09

08.2016

14:11

Naiste koondislased välismaal: Aarna resultatiivne nädal

Signy Aarnal oli Soomes tegus nädal, kui tema koduklubi Kuopio Pallokissat pidas nii karika- kui ka liigamänge. Kuopio kohtus karikasarja poolfinaalis Espoo Honka naiskonnaga. Aarna lõi 30. minutil värava ja viis oma naiskonna juhtima, kuid lõpuks tuli ikkagi tunnistata vastaste 2:1 paremust. FC Honka lõi oma viigivärava 57. minutil ning lisaajal vormistati ka võit, mis tähendas, et Kuopio jäi finaalist välja.

Nädalavahetusel toimunud liigamängus suutis Aarna taas skoorida, kui ta lõi 19. minutil enda naiskonna avavärava, viigistades seisu TIPS-i naiskonna vastu. Minut hiljem suutsid vastased taas kohtumist juhtima minna. 79. ja 90+4. minutil oli Kuopio poolt resultatiivne Ella-Rosa Huusko, kes kindlustas eestlanna koduklubile raske 3:2 võidu. Pallokissat asub tabelis 29 punktiga neljandal kohal. Koht eespool olev Honka jääb vaid punkti kaugusele.

Pille Raadiku klubi Aland United kohtus kodus tabeliliidri PK-35 Vantaaga. Kahjuks tuli tunnistada vastaste 2:0 paremust. PK-35 suutis oma väravad lüüa 39. ja 51. minutil. Raadik tegi kaasa terve kohtumise. Aland asub tabelis seitsmendal kohal, olles kogunud 23 punkti.

Ungari liiga alustab uut hooaega 14. augustil. Kuu lõpus ootavad Inna Zlidnise koduklubi Ferencvarost ees ka naiste Meistrite liiga valikgrupi mängud. Eelmisel nädalal tuli uudis, eteestlannast kaitsja pikendas klubiga lepingut ja jääb ka vähemalt järgmiseks hooajaks Ungarisse mängima.