10

02.2020

11:45

Naiste koondislased välismaal: Soome karikavõistlustel ootavad ees veerandfinaalid

Välismaal pallivate Eesti naiste koondislaste jaoks on viimased nädalad möödunud positiivselt, kui Soome karikavõistlustel pääsesid Signy Aarna, Pille Raadiku ja Karina Korgi koduklubid veerandfinaalidesse ning Lisette Tammiku ja Vlada Kubassova tööandja hoiab Itaalias Serie B-s esikohta.

Aarna (pildil) ja Raadiku koduklubi Åland United alistas Soome karikavõistluste viimases alagrupimängus TPS-i 3:0 ja kindlustati ühtlasi oma grupis esikoht. Aarna alustas mängu algkoosseisus ja vahetati pingile 70. minutil, Raadik koosseisu ei kuulunud. Veerandfinaal ootab Ålandit ees pühapäeval, 16. veebruaril, kui kell 17.00 minnakse vastamisi Ilvese naiskonnaga.

Kork ja HJK said alagrupi viimases mängus kirja kindla 9:0 võidu KTP üle ning tänu alagrupis saadud teisele kohale liiguti järgmisesse ringi. Kork jälgis võidukat kohtumist vahetusmängijate pingilt. Veerandfinaali peab HJK laupäeval, 15. veebruaril algusega kell 14.30 KuPS-i vastu.

Tammik ja Kubassova kuulusid mõlemad Napoli algkoosseisu, kui 13. voorus teeniti 3:1 võit San Marino naiskonna üle. Tammik vahetati välja 69. ja Kubassova 81. minutil. Serie B tabelis asub Napoli 30 punktiga esimesel real, teisel kohal olevat Laziot edestatakse kahe ning San Marinot nelja punktiga.