09

10.2017

13:33

Naiste koondislased välismaal: Zlidnisele võit

Inna Zlidnis (pildil) ja Ferencvaros olid võidukad Ungari kõrgliigas, kui seitsmendas voorus alistati teise poolaja väravatest 2:0 Astra. Väravaluugid avanesid alles kohtumise 84. minutil, kui Ágnes Nagy viis Ferencvarosi juhtima. Minut enne kohtumise normaalaja lõppu vormistas lõppseisu Allegra Poljak. Zlidnis tegi kaasa terve kohtumise. Ferencvaros on seitsme vooru järel kogunud 19 punkti ja sellega ollakse hetkel tabeliliidrid. Lähim jälitaja, Györi ETO asub kolme punkti kaugusel.

Soome kõrgliigas pidasid Signy Aarna ja Pille Raadik hooaja viimase mängu. Aarna ja Kuopio Pallokissat läksid vastamisi Ilvese naiskonnaga. Kui 12 minutit püsis seis muutumatuna, sai Ilves seejärel hea hoo üles ning vaheajapausile minnes oli seisuks juba 5:0. Teise kolmveerandtunni jooksul lisati veel kaks väravat ning Ilves võttis lõpuks 7:0 võidu. Aarna alustas kohtumist algkoosseisus ja vahetati pingile 64. minutil. Kuopio lõpetas hooaja kümne naiskonna seas kuuendal kohal.

Raadik ja Aland United pidid hooaja viimases kohtumises samuti tunnistama kaotust, kui JyPK-le jäädi alla 2:6. Kuigi Aland suutis kohtumist 12. minutil juhtima minna ja vaheajapausile minnes oli seisuks 2:2, ei suudetud teisel poolajal vastastega sammu pidada ja JyPK suutis lüüa neli vastuseta väravat. Raadik viibis platsil terve kohtumise. Alandi jaoks lõppes hooaeg kaheksanda kohaga.

Getter Laari koduklubi FC Metz sai Prantsusmaa esiliigas kirja järjekordse võidu, kui võõrsil alistati 3:0 US Saint Malo. Esimene poolaeg lõppes Metzi üheväravalise eduseisuga. Teine värav sündis 66. minutil ning kohtumise lõppseis vormistati lisaminutitel. Laar Metzi võidumängus kaasa ei teinud. Metz asub viie vooru järel tabelis esikohal, lähim jälitaja jääb neist kahe punkti kaugusele.

Liis Pello ja Kirkop United peavad oma mängu Malta kõrgliigas homme, 10. oktoobril.