25

10.2012

11:10

Naiste U-19 kaotas Bulgaariale 1:3

Bulgaarias sai täna läbi naiste U-19 EM-valikturniir. Kolmanda koha mängus alistas Bulgaaria Eesti 3:1, Eesti värava lõi 62. minutil Merily Toom.

Esikohamängus asus Hispaania Soome vastu 56. minutil juhtima, jättes seejuures 40. minutil realiseerimata penalti. Soome vastuväravad 77. ja 86. minutil  tõid aga neile 2:1 võidu ja esikoha turniiril.

Turniiri võitnud Soome kogus 9, Hispaania 6, Bulgaarial 3 ja Eestil null punkti.

Naiste U-19 EM-valikmäng 25. oktoobril
kell 15:00 BULGAARIA - EESTI  3:1 (2:0)
Väravad: 5. Evdokiya Popadiynova, 24. Nikoleta Boycheva, 49. Viktoriya Mihaylova - 62. Merily Toom
Hoiatused: 39. Veselina Mahlelieva - 45. Kelly Rosen, 70. Ragne Hindrimäe, 72. Grete-Lilijane Küppas, 90.+5. Merily Toom

Bulgaaria: 12-Katrin Zlateva, 2-Veselina Mahlelieva, 3-Teodora Pavlova (61. 11-Nina Georgieva), 5-Veni Sarbinska, 7-Viktoriya Mihaylova (90. 4-Dayana Ivanova), 8-Nikoleta Boycheva, 9-Aneliya Kukunova, 10-Betina Georgieva, 14-Vivian Dancheva, 17-Martina Kyoseva (84. 13-Kristin Krasteva), 19-Evdokiya Popadiynova.
Varus: 4-Dayana Ivanova, 6-Katrin Petrova, 11-Nina Georgieva, 13-Kristin Krasteva, 16-Kalina Kichukova, 18-Violeta Bozhinova, 20-Emiliya Toneva.

Eesti: 1-Kertu Abras, 2-Grete-Lilijane Küppas, 3-Heddi Pruul, 4-Eva Nõmme (82. 18-Eleri Pastak), 7-Lisa-Marie Nüüd (58. 6-Mari Abel), 8-Silja Goroško, 9-Vlada Kubassova, 10-Tiina Trutsi, 15-Ragne Hindrimäe, 16-Kelly Rosen, 17-Karoliine Maalinn. (58. 11-Merily Toom)
Varus: 12-Karina Kork, 5-Eneli Õigus, 6-Mari Abel, 11-Merily Toom, 14-Sixtina Ladva, 18-Eleri Pastak.

Peakohtunik: Mihaela Gurdon Basimamović (Horvaatia)
Abikohtunikud: Lidija Kraljić (Horvaatia), Monica Rigo (Rumeenia)
Neljas kohtunik: Cristina Bujor (Rumeenia)