07.2010

11:23

Naiste U-19 Balti turniiri võitis Läti

Naiste U-19 Balti turniir toimus sel aastal Võru Spordikeskuse staadionil.

Kuna reedel, turniiri avapäeval viigistasid Eesti ja Läti 0:0 ning eile võitis Läti Leedut 1:0, siis vajas Eesti täna veidi suuremaskoorilist võitu, et korrata kaks aastat nooremate tüdrukute saavutust, kes võitsid oma Põlvas toimunud U-17 turniiril esikoha.

Esimene poolaeg lõppes väravateta viigiga. 48. minutil läks aga Leedu juhtima. Enne lõppu suutis Liivi Sõrmus penaltist seisu viigistada. Nii mäng lõppeski. Seega tuli turniiri võitjaks Läti 4 punktiga, Eesti kogus 2 ja Leedu ühe punkti.