28

03.2009

21:46

MM-valikmängus viigistasid Armeenia ja Eesti 2:2

Täna kohtusid Jerevanis Armeenia ja Eesti jalgpallikoondised. Tasavägiselt kulgenud mängu tulemuseks fikseeriti 2:2 viik, kusjuures viigivärava lõid väljakuperemehed alles lõpu eel ja kas üldse lõidki? Pigem ei löönudki.

Mängu avavärava said armeenlased 33. minutil, kui rikošetist lendas väravasse Henrikh Mhitarjani kauglöök. Pikalt Eesti poolehoidjad siiski kurvastama ei pidanud, kuna 5 minutit hiljem lükkas Martin Vunk kerge tagasisöödu Konstantin Vassiljevile, kelle võimas pommlöök püüdmatult vastaste väravasse vuhises.

Teisel poolaja keskel õnnestus Eesti kena kombinatsioon, kui väravavaht Sergei Pareiko viis kiirrünnakule just mängu tulnud Sergei Zenjovi. Pärnust sirgunud Ukraina liigas mängiv noormees oli rahu ise ja saatis palli korrektselt väravanurka. Kaotusseisu jäänud väljakuperemehed alustasid üha suuremate jõududega viigivärava otsimist. Ja neli minutit enne lõppu naerataski neile õnnejumalanna. Kuidas, seda vaadake selle  video pealt.

MM-valikmäng 28. märtsil Jerevanis Hanrapetakani staadionil
kell 18:00 (Eesti aja järgi) ARMEENIA - EESTI  2:2 (1:1)

Väravad: 33. Henrikh Mhitarjan, 87. Gevorg Ghazarjan - 38. Konstantin Vassiljev, 67. Sergei Zenjov
Hoiatused: -

ARMEENIA: 1-Roman Berezovski, 4-Sargis Hovsepjan, 5-Robert Arzumanjan, 15-Vahagn Minasjan, 17-Aghvan Mkrtšjan, 16-Levon Patšaijan (84. 18-Artur Edigarjan), 8-Artur Voskanjan (46. 14-Gevorg Ghazarjan), 6-Ararat Arakeljan, 10-Artavazd Karamjan, 9-Henrikh Mhitarjan, 11-Arman Karamjan (62. 7-Edgar Manucharjan).
Varus: 14-Gevorg Ghazarjan, 3-Artak Dashjan, 7-Edgar Manucharjan, 12-Gevorg Kasparov, 13-Hrair Mkojan, 18-Artur Edigarjan, 2-Ara Hakobjan.

EESTI: 1-Sergei Pareiko, 17-Enar Jääger, 3-Taavi Rähn, 4-Raio Piiroja, 15-Ragnar Klavan, 6-Aleksandr Dmitrijev, 13-Martin Vunk, 14-Konstantin Vassiljev (87. 18-Kaimar Saag), 9-Tarmo Kink, 10-Joel Lindpere (76. 7-Sander Puri), 8-Vladimir Voskoboinikov (63. 11-Sergei Zenjov).
Varus: 12-Pavel Londak, 2-Alo Bärengrub, 16-Gert Kams, 5-Dmitri Kruglov, 7-Sander Puri, 11-Sergei Zenjov, 18-Kaimar Saag.

Peakohtunik: Luc Wilmes
Abikohtunikud: Antonio De Carolis, Marco Tropeano
Neljas kohtunik: Abby Toussaint, kõik kohtunikud Luksemburgist