05.2014

18:59

Maavõistlus Eesti - Gibraltar lõppes 1:1 viigiga

Esmaspäeva õhtul toimus A. Le Coq Arenal Eesti ja Gibraltari vaheline maavõistlus, mis oli ühtlasi legendaarse Eesti ründaja Andres Operi lahkumismäng.

Esimese poolaja võitis Eesti Ragnar Klavani väravast 1:0. Andres Oper mängis 35 minutit, omas ka väravavõimalusi, aga lisa senisele 38 koondiseväravale siiski ei tulnud. Aitäh möödunu eest, Opi!

Teisel poolajal üllatas Gibraltar tugeva pressinguga ja 71. minutil õnnestus neil seis viigistada. Eesti edasised rünnakud enam vilja ei kandnud ja mäng lõppeski 1:1 viigiga. Eesti poolelt tegi koondisedebüüdi Frank Liivak.

Samade koondiste esimene kohtumine 5. märtsil tõi Eestile 2:0 võidu, väravad Dmitri Kruglovilt ja Rimo Hundilt.