20

08.2012

13:05

Naiste U-19 Balti turniiri võitis samuti Eesti

Sarnaselt U-17 Balti turniiriga, kohtusid ka U-19 turniiril Eesti ja Leedu koondised. Eesti alistas eile Läti 5:1 ja omas seega häid eelduseid ka U-19 turniir ära võita.

Algatuseks lööb Vlada Kubassova suluseisust värava, ei loeta. 14. minutil aga läheb Leedu nurgalöögijärgsest saginast juhtima. 36. minutil aga tsenderdas tänane sünnipäevalaps Merily Toom karistusalasse ja Vlada Kubassova lõi peaga viigivärava. Pooajavile kõlas seisul 1:1.

59. minutil andis Tiina Trutsi hiilgava söödu ja Mari Abel viis Eesti 2:1 juhtima. Nii mäng lõppeski ja Eesti U-19 koondis võitis Balti turniiril esikoha.