16

10.2010

09:52

Naiste U-17 kaotas Šveitsile 0:6

Eesti kuni 17-aastaste tüdrukute jalgpallikoondis kaotas Euroopa meistrivõistluste valikturniiril Lätis Salaspilsis Šveitsile 0:6.

Avamängus Poolale 0:9 kaotanud eestlannad jäid kaotusseisu 6. minutil, kui täpne oli Francesca Calo. Michelle Heule tegi 26. minutil seisuks 0:2, kuid seejärel Eesti kaitse pidas. Teisel poolajal mängisid šveitslannad Eesti tagaliini üle neljal korral ja võtsid 6:0 võidu.

Päeva teises mängus purustas Poola võõrustajamaa Läti koguni 11:0, mis tähendab seda, et alagrupis kolmanda koha saamiseks tuleb Eestil teisipäeval, 19. oktoobril Lätiga vähemalt viiki mängida.