08

05.2014

19:12

Naiste koondis kaotas Hispaaniale

Eesti naiste jalgpallikoondis kohtus A. Le Coq Arenal toimunud MM-valikmängus tugeva Hispaania koondisega.

Mängu eel esitas Eesti hümni Grete Paia. Eesti pidas vastu 20 minutit, siis asusid külalised juhtima ja võitsid poolaja 3:0. Teisel poolajal lisasid nad veel kaks väravat ja Hispaania võitis lõpuks 5:0.

Võõrsil toimunud mängus kaotas Eesti teatavasti 0:6. Hispaania on ka valikturniiri liider, Eesti asub aga 5. kohal.

Otsepildis vahendas mängu Delfi TV. Teises tänases mängus kaotas meie alagrupi autsaider Makedoonia Itaaliale 0:11. Eile tegid Tšehhi ja Rumeenia väravateta viigi.