10

06.2009

18:06

Mart Poomi lahkumismängus Eesti - Portugal väravaid ei löödud

Tasavägine mäng lõppes väravaid löömata. Kui avapoolaeg möödus Portugali kerge initsiatiivi tähe all, siis teisel poolajal oli juba eelkõige Eesti mitmel-mitmel puhul väga lähedal väravale. Kahjuks jäi i-le siiski punkt panemata, värav löömata ja võit väga tugeva vastase üle saamata.

Mart Poom mängis koondisesärgis oma viimase ametliku kohtumise. Kokku jäi tema arvele 120 mängu Eesti koondises ja koos tänasega 31 nullimängu. Justkui sümboolsena asendas teda täna Sergei Pareiko just 31. minutil. Kuigi juba ülikonnas, oli Mart tänagi tavapäraselt viimane, kes mänguväljakult lahkus, sest hüvastijätt publikuga, väljakuga, väravatega, kõik see võttis aega.

Nüüd oleme siis viie päeva jooksul jätnud hüvasti kahe legendi, Martini ja Mardiga, kuid tundub, et lahkujad võivad rahuliku südamega pühenduda oma elus uutele väljakutsetele, sest koondis näitas laupäevase 3:0 võiduga ja tänase väravateta viigiga, et olukord on kindlalt kontrolli all ja teatepulk üle võetud.

Rahvusvaheline maavõistlus jalgpallis Tallinnas A. Le Coq Arenal 10. juunil

kell 21:30 EESTI - PORTUGAL  0:0 (0:0)
Väravad: -
Hoiatus: 51. Eliseu

Eesti: 1-Mart Poom (31. 12-Sergei Pareiko), 17-Enar Jääger, 16-Alo Bärengrub, 4-Raio Piiroja, 15-Ragnar Klavan, 9-Tarmo Kink (70. 5-Dmitri Kruglov), 13-Martin Vunk (53. 11-Vladimir Voskoboinikov), 8-Aleksandr Dmitrijev, 14-Konstantin Vassiljev, 6-Ats Purje (78. 2-Tihhon Šišov), 10-Sergei Zenjov (70. 7-Sander Puri).
Varus: 12-Sergei Pareiko, 3-Taavi Rähn, 2-Tihhon Šišov, 5-Dmitri Kruglov, 7-Sander Puri, 11-Vladimir Voskoboinikov, 30-Mihkel Aksalu.

Portugal: 1-Beto, 3-Goncalo Brandao (68. 5-Duda), 4-Rolando, 6-Ricardo Carvalho (59. 15-Pepe), 8-Luis Boa Morte (84. 9-Hugo Almeida), 11-Eliseu (68. 16-Paul Meireles), 13-Miguel, 14-Edinho, 17-Nani, 18-José Castro (88. 2-Bruno Alves), 19-Tiago.
Varus: 12-Daniel Fernandes, 22-Moreira, 2-Bruno Alves, 5-Duda, 9-Hugo Almeida, 15-Pepe, 16-Paul Meireles.

Mänguolud: +17, vahelduva pilvisusega sademeteta ilm; väljak väga heas seisukorras.