serie B-s 0:0 Leccega ning jätkab väljalangemistsoonis. Enar Jääger väljakule ei pääsenud. Viimati 18. septembril võidurõõmu tunda saanud Ascoli on pärast 18. vooru 16 silmaga 22 meeskonna konkurentsis 20. kohal.